Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Schronisko w Wołosatem

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    26

    Domyślnie Schronisko w Wołosatem

    Witam Was.
    Ładnych kilka lat temu nocowałem przez kilka dni pod namiotem obok schroniska w Wołosatem. Z tego co pamiętam mieściło się ono zaraz obok przystanku PKS po lewej stronie drogi (idąc od Ustrzyk Grn.). Sąsiadowało zdaje się z pastwiskiem hucułów, bo konie spokojnie chodziły tuż obok płotu. Na przeciw (mniej więcej) były jakieś stalowe konstrukcje (jakieś hale, czy coś w tym stylu), tam też chyba był parking oraz sklepik (ten akurat pamiętam :)).
    Jeśli się nie mylę był to obiekt sezonowy. Na pewno był bardzo czysty i z miłą obsługą (2 młode, sympatyczne dziewczyny). Za namiotem było tylko kilka żerdek i przyroda (raz przy śniadaniu towarzyszył nam zając siedzący tuż obok nas). Zachowałem stamtąd jak najmilsze wrażenia.
    W sierpniu planuję zabrać znajomych w Bieszczady, żeby zobaczyli ile stracili nie będąc tam wcześniej A ja też z chęcią wrócę w stare miejsca... Mam jednak do Was prośbę. Czy znacie obiekt, który mniej więcej opisałem? Czy moglibyście podać mi jakieś namiary na to miejsce (dla mnie starczy namiot, ale znajomi jadą z dzieckiem więc woleliby mieć jakąś alternatywę)? Jakie tam obecnie panują warunki i klimat (obsługa)? Wiadomo, że niektórzy "turyści" w kilka-kilkanaście lat potrafią z nowoczesnych obiektów uczynić "zabytki", a i obsługa/właściciel jeśli nie dba wystarczająco (remonty, itp.), to obiekty niszczeją.
    Mam nadzieję, że nic nie pomieszałem w pamięci i opisie, a Wy wiecie o jakim miejscu piszę i pomożecie mi w zaplanowaniu wyjazdu. Ja już się na niego cieszę i nie mogę doczekać, a muszę wytrzymać jeszcze miesiąc :)
    Serdecznie pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Schroniskow Wołosatem

    Witam

    proponuje odwiedzić stronkę http://www.podtarnica.bieszczady.net.pl/
    może uda suę wyczytać jak wygląda obecnie mijsce marzeń.
    A jadąc kiedyś w stare miejsce dawno nie odwiedzane zadzoniłem kiedyś do recepcji kazałem poprosić turystę pierwszego lepszego przechdzącego i wiedziałem wszystko o obiekcie :)
    Pozdrawiam może się te info przyda co nie co na bieszczadzkie wędrówki

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Schroniskow Wołosatem

    A więc to jednak był "Hotelik pod Tarnicą" Bardzo dziękuję za pomoc i nakierowanie na stronę, bo wcześniej się na nią nie natknąłem. Zajrzałem, zobaczyłem zdjęcia i już jestem pewny, że to było to miejsce (choć wiaty wtedy jeszcze nie było, bo stał tam nasz namiot). I sklepik "Ostatni na szlaku"... Wspomnienia

    Jeszcze raz dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

    No i oczywiście do zobaczenia na szlaku...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Przejście graniczne w Wołosatem
    Przez andrzej627 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 246
    Ostatni post / autor: 25-10-2022, 11:49
  2. Studnia w Wołosatem
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 24-07-2012, 22:33
  3. Polecam nocleg w Wołosatem!
    Przez Martita w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-01-2007, 11:28
  4. festiwal w Wołosatem
    Przez ewa w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2002, 16:14
  5. Są wolne miejsca w Wołosatem od 2.05
    Przez Krzysztof w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-05-2001, 05:44

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •