Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

  1. #1
    żbiczek
    Guest

    Domyślnie Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    Hej!!!
    W piątek 13tego (już się boję ) wybieram sie pierwszy raz w Bieszczady aż ze Szczecina. Będę w Przemyślu ok 11. Powiedzcie mi proszę jak najlepeij dojechać do Ustrzyk Górnych. Patrzałam na rozkłady jazdy pks i z tego co pamiętam jakiś jest o 14, czy wogóle jest jaks inna możliwoś? może jakieś busy? czy może najlepiej isc na stopa????

  2. #2

    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    podkarpacie
    Postów
    6

    Wink Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    1. Jeśli jeszcze nie wyjechałeś ze Szczecina to radzę Ci wysiąść w Rzeszowie (będziesz około 10.00) obok PKP masz PKS. Wsiadaj w pierwszy autobus do Sanoka (jest ich dużo np 10.30). W Sanoku będziesz 12.32 i o 13.10 masz autobus do Ustrzyk Górnych - przyj 15.40.
    2. Możesz jechać przez Przemyśl. Tu do wyboru masz mniej autobusów ale przez te 3 godz możesz zwiedzić miasto i zjeść rewelacyjne lody przy ul. Kazimierza Wielkiego (5 min od stacji). O 14.00 masz autobus do Ustrzyk Dolnych . Tam jeteś o 16.07 i po kilku min masz autobus do Ustrzyk Górnych o 16.15. na miejscu będziesz o 17.20.

    Powodzenia.. i nie dokarmiaj niedźwiedzi:

  3. #3
    żbiczek
    Guest

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    hmmm no tak...tylko, ze te pks-y jeżdżą w dni robocze od pn-do pt, czyli chyba kicha...wiec chyba pójdziemy koleżanką na stopa... ale dzieki za odpowiedz

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    Cytat Zamieszczone przez żbiczek Zobacz posta
    hmmm no tak...tylko, ze te pks-y jeżdżą w dni robocze od pn-do pt, czyli chyba kicha...wiec chyba pójdziemy koleżanką na stopa... ale dzieki za odpowiedz

    Widzę że zamiast poszukać w internecie, potrafisz tylko narzekać. Autobusy jeżdżą także w soboty. Kolega dobrze radzi, pociągiem ze szczecina jedź do Rzeszowa, będziesz tam około 10-tej a o 11.45 masz autobus do Ustrzyk Dolnych. Stamtąd będziesz miał jeszcze kilka autobusów do Ustrzyk Górnych. Pomysł z łapaniem stopa dla Ciebie, nie znającego terenu, nie jest najlepszym pomysłem, z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych jest ponad 150 km, z Przemysla jest około 125 km ale nawigacja nawet trudniejsza.
    Pozdrawiam
    naive

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    szczecin
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    żbiczek witam ziomka ze szczecina ja jestem z polic

  6. #6
    żbiczek
    Guest

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    Cytat Zamieszczone przez naive Zobacz posta
    Widzę że zamiast poszukać w internecie, potrafisz tylko narzekać. Autobusy jeżdżą także w soboty. Kolega dobrze radzi, pociągiem ze szczecina jedź do Rzeszowa, będziesz tam około 10-tej a o 11.45 masz autobus do Ustrzyk Dolnych. Stamtąd będziesz miał jeszcze kilka autobusów do Ustrzyk Górnych. Pomysł z łapaniem stopa dla Ciebie, nie znającego terenu, nie jest najlepszym pomysłem, z Rzeszowa do Ustrzyk Górnych jest ponad 150 km, z Przemysla jest około 125 km ale nawigacja nawet trudniejsza.


    nie, nie narzekam...tylko sprawdzalam różne połączenia z przemyśla, rzeszowa ale przez sanok i widziałam, ze sa tylko w dni powszednie. ale dzięki za rade.

  7. #7
    żbiczek
    Guest

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    Cytat Zamieszczone przez dyfre Zobacz posta
    żbiczek witam ziomka ze szczecina ja jestem z polic



    No hej! :)

  8. #8

    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    podkarpacie
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    W celu umilenia tygodnia oczekiwania na wyjazd w Bieszczady przeszukaj strony www.rozklady.com.pl, www.pksconnexsanok.pl ,www.pks-przemysl.pl ,www.pks.rzeszow.pl.
    Wszystkie podane przeze mnie połączenia autobusowe "działają" w sobotę.
    Pozdrawiam
    ~bolek

  9. #9
    żbiczek
    Guest

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    Cytat Zamieszczone przez chudybolek Zobacz posta
    W celu umilenia tygodnia oczekiwania na wyjazd w Bieszczady przeszukaj strony www.rozklady.com.pl, www.pksconnexsanok.pl ,www.pks-przemysl.pl ,www.pks.rzeszow.pl.
    Wszystkie podane przeze mnie połączenia autobusowe "działają" w sobotę.
    Pozdrawiam
    ~bolek


    Dziekuje bardzo. No ja wlasnie już przegladałam tylko zmyliło mnie to, ze przy tym pksie o 13:10 z sanoka jest oznaczenie F(kursuje od pn-do pt) i W (od1 lipca do 31 sierpnia) i zrozumialam to tak ze kursuje od 1 do 31 ale tylko w dni robocze. Więc jeszcze raz dzięki. Pierwszy raz jadę w Bieszczady, choc juz nie raz byłam w górach, ale ode mnie to ponad 900km :)

  10. #10
    mmm
    Guest

    Domyślnie Odp: Przemyśl-Ustrzyki Górne -dojazd

    witam! na początku lipca jadę z dzieckiem w Bieszczady-Strzebowiska. Jadę z zachpom. Nie wiem czy wysiąść w Rzeszowie, czy Przemyslu. Nie bardzo też mogę znależc na stonach , jak dojechać na miejsce. Będe wdzięczna za informację. Jeśli nie stanowiłoby to problemu prosze o maila mmm324@wp.pl
    Dziekuję

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ustrzyki Górne-Carynska-Brzegi Górne
    Przez wardziel w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2013, 21:56
  2. Kursowanie busów - Ustrzyki Górne, Wetlina, Brzegi Górne, Smerek
    Przez looky w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-09-2011, 18:38
  3. dojazd Kraków-Ustrzyki Górne (wrzesień)
    Przez stiker w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2010, 15:17
  4. Ustrzyki Górne - Ustrzyki Dolne 05.09.09.
    Przez kowal6515 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-08-2009, 15:27
  5. Przemyśl - Ustrzyki Dolne reaktywacja
    Przez Sz_mon w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 22-02-2007, 22:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •