Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 61

Wątek: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

  1. #41

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Kasiu, jeżdzę każdego roku ponad 20 lat w Bieszczady. Pamiętam jak z alkoholi dostępny był tylko denaturat i czasami podobno w Ustrzykach G. piwo. Podobno bo tego roku byłem w Wetlinie i stałem 3 godziny na stopa żeby się dostac do UG ale przejechało wtedy tylko kilka samochodów i ... nie zatrzymaly się. Pan Leszek, Jacek i Seba z wymienionej wyżej rodziny "robią biznes" jak to ktoś powiedzial i bardzo dobrze. Dzięki nim i im podobnym Bieszczady sie rozwijają. Ceny?? Toż przecie nie jedziemy tam na 2 miesiące - dajmy im zarobić i przetrwać 10 miesięczny martwy sezon. Wiele razy pokazywali swoją bezinteresowność i życzliwość względem turystów. W 2004 roku były takie ulewy, że nie dało się rozbić namiotu i musieliśmy w fatalnych warunkach nocować u Andrzeja "rzeźbiarza", który zdarł z nas jak za Hiltona a samochody nasze stały na prywatnym parkingu u Skórków i było ok a Andrzej w nastepnym roku miał puchy i ... juz go nie ma.
    Pamietajcie, że dla nas to rozrywka a dla nich być albo nie być. Zabaczcie w tym roku jak bedzie wyglądal Zajazd w UG. Mam nadzieję, że atmosfera ze starej Matragony zostanie bo budynek jest okazały.
    Pozdrowienia dla wszystkich wiernych bieszczadników. bieszczady forever!!!

  2. #42
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,274

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Czesławie, odkopałeś zabytkowy wątek i oczekujesz odpowiedzi od uczestników dyskusji? Kasia, do której się zwracasz, ostatni raz była obecna na forum w lutym 2009, a sam wątek jest nieaktywny od listopada 2007.

    Czasem warto rzucić okiem na datę wysłania ostatniego listu w danym wątku.

  3. #43

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Jeżeli ja go odkopałem to znaczy, że da się go wygooglować a to znaczy, że istnieje i jest czytany. Nawet jak go ktoś odczyta za 3 lata to warto było. Zainteresował mnie i zarejestrowałem się na forum o którym wcześniej nie wiedziałem.

  4. #44
    Forumowicz Roku 2012
    Forumowicz Roku 2011
    Forumowicz Roku 2010
    Awatar don Enrico
    Na forum od
    05.2009
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    5,174

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Dzień Dobry Czesławie !
    Witamy na forum, archeolodzy tez są tu mile widziani .

  5. #45

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Dzięki Don Enrico za serdeczne przyjęcie w poczet bieszczadźkich forumowiczów .
    Wspominki sprzed lat to jest to co chyba każdy lubi. Jak znajdę interesujacy kilkuletni post też się na nim wypowiem.

  6. #46
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Czesławie. Chyba daty Ci się pomyliły, jeśli piszesz, że w latach 90 ubiegłego stulecia w Ustrzykach Górnych jedynie denaturat był dostępny.

  7. #47

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Cytat Zamieszczone przez Czesław Zobacz posta
    jeżdzę każdego roku ponad 20 lat w Bieszczady
    Cytat Zamieszczone przez takitam Zobacz posta
    Czesławie. Chyba daty Ci się pomyliły, jeśli piszesz, że w latach 90 ubiegłego stulecia w Ustrzykach Górnych jedynie denaturat był dostępny.
    @Takitam, "ponad 20 lat", to także końcówka lat 80... A wtedy faktycznie... nie tylko denaturat... Była jeszcze woda brzozowa...
    Gór, co stoją nigdy nie dogonię... -->

  8. #48

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Cytat Zamieszczone przez takitam Zobacz posta
    Czesławie. Chyba daty Ci się pomyliły, jeśli piszesz, że w latach 90 ubiegłego stulecia w Ustrzykach Górnych jedynie denaturat był dostępny.
    gdzieś to przeczytał?

    ponad 20 lat to również rok `88 a o nim tu pisałem.

  9. #49
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Gdybyś napisał o latach 70, czy 60, to i owszem. Na temat P.Lacha krążą (?) różne opinie, ale kiedy zaczynał, w Górnych bardziej popularna była tylko "Letnia" - pamiętasz tę tawernę i klimaty ówczesne? Pod Caryńską wybudowano, gdy na polskim rynku budowlanym był kompletny bezruch,
    ale dzięki znajomościom ówczesnych właścicieli (jakimś cudem) obiekt powstał. Pozostałą część historii można odszukać w kronikach Ustrzyk Górnych. Pozdrowienia.

  10. #50
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    A kuku Jestem - Witajcie Tak sobie zajrzalam na forum a tu watek ma sie dobrze i ja zreszta tezPo kilku dramatycznych probach przypomnialam sobie haslo do logowania i jestem.
    Dawno mnie nie bylo to fakt - raczej eksplorowalam teren niz fora.
    Ale musze sie usmiechnac do Czeslawa - ArcheologaMasz racje - dajmy im zarobic. Trzymam kciuki za nowy Zajazd ( pod Carynska, nie Tarnica). Ktos wie kiedy zakonczenie budowy?
    Nie zmienialm zdania co do kiedysiejszej opinii, ale zycze Zajazdowi jak najlepiej. Niech rosnie w sile i sie rozwija.
    Pojade w sierpniu to zobacze jak ida prace.
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42
  2. "Pod osłoną nocy. Caryńskie wyznanie Wiary"
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-04-2008, 12:22
  3. Byl ktos "przed chwila" pod namiotem?
    Przez krysp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-09-2005, 20:35
  4. "Zajazd pod Połoniną" w Wetlinie
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-06-2001, 13:11
  5. Schronisko "Pod Mala Rawka"
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2001, 21:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •