Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Julek spod Dębu

  1. #1
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Julek spod Dębu

    Kto wie kiedy i gdzie odbędzie sie koronacja tej kontrowersyjnej ale barwnej postaci? Wiem, ze jakoś tak w lipcu to miało się odbywać. Nawet prace nad koroną widziałem.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    W najbliższy piątek (13.07), w Cisnej odbędzie się III Złaz Zakapiorski, może przy tej okazji ?
    Pozdrawiam
    Przemek

  3. #3
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    Cytat Zamieszczone przez Polej Zobacz posta
    W najbliższy piątek (13.07), w Cisnej odbędzie się III Złaz Zakapiorski, może przy tej okazji ?
    Problem w tym że 16 06 2007 odbył się w Dołżycy Zlot Leśnych Ludzi zwany też przez niektórych uczestników Złazem Zakapiorów, zorganizowany przez pustelnika Jano. Julek spod Dębu robił tam za gwiazdę, rozrywany zwłaszcza przez panie! (patrz foto). Zarówno Julek spod Dębu jak i pustelnik Jano,pytani o termin koronacji odpowiadali że "niebawem", nie wymieniając jednak konkretnej daty. Przywołane tu imprezy są imprezami konkurencyjnymi,nie bardzo wiadomo która jest bardziej słuszna stąd pytanie musi chyba pozostać otwarte do piątkowej (13. 07.) imprezy!
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  4. #4
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    Mam wiedzę telefoniczną. Otóż koronacja odbędzie się 22 lipca w Radosówce. Wstęp tylko dla zaproszonych gości.
    Jeżeli wiedza moja jest inna niz Wasza to skorygujcie ją proszę.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Lech Rybienik
    Na forum od
    06.2004
    Rodem z
    Przemyśl/Warszawa
    Postów
    225

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    Przepraszam, koronacja na kogo??
    Lech

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    ..... w Dołżycy Zlot Leśnych Ludzi zwany też przez niektórych uczestników Złazem Zakapiorów,...został zorganizowany przez pustelnika Jano.......
    Jaki pustelnik????? To jest (są zakapiory) normalny "towar" do sprzedania, a zgodnie z prawem rynku , jak jest kupiec , to się sprzedaje ..tą tandetę. -- i w ten sposób stwarza się nowy tandetny wizerunek ??? Bieszczadów.
    Kto więcej zapłaci, ten więcej zarobi, tam też badę "pustelnicy" za kilka piw
    ps. myślę ,że inwestycja w "zakapiory" zwraca się szybko i w dużym proc.
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  7. #7
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    Wojtku! przede wszystkim Ty wiesz czego Ci życzę w tym czasie.
    Założyłem ten wątek, bo chciałem uzyskać informację. Informacje takową już posiadam i prosze wszystkich uczestników tej dyskusji o więcej opanowania. Jeden lubi Zakapiorów-drugi ich nie trawi, jeden lubi Solinę-drugi Tarnicę, jeden pensjonat o wysokim standardzie-drugi pałatkę i gwiazdy nad głową. A tak naprawdę wszyscy lubimy Bieszczady Każdy ma na nie inne spojrzenie ale czy warto aż tak się sprzeczać?
    Pozdrawiam
    bertrand236

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    Bertrand Masz rację po co sie unosic,cóż za pewnymi komercyjnymi spotkaniami nie przepadam.Sam zresztą Wiesz że mogę być w Bieszczadzie wszędzie i wszędzie jest mnie dobrze ale na nocleg chcę wracać w pewne miejsce,no i tak się zastanawiam czy nie postawić Ci jakiegoś pomnika czy też tablicy ku czci i chwale za Twe dzieło wielkopomne dzięki integracja postępuje nader szybko. Bo tak ja przywożę karkówkę,a na miejscu jest Bertrandowy ruszt
    Wojtek legionowo

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    stąd
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Julek spod Dębu

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    Mam wiedzę telefoniczną. Otóż koronacja odbędzie się 22 lipca w Radosówce. Wstęp tylko dla zaproszonych gości.
    Jeżeli wiedza moja jest inna niz Wasza to skorygujcie ją proszę.
    Pozdrawiam
    Potwierdzam. Koronacja Juliusza I na Króla Włóczęgów odbędzie się odbędzie się 22 lipca. Zaproszono na nią koronowane głowy, prezydentów, premierów.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •