Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Co sądzicie o takiej wycieczce?

  1. #21
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o takiej wycieczce?

    Cytat Zamieszczone przez sturnus Zobacz posta
    Może nieuważnie czytałem ale nie znalazłem informacji o tym czy "spacerki" jak to określiłeś bedą odbywać się z ekwipunkiem czy bez? A to zmienia dosyć znacznie szanse na zrealizowanie waszych ambicji... A zawracanie ze szlaku bo ktoś już nie daje rady? często nie ma sensu bo okazuje się że masz bliżej do końca. I tu ważna uwaga. Na szlakach w Biesach nie ma tabliczek z informacją ile jeszcze drogi przed Tobą oprócz punktów końcowych i miejsc skrzyżowań szlaków. Więc może się okazać że wróciliście a za chwilę mielibyście już z górki... tym bardziej że tuż przed szczytami często będziecie mieli dość strome podejścia na które wymęczony już człek spojrzy i ma juz dość...

    pozdrawiam

    P.S. Generalnie to podzielam zdanie Rzymianki... Zawsze miałem słabośc do włoszek. Zwłaszcza urodziwych...
    Wycieczki bez ekwipunku, tzn. typowe jednodniówki. "Baza wypadowa" będzie w Ustrzykach Górnych lub Wołosatem + 2 noclegi w Tarnawie Niżnej lub Mucznem. A co do oznaczeń jeśli chodzi o czasy przejść bądź odległości, to zawsze zostaje mapa Chociaż szczerze mówiąc jeśli chodzi o skrócenie szlaku, to miałem na myśli dość charakterystyczne punkty na szlaku, które nie wymagają nawet od początkujących turystów znajomości topografii (np. w przypadku trasy 7. Brzegi Górne, a w przypadku trasy 5. Przełęcz Wyżniańska).

    Przyznam szczerze, że ideałem byłoby zobaczyć jak najwięcej atrakcyjnych widoków (oby pogoda sprzyjała), jednocześnie spędzając około 6h dziennie na szlaku, co przy dodatkowych odpoczynkach i przerwach na "popas" wydłuża się do ~8-9h spokojnych marszów bez pośpiechu. Podejrzewam, że właśnie do tego będziemy dążyć modyfikując nasze trasy, uwzględniając Wasze wskazówki i podpowiedzi. Choć mamy też ambicje, aby zrobić co najmniej jedno dłuższe przejście. Wiadomo, że wszystko zweryfikuje sytuacja na miejscu, stąd też większa liczba tras, które wybrałem, abyśmy mieli z czego wybierać :)

    Dziękuję za Wasze wskazówki, podpowiedzi i uwagi oraz serdecznie wszystkich pozdrawiam :)

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o takiej wycieczce?

    Cytat Zamieszczone przez Loodie Zobacz posta
    Aczkolwiek od ewentualnego postawienia Tobie browarka (czysto towarzysko) po zejściu ze szlaku się nie migam pomimo braku zakładu (...)
    Będzie mi bardzo mi miło - ale pod warunkiem, że się natychmiast zrewanżuję.

    A tak przy okazji (odnośnie piwa), to dam Ci radę, której nie pożałujesz. Będąc przejazdem w Ustrzykach Dln. odwiedź (przed południem) tamt. bazar i kup od ukraińskich "mrówek" piwo chmilne micne. Butelka litrowa 3 zł.
    Ich oferta jest oczywiście dużo szersza, ale nie chcę propagować alkoholizmu na forum.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o takiej wycieczce?

    Po naszym owocnym pobycie na tegorocznym KIMBie
    i po zaszyciu się w Bieszczadzkich chaszczach by dojść do siebie samopoczucie ratowało piwko Ukrainskie przywiezione przez Irasa który zapobiegliwie miał tego trunku chyba z parę zgrzewek oj jakże ono smakowało
    Wojtek legionowo

  4. #24
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Co sądzicie o takiej wycieczce?

    No to mamy kolejny powód, żeby jechać przez Ustrzyki Dolne Dobre piwko nie jest złe... Szczególnie w tak pięknych okolicznościach przyrody i tego, no... niepowtarzalnej

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Co sądzicie na temat wyciągu na Duże Jasło?
    Przez ortodoks w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 445
    Ostatni post / autor: 15-09-2010, 13:09
  2. Co sądzicie o Bacówce pod Małą Rawką?
    Przez moryc w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 21-12-2006, 20:14
  3. Doradżcie mi co sądzicie o pobycie zimą wUstrzykach Górnych?
    Przez Soldau w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-01-2006, 09:31

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •