Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Na jakich stronach ?
    Nikt żadnych konkretnych linków w tym wątku nie podał.

    Pozdrowienia

    Basia
    Nazwy jakieś padły, wystarczy umiejętnośc posługiwania się wyszukiwarką. Poza tym te firmy nawet reklamują się tej stronie / czy tych współpracujących/.
    Pozdrawiam
    naive

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Interesowałoby mnie dokładniej:

    1. Ile to kilometrów

    2. Jaka konkretnie jest najkrótsza trasa przejazdu (ważniejsze węzły drogowe) i jakość drogi.

    3. Czy da się tam w jakiś prosty sposób dojechać komunikacją publiczną (o ile pamiętam kursują autobusy Rzeszów-Koszyce, ale nie wiem co dalej). Ewentualnie godziny odjazdów i czas jazdy.

    4. Ile kosztuje wstęp na baseny

    5. Czy na miejscu da się przenocować i za ile.

    6. Czy jest tam knajpa, lub więcej knajp.

    7. Ile mniej więcej kosztuje obiad.

    8. Czy jest bankomat, czy pieniądze trzeba zakupić wcześniej - już w Polsce.
    Basia czytaj uważnie , a nie zwracaj tylko uwagę na to co Ty piszesz.
    Wyżej pisał Heniek.....

    "Granicę przekraczamy w Radoszycach koło Komańczy i kierujemy się na Medzilaborce, Humenne, Vranov , Trebiszow. Droga nie dość że malownicza to w dodatku jest nadzwyczaj spokojna. Można czerpać radość z jazdy samochodem.
    Wejście na kąpielisko kosztuje ok 900 Forint"
    i pisał jeszcze ,że do granicy jest 150 km ..


    a co do pkt 6 i 8 to jest przecież miasteczko 15 000 ludzi i środek Europy ,nie myśl ...,że "knajpki" i bankomaty są Im obce.

    pkt 7 na skroju miasta w knajpce można zjeść dobry obiad z piwem za ok 20 PLN i kelnerzy już mówią nawet po Polsku.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 05-07-2007 o 17:55
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez naive Zobacz posta
    Nazwy jakieś padły, wystarczy umiejętnośc posługiwania się wyszukiwarką. Poza tym te firmy nawet reklamują się tej stronie / czy tych współpracujących/.
    OK - nie będę się z Tobą spierać. Sprawdziłam dwa biura z listy podanych przez Lucynę (gdyż umiem się posługiwać wyszukiwarką), jedno ma w swojej ofercie wycieczkę na Węgry, ale tylko do Tokaju (na stronie nie podano ceny), drugie ma jednodniową wycieczkę na kąpielisko i do Tokaju w cenie 85 zł.

    Więcej nie sprawdzałam, jak będę potrzebowała konkretów - to w odpowiednim momencie zajrzę.

    Ale nadal nie wiem o jakie strony "współpracujące" chodzi i o jaką "tą" stronę.
    Loguję się wprost na forum.

    Pozdrowienia

    Basia

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta

    a co do pkt 6 i 8 to jest przecież miasteczko 15 000 ludzi i środek Europy ,nie myśl ...,że "knajpki" i bankomaty są Im obce.

    pkt 7 na skroju miasta w knajpce można zjeść dobry obiad z piwem za ok 20 PLN i kelnerzy już mówią nawet po Polsku.
    Dziękuję za wszelkie informacje.

    Na Węgrzech byłam w Aggtelek (w kilku jaskiniach), w Miszkolcu i w Górach Bukowych. Wrażenia mam bardzo sympatyczne.

    W sierpniu wybieram się do Rumunii, nie wykluczone ze pojedziemy przez tamten rejon i zatrzymamy się po drodze.

    Pozdrowienia

    Basia

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Sorry za off topic, do którego przyłożyłem rękę, czasem człek "żywiołowo" reaguje na pewne wypowiedzi.

    Oczywiście Lucyna jakiejś reklamy swojego klasteru nie uprawiła, jeno poinformowała o tym, że można skorzystać z oferty "organizowanych wyjazdów".

    Nie ukrywam, że fajniej by było, gdyby pojawiły sie konkrety na które zwraca uwagę Basia Z.

    Pozdrawiam:)

    Więc może ktoś kto odwiedził te okolice powie coś więcej?

    Coraz trudniej mi zadowolic swoje córy, gdy jesteśmy w Bieszczadach, a bywamy tam często i nierzadko długo, więc kolejne rozrywki dla młodocianych pindeczek nie do końca potrafiących się zachwycać bieszczadzkimi widokami, przyrodą, czy zabytkami są mile widziane.

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Ale nadal nie wiem o jakie strony "współpracujące" chodzi i o jaką "tą" stronę.
    Loguję się wprost na forum.

    Pozdrowienia

    Basia
    Przez "współpracujące" uznaję te strony o Bieszczadach, z których trafia się na forum na którym jesteśmy.
    Pozdrawiam
    naive

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez naive Zobacz posta
    Przez "współpracujące" uznaję te strony o Bieszczadach, z których trafia się na forum na którym jesteśmy.
    A - to nie znam. Mam zapamiętanego u siebie linka wprost do forum.
    A są na forum linki w przeciwną stronę ?

    Czy tylko te dwa banery na dole ?

    Pozdrowienia

    Basia

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    A - to nie znam. Mam zapamiętanego u siebie linka wprost do forum.
    A są na forum linki w przeciwną stronę ?

    Czy tylko te dwa banery na dole ?

    Pozdrowienia

    Basia
    Tak, te dwa banery na dole. Postudiuj zakladke "linki" na stronie głównej:


    http://www.bieszczady.info.pl/linki

    znajdziesz więcej ciekawy stron, z wielu wejdziesz na to forum.
    Pozdrawiam
    naive

  9. #29
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez irek Zobacz posta
    Sorry ze zaśmiecam wątek ale Lucyna już wyciąga takie argumenty że ręce opadają. Tak dla przypomnienia to współprace zakończyliśmy przeszło rok temu jak nie dalej, następnie chciałaś do nie powrócić gdy nagle nierozliczając się do końca znowu się zmywasz.
    Widzisz jak ja idę do sklepu coś kupić to biorę pieniążki na dany towar lub usługę i za nią płace a nie po nabiciu na kasę mówię, że zapłacę jak będę miał.
    Oczywiście Irek rozliczę się do końca. Od dziś mam kontrolę nad domenami, zmieniłam hosting, a sprawami związanymi z internetem zajmuje się inna, bieszczadzka firma. Proszę zdejm moją reklamę ze swojego serwisu. Jeżeli mam jeszcze raz zapłacić za hosting to oczywiście zapłacę. O ile się nie mylę zapłaciłam wam za to w ub roku.

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Skok w bok - prosto do ciepłej wody

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Oczywiście Irek rozliczę się do końca. Od dziś mam kontrolę nad domenami, zmieniłam hosting, a sprawami związanymi z internetem zajmuje się inna, bieszczadzka firma. Proszę zdejm moją reklamę ze swojego serwisu. Jeżeli mam jeszcze raz zapłacić za hosting to oczywiście zapłacę. O ile się nie mylę zapłaciłam wam za to w ub roku.
    Tak, bardzo to interesuje wszystkich turystów, którzy tu zaglądają - podać Ci adres do Irka, bo widzę że gdzieś Ci się zapodział?
    Jestem niespotykanie spokojny człowiek, ale jeszcze trochę i nie zdzierżę, bo to co wyprawiasz na tym (i nie tylko) forum przechodzi ludzkie pojęcie.
    I nie będzie tak jak piszesz, że forum będzie wykorzystywane przez Ciebie jako platforma reklamowa (dopóki będę miał na to jakiś wpływ), poczytaj sobie regulamin. Chcesz nadal robić z siebie pośmiewisko - rób, ale w odpowiednich działach. Antyreklame (całej GB) masz opanowaną do perfekcji.
    p.s - mam gdzieś ile Unia przeznaczyła miliardów na turystykę i kto je dostanie. Oprócz dewastacji Bieszczadów przeciętny turysta żadnego pożytku z tego miał nie będzie.
    Skończyłem.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. temperatura wody w Solinie, 19 czerwca 2012
    Przez pawelek w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-06-2012, 10:57
  2. Filtry do wody
    Przez dch w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-03-2011, 00:13
  3. Bieszczady prosto z Chin
    Przez don Enrico w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 17-06-2010, 17:17
  4. Majowy krok w bok
    Przez długi w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-09-2005, 17:12
  5. Ciepła!!
    Przez Derty w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 11-01-2005, 17:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •