Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

  1. #11
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,244

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    Cytat Zamieszczone przez warmus Zobacz posta
    tak chodziło mi o Ustrzyki Dolne i na zachód
    Uparciuszek Albo ciągle mylisz Górne z Dolnymi albo nie czytasz odpowiedzi na swoje listy. Z Górnych (tych, co są na dole mapy) możesz iść na zachód. Z Dolnych (jak się łatwo domyślić są na górze mapy) na zachód niebieskim szlakiem potrafią tylko wybitne jednostki.

    Pozdrawiam
    Bartek
    Czterech panów B.

  2. #12

    Na forum od
    07.2007
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    8

    Question Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    przepraszam ,ale chodzi mi o Ustrzyki Górne i dalej na zachód niebieskim,tak właśnie tak,ale ogólnie to chcę zacząć z Ustrzyk Dolnych na południe a potem na zachód,właśnie tak
    ale czy to dobry pomysł,takie było pytanie???
    (troszke ostatnio mam dużo na głowie i dlatego to było przejęzyczenie z tymi Ustrzykami Dolnymi i szlakiem na zachód)

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    Cytat Zamieszczone przez warmus Zobacz posta
    przepraszam ,ale chodzi mi o Ustrzyki Górne i dalej na zachód niebieskim,tak właśnie tak,ale ogólnie to chcę zacząć z Ustrzyk Dolnych na południe a potem na zachód,właśnie tak
    ale czy to dobry pomysł,takie było pytanie???
    Najpierw sam sobie odpowiedz na pytanie - co chcesz zobaczyć.
    To znaczy jakiego typu góry Cię interesują, co chcesz zwiedzić itd.

    Pozdrowienia

    Basia

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    stąd
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    Cytat Zamieszczone przez warmus Zobacz posta
    przepraszam ,ale chodzi mi o Ustrzyki Górne i dalej na zachód niebieskim,tak właśnie tak,ale ogólnie to chcę zacząć z Ustrzyk Dolnych na południe a potem na zachód,właśnie tak
    ale czy to dobry pomysł,takie było pytanie???
    (troszke ostatnio mam dużo na głowie i dlatego to było przejęzyczenie z tymi Ustrzykami Dolnymi i szlakiem na zachód)
    Rozumiem. Oczywiście, że dobry.
    Polecam szlak niebieski z Ustrzyk Dolnych do Ustrzyk Górnych. Możesz też pokombinować. Proponuję wariant łączony
    1.Ustrzyki Dolne-Teleśnica Oszwarowa, wypad na Półwysep Brossa
    2.Teleśnica Oszwarowa-Jawor-Solina ścieżka spacerowa zielona
    3. Solina-Bóbrka-Koziniec-zapora w Myczkowcach(skok przez płot) -Berdo ścieżka spacerowa niebieska, dalej szlakiem zielonym dolina Bereźniczki-Myczków- do Polańczyka ścieżka spacerową niebieską
    4. Polana-Wańka Dział-Otryt-Dwerniczek
    5. Dwernik-Magura Stuposiańska-zielonym do Przysłupia Caryńskiego i przez Caryńską do schroniska pod Małą Rawką.
    Tu dłuższy postój,szlaki wiodące przez połoniny lub ruszasz dalej.
    6. wyryp Mała Rawka pasmo graniczne do Wetliny zielonym lub Rawki-Dział- Wetlina
    7. Smerek-Fereczata-Okrąglik-Roztoki
    8. tu masz przejście graniczne i szlak niebieski wiodący do Ruskiego, niestety powrót tą samą trasą lub wyryp z Ruskiego na nieoznakowanym na Kurników Beskid i granicznym do Okrąglika i Roztok
    9.Roztoki Górne-Balnica tu baza na Słowację
    10.Balnica przejście-szlak zółty doliną Udavy-Osadne-Hostowice-czerwonym do Niżnej Jablonki droga, a potem nieoznakowanym na Scoby wejście na graniczny pomiędzy Wysokim Groniem, a Rydosową powrót do Balnicy
    11. Balnica-Łupków lub Balnica-Wola Michowa
    Jak to przejdziesz i przeżyjesz to jesteś wyrypiarzem. Raczej wybierz sobie coś z tego.

  5. #15

    Na forum od
    07.2007
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    teraz coś sobie z tego przeanalizuję,popatrzę w przewodniku,a może coś zmienię i ruszam. Właśnie o takie podpowiedzi mi chodziło a ja i tak zrobie na ile bede miał sił i czasu.
    Wszystko się okaże w środę lub czwartek z tydzień a jak wróce to podziele się swoimi przeżyciami i informacjami
    Dziękuję bardzo,pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez warmus ; 10-07-2007 o 21:20

  6. #16

    Na forum od
    07.2007
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    a może ktoś ma jeszcze inne pomysły na wędrówkę po Bieszczadach??(właśnie wróciłem z wesela i w piątek wyruszamy)

  7. #17
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    stąd
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    Kiedyś poszukując informacji natrafiłam na bardzo fajną galerię zdjęć niejakiego Warmusa. Twoja?
    Proponuję Ci więcej czasu poswięcić okolicy Dwernika, Chmiela, Zatwarnicy, Rajskiego, Jaworca. Świetna jest wędrówka pasem granicznym np. na odcinku Żurawin-Lutowiska. Mimo iż to jest w dużej mierze własność prywatna pana Jastrzębskiego to nigdy nie miałam problemów z poruszaniem się. Musisz mieć zgodę panów ze straży. Zawsze zgłaszam takie przejścia.

  8. #18

    Na forum od
    07.2007
    Rodem z
    Gdańsk
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    witajcie po długiej przerwie, w zeszłym tygodniu wróciłem z Bieszczad i było suuuuper. Moja wędrówka z żoną na początku miała przybrać formę obozu wędrownego ale w końcu wyszło inaczej, tzn zaczeliśmy naszą wyprawę od Ustrzyk Dolnych ale było tak gorąco że pan w informacji odradził nam iść pieszo niebieskim szlakiem na południe. Po wielkiej naradzie z żoną stwierdzilismy ,że jednak zaczniemy z Ustrzyk Górnych,a tam już sie nam tak spodobało że zostaliśmy kilka dni,czyli wracaliśmy do jednego punktu(potem dojechali znajomi i poimprezowalismy,pozdro dla barmanów z Pod Caryńską).Muszę dodać ,że jestem pełen podziwu dla Ali(córka mojego kolegi która ma 4 latka i przeszła bez marudzenia całą Połoninę Caryńską bez noszenia na baranach a dodatkowo nas poganiała)Dalej przenieślismy się do Komańczy i też było super. Uważam jednak że dobrze zrobilismy a następnym razem jedziemy w Bieszczady rowerami Pozdrawienia dla wszystkich

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: Jak zacząć wędrówkę po Bieszczadach?

    Gratuluje udanego wyjazdu. oby tak dalej. Tyle zmartwien o trase a i tak rzeczywistosc wszystko zweryfikowala. Czasem tak bywa, ze plan wycieczki ulega bardzo duzym zmianom, lecz w Bieszczadach zawsze wychodzi wszystko na dobre.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kompan na wędrówkę
    Przez Czellosława w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 24-09-2012, 11:30
  2. Zapraszam chętnych na wspólną wędrówkę
    Przez stasiuvino w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 18:48
  3. Trasa na wędrówkę z namiotem.
    Przez carl w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2005, 12:52
  4. Pyt. o wędrówkę...
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 01-07-2002, 21:22

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •