Strona 22 z 33 PierwszyPierwszy ... 12 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 32 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 327

Wątek: Buty na Bieszczady

  1. #211
    Bieszczadnik Awatar marmota_m
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    371

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Ja mam buty z serii polecanej przez Basię i mimo właściwego traktowania obuwia (suszenie powoli, woskowanie) skóra przy zaczepach na sznurówki na dole zaczęła pękać po 3 latach... Jak dla mnie trochę szybko... Różnie można trafić. Wcześniej miałam olangi i były to buty pancerne :)

  2. #212
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Wągrowiec
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    I dalej nie będziesz wiedzieć

    Nie pozostaje nic innego jak tylko chodzić po sklepach i mierzyć, w sposób jaki opisałam na 2 stronie wątku.

    Natomiast z własnego doświadczenia jako mało trwałe mogę odradzić firmy Campus, Hi-tec oraz Merrel, każde z nich rozleciały mi się po jednym sezonie.

    Kiedyś współpracując z magazynem "n.p.m." testowałam buty turystyczne
    B.
    Campusów już wiem że się nie kupuje też z własnego doświadczenia, chociaż miałam je 3 lata, teraz niestety już się nie nadają...
    i właśnie, poczytam jeszcze testy w "n.p.m."
    i pójdę "w miasto" :))

  3. #213
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    poszperałem w necie i znalazłem sam takich używam i jestem mocno zadowolony a http://zplecakiem.com.pl/pl/grisport...lus-10303.html
    Ostatnio edytowane przez diabel-1410 ; 23-01-2012 o 15:24

  4. #214
    Bieszczadnik Awatar Gienia
    Na forum od
    05.2011
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Czytam, czytam i ......chyba kupię japonki...
    A na poważnie, czy te buciki są coś warte? Proszę o opinię...

    http://www.ceneria.pl/Buty_trekkingo...,porownaj.html

  5. #215

    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    Legionowo
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Nieprzemakalne? Z nabuku? Nawet za zaimpregnowane nie dam 1 grosza za nieprzemakalność. Gumowce trza brać! :)

  6. #216
    Bieszczadnik Awatar marmota_m
    Na forum od
    10.2010
    Postów
    371

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Miałam z nubuku, zaimpregnowane były nieprzemakalne przez cały dzień, gorzej było jak kilka dni w deszczu - ale bez jakichś tragedii, ale ogólnie wspominam je bardzo pozytywnie. Choć z licowanej skóry lepsze :)

  7. #217
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Umówmy się co do jednego-butów nieprzemakalnych nie było,nie ma i nie będzie Jedyne które gwarantują nam to że woda do środka się nie dostanie to gumofilce.Każda membrana ileś wilgoci przepuszcza niezależnie od impregnacji.But na bieszczady musi
    1-usztywnić kostkę(znam takich którzy mówią że po bieszczadach można w sandałach,nie przekonuje mnie to)
    2-być lekki na tyle żeby nóg nam nie urywał
    3-podeszwa musi być średnio twarda ponieważ podłoże w górach wysokich jest inne niż w ww i twardy but wysokogórski nie sprawdzi nam się na podłożu zabłoconym,pokrytym liściami,lub drobnymi kamyczkami.
    Teraz trzeba tylko wejść do sklepu powiedzieć czego się szuka i skonfrontować cenę z naszymi możliwościami
    Wersja oszczędna finansowo może wyglądać tak-idziemy do sklepu wybieramy model sprawdzamy rozmiar,dziękujemy wychodzimy.Buty kupujemy przez internet

  8. #218
    Bieszczadnik Awatar Sylwek74
    Na forum od
    04.2010
    Rodem z
    Nowa Huta k/ Krakowa
    Postów
    311

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    A ja również od jakiegoś czasu rozglądam się za butami. Doprowadziłem do szału sprzedawców w moich ulubionych sklepach i wybrałem te buciki http://www.cerrotorre.pl/product-pol...nu-II-GTX.html Dam znać jak się spisują.
    Easy rider tylko na piechotę...

  9. #219

    Na forum od
    07.2010
    Rodem z
    Legionowo
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    @diabel-1410
    Co się tak przyczepiłeś do tych gumofilców. Ja używam gumofilców na niżu na ryby z brzegu i do lasu, numer większe i dwie skarpety cienką i grubą wełnianą. A w okolicach 1 listopada w Bieszczadach starczyłyby gumowce (skarpety tak samo jak wyżej), nie na połoninach.

  10. #220
    diabel-1410
    Guest

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez kwasik Zobacz posta
    @diabel-1410
    Co się tak przyczepiłeś do tych gumofilców. Ja używam gumofilców na niżu na ryby z brzegu i do lasu, numer większe i dwie skarpety cienką i grubą wełnianą. A w okolicach 1 listopada w Bieszczadach starczyłyby gumowce (skarpety tak samo jak wyżej), nie na połoninach.
    Nie czepiam się gumofilców tylko stwierdzam faktSą to jedyne buty gwarantujące nam że zachowamy suche i ciepłe stopy

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Buty, buty... butów szukam:)
    Przez silje w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-07-2013, 19:10
  2. buty meindl
    Przez TQT w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 19:06
  3. buty niskie
    Przez kpo15 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2011, 19:02
  4. Odznaka Siedmiomilowe buty :)
    Przez Monika w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 12:47
  5. Nieprzemakalne buty
    Przez iza w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-07-2003, 02:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •