Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: komunikacja

  1. #1

    Domyślnie komunikacja

    Kochane ludziska,
    w lipcu spelni sie moje odwieczne marzenie, mianowicie - jade w Bieszczady ! Bedzie to dluga podroz, bo az z Hamburga z przystankiem w Warszawie. No i wlanie tu mam maly problem, juz jakis czas siedze w internecie i szukam najlepszych polaczen z Warszawy do Wetliny, moze ktos moze mi cos poradzic.
    Bede dzwieczna
    pozdrawiam
    Daga

  2. #2

    Domyślnie Re: komunikacja

    Dagmaro, no to będziesz miała niezłą podróż... już sama w sobie jest wyzwaniem!
    Opcje sia takie: pociąg nocny W-wa Wsch. - Zagórz (zobacz: http://pkp.wp.pl/), bo nie mogę sprawdzoć kiedy odjeżdża - zawsze to było wieczorkiem ok. 20tej i na rano jesteś w Zagórzu... co za czasy... mówie Ci jak ja tak nocje przekoczowałam na korytarzu to wiedziałam z czego się cieszyć jak na następną noc widziałam łóżeczo!
    Ale wracając do pociągu - był niewygodny, ale nie bałam się nim podróżować - teraz podobno jest różnie... pozostaje PKS. Jedzie z W-wy Zach. Realcja W-Wa - Ustrzyki Dol. Wyjeżdźa gdzieś rano (chyba) - sprawdzę po południu, bo teraz się spóźźźźźźźźźnię do pracyyyyyyyyyyyy...

    Pozdro

    as
    asiczka:mrgreen:
    okaz pod ochroną

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    71

    Domyślnie Re: komunikacja

    dagmaro! Pociąg faktycznie jedzie całą noc, wyjeżdża z warszawy o 20.10 ( lepiej jeszcze to sprawdzić) i w Zagórzu jest koło 7 rano. Podróż jest dość męcząca, ale da się wytrzymać i niekoniecznie spędza sie noc na korytarzu, prawdę mówiąc jechałam tym pociągiem już kilka razy i jeszcze nigdy na korytarzu. Wydaje mi sie że jest to najlepsze połączenie . Jest jeszcze jeden pociąg, expres, wyjeżdża chyba w południe i wieczorem jest w Zagórzu. Pozdrawiam i powodzenia.

  4. #4

    Domyślnie Re: komunikacja

    dzieki serdeczne

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar Aleksandra
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    948

    Domyślnie Re: komunikacja

    Ten pociąg z W-wy ok. 12-tej jest wszystkim, ale nie ekspresem! W Zagórzu jestes gdzies koło 23...(do tego zawsze dużo się spóźnia) i dalej problem.
    Ja radziłabym Ci jechać przez Kraków, tam jest zawsze kilka PKS-ów do Krosna lub Sanoka(z tego dworca jest więcj autobusów w Bieszczady) o sensownych godzinach. Jadą około 4 godzin. A nawet są 2 lub 3 pociągi.
    Życze Ci abyś dojechała w 24 godz., choć posługiwanie się tylko publiczna komunikacją może dorowadzić do "zarwania' więcej niż jednej doby.
    Pozdrawiam Aleksandra
    "niech będą błogosławione wszystkie drogi proste, krzywe, dookolne…"
    http://takiewedrowanie.blogspot.com/

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Jesienna komunikacja
    Przez chylonides w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 08:13
  2. Komunikacja
    Przez kate w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 22-06-2006, 22:09
  3. Komunikacja W biesy
    Przez a_o_s w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-11-2004, 14:35

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •