Strona 29 z 33 PierwszyPierwszy ... 19 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 327

Wątek: Buty na Bieszczady

  1. #281
    ofiona
    Guest

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Butów należy szukać w sklepach z odzieżą turystyczną, bo tam z doświadczenia wiem, że najlepiej doradzą. Pracują tam często pasjonaci wędrówek. Przy zakupie należy zwrócić uwagę na podeszwę, najlepiej vibram, w jakie membrany są zaopatrzone( GoreTex jedna z lepszych) i jakość wykonania - jak najmniej szwów w miejscach zgięcia.

  2. #282
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Pozwolę się nie zgodzić z tym stwierdzeniem,że vibram jest najlepszy,jest po prostu przereklamowany,teraz wiele innych firm także polskich produkuje podeszwy pod własną nazwą np grizzli,lub grip, które są nawet lepsze od vibramu bo amortyzację i przyczepnosć mają lepszą i nie scierają się tak szybko jak w/w ,a ludzie którzy testowali ten CUDOWNY wynalazek przekonali się ,miedzy innymi ja też,że Reklamowane szeroko gore -sympa i inne texy, to jedna wielka lipa,która się szybko przeciera i puszcza wodę ,oraz że noga poci się niemiłosiernie zwłaszcza letnią porą czego w bucie z prawdziwej skóry odpowiednio zaimpregowanym z wysciółką skorzaną nie uświadczysz.....
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  3. #283
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2013
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Cytat Zamieszczone przez delux Zobacz posta
    Reklamowane szeroko gore -sympa i inne texy, to jedna wielka lipa,która się szybko przeciera i puszcza wodę ,oraz że noga poci się niemiłosiernie zwłaszcza letnią porą czego w bucie z prawdziwej skóry odpowiednio zaimpregowanym z wysciółką skorzaną nie uświadczysz.....
    Zgadzam się....od kilku lat użytkuję Maindle Borneo i ani razu się nie zawiodłam. Chodzę w nich nawet latem. Skóra oddycha i komfort jest niewspółmierny do tkanin syntetycznych. Zgadzam się rónież do do skóry w środku - jest to ważne by stopa miała kontakt z naturalnym materiałem. Używam butów 5 rok.

  4. #284
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Ja tez juz wczesniej o tym pisalam- zadne syfo-texy, zadne zamsze, nubuki i inne kosmiczne wynalazki- najlepsza, najtrwalsza, najbardziej wytrzymala na zniszczenia i wode jest zwykla, dobrze zaimpregnowana skora
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #285
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Ewentualnie Bubo, gumiaki w wersji lajt i gumofilce w wydaniu hard.
    Pozdrawiam

  6. #286
    Pazur
    Guest

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Testował ktoś wojskowe buty do chodzenia po górach ? Ja osobiście je lubie, jeżdże w nich na motocyklu, zwiedziłem w nich sztolnie, bunkry, ruiny zamków, twierdze, podziemne miasta ale po górach nie chodziłem. No może Szczelniec Wielki zaliczyłem. Co do ścieralności podeszwy to rok intensywnego użytkowania na moto + te zwiedzania = podeszwa starta ale góra buta ok. Pastowane na bieżąco :)

  7. #287

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Wojskowe buty? W sensie takie klasyczne? Znalazłam takie wojskowe do wspinaczki górskiej [tu był link, już pisałem, że Forum to nie tablica ogłoszeniowa] Nawet nie wiedziałam, że istnieje coś takiego jak "buty wojskowe górskie" :D
    Ostatnio edytowane przez Hero ; 21-11-2013 o 16:56

  8. #288
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Nie dostaniesz recepty na buty...jak nie pochodzisz w nich po górach. Chodziłem ze znajomymi, którzy uparli się, że w firmowych Matrensach, w których rewelacyjnie chodziło im się po płaskim, pójdą w góry...doszli z Wołosatego przez przełęcz Bukowską na Halicz...tam zwątpili w martensa (poobcierane stopy). A są tacy co biegają po Orlej w tenisówkach. Sam musisz popróbować.
    Powodzenia

  9. #289
    Bieszczadnik Awatar delux
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    piekła,cieleśnie lubuskie, sercem Teleśnica i Terka .
    Postów
    550

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Ciekawa sprawa....wysłałem zapytanie czyje to dzieło,oraz czy posiada w środku jakieś badziewie typu pseudo tex...
    Tak być nie może,bo tak być musi...

  10. #290
    Bieszczadnik Awatar creamcheese
    Na forum od
    02.2012
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    800

    Domyślnie Odp: Buty na Bieszczady

    Cena rewelacyjna nie jest.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Buty, buty... butów szukam:)
    Przez silje w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 03-07-2013, 20:10
  2. buty meindl
    Przez TQT w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 20:06
  3. buty niskie
    Przez kpo15 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-09-2011, 20:02
  4. Odznaka Siedmiomilowe buty :)
    Przez Monika w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 10-02-2010, 13:47
  5. Nieprzemakalne buty
    Przez iza w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-07-2003, 03:49

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •