Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ludzie do wędrówki poszukiwani

  1. #1

    Domyślnie Ludzie do wędrówki poszukiwani

    Witam,
    Wybieram się w Bieszczady na początku lipca i chciałabym spytać, czy może udałoby się jeszcze kogoś zwerbować do tego "wypadu". Na razie jestetm sama jak palec w swoim zamierzeniu, ale chętnie powędrowałabym w jakimś ciekawym gronie. Może oreintujecie się też, czy działają jakieś kluby "wędrówkowe" do których możnaby się przyłączyć ?

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Re: Ludzie do wędrówki poszukiwani

    Helenko, do prawdziwej, takiej traperskiej wędrówki, może Ci być trudno znaleźć chętnych. Większość turystów, nawet tych uważających się za wykwalifikowanych, preferuje ... wycieczki. A to nie to samo, co wędrowanie.
    Wędrować trzeba koniecznie w towarzystwie. Są takie szlaki, którymi częściej chodzi miś niż człowiek. I bynajmniej nie chodzi o niebezpieczeństwo spotkania z misiem. W razie np. skręcenia lub złamania nogi (czego w 100% nie można wykluczyć) musi być ktoś, to wtedy pomoże lub, w ostateczności, sprowadzi pomoc. Inaczej można wtedy zostać na noc w lesie. Samemu, za to z kontuzją.
    Wędruję z reguły w towarzystwie jakiegoś kompana, a od reguły, jak wiadomo, są wyjątki. Raz poszedłem sam i ... wpadła mi do oka mucha. Nie miał mi kto jej wyjąć, nie miałem też lusterka, aby uczynić to samemu. W rezultacie zatarłem oko i miałem pół dnia zepsute.
    Jeśli nikt nie zgłosi się na Twój apel na tym Forum ( w co wątpię, ale czego wykluczyć nie można), radzę Ci zacząć pobyt od zgłoszenia się w jakimś schronisku (np. Moskałówce w Jaworzcu), a tam "nie ma siły" - w ciągu max. dwóch dni masz doborowe towarzystwo.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3

    Domyślnie Re: Ludzie do wędrówki poszukiwani

    bardzo chętnie pojechałabym z Tobą Helen ale niestety pracuję! A wolne mam dopiero w sierpniu. Myślę, że kogoś znajdziesz na 100%....

  4. #4

    Domyślnie Re: Ludzie do wędrówki poszukiwani

    Nie tracę nadzieji... :) Dzięki za chęci.

  5. #5

    Domyślnie Oj, chęci to my mamy!

    Aż za wiele nawet!!! Tych chęci w porównaniu z czasem i innymi przykrymi ograniczeniami! Wyrzeczeniami!!!
    Ale rada SB wydaje się doskonała, a Jaworzec wymarzonym miejscem do takich spotkań. Bieszczadzkie dusze odnajdują się błyskwicznie, wiec jeśli i Ty taką posiadasz, nikt Ci towarzystwa swego nie odmówi, bo zauważy - żeś mu siostra!
    Powodzenia!
    PS. A nawet jak na wędrówkę nikogo nie zwerbujesz - jedź sama. Zawsze sobie pospacerujesz.. Papatki!

  6. #6

    Domyślnie Oj, chęci to my mamy!

    Aż za wiele nawet!!! Tych chęci w porównaniu z czasem i innymi przykrymi ograniczeniami! Wyrzeczeniami!!!
    Ale rada SB wydaje się doskonała, a Jaworzec wymarzonym miejscem do takich spotkań. Bieszczadzkie dusze odnajdują się błyskwicznie, wiec jeśli i Ty taką posiadasz, nikt Ci towarzystwa swego nie odmówi, bo zauważy - żeś mu siostra!
    Powodzenia!
    PS. A nawet jak na wędrówkę nikogo nie zwerbujesz - jedź sama. Zawsze sobie pospacerujesz.. Papatki!

  7. #7
    Monika
    Guest

    Domyślnie Re: Ludzie do wędrówki poszukiwani

    Czesc Helen szukasz towarzystwa...ja wlasnie wybieram sie z kolezankami prawdopodobnie w bieszczady jest nas 3 mamy nadzieje ze wypali...wiesz samemu tak gupio nikogo nie znasz a tak mozna by zorganizowac jakas wieksza grupke...a kto ty? A chcemy zeby ta nasza wyprawa odbyla si ejak najnizszym kosztem...moga byc baaaaaardzo obskurne schroniska.....chcemy duzo chodzic chodzic chodzic i robic zdjecia...no to piszta Helen moze cosik z tego bedzie pozdrawiam papatki

  8. #8

    Domyślnie Re: Ludzie do wędrówki poszukiwani

    Hmm obskurne schroniska.. Ale w Bieszczadach nie ma obskurnych schronisk. Wszystkie są tres bou. Moze wypali, kto wie. Skrobnę do Ciebie coś nie coś w celu omówienia problemu :)
    Pozdrawiam

  9. #9
    halina
    Guest

    Domyślnie

    jezeli propozycja nadal aktualna - polecam swoje towarzystwo,ale nie wczesniej,niz w grudniu,gdyz obecnie przebywam na antypodach.

  10. #10
    lucyna
    Guest

    Domyślnie szukam

    Od dawna marzę aby spotkać grupę ludzi chcących wędrować. Jeżeli coś planujecie poza szlakami to proszę o kontakt. z miłą chęcią się dołączę

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Bieszczadzkie wędrówki
    Przez Lisk w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 13-02-2011, 18:30
  2. Moderatorzy Poszukiwani
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-11-2007, 22:39
  3. Czy ludzie gór pomogą dobermanom???
    Przez Klementynka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2007, 20:54
  4. Poszukiwani chetni chetne na Gorgany w sierpniu 2005
    Przez jbpinki w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-08-2005, 01:51
  5. Chętni ludzie odezwijcie się!!!
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 07-05-2002, 14:41

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •