Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 61

Wątek: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

  1. #31
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Hej:)

    Przyłączam się do obrońców Pana Leszka i jego firmy. Zgadzam się, że inwestycje w Wołosatym są przygotowaniem do nadejścia nowych czasów. Nową szosą pomkną sznury aut, Państwo S. zaczną może zarabiać na inwestycji, a Tarnina, Manio, ja i wielu innych, pójdzie gdzieś w krzaki z worami, a wróci Pod Caryńską, aby sobie pokosztować atmosfery tego miejsca. Wszystkim nam będzie smutno, gdyż pamiętamy Wołosate zabite dechami. Ale zmian nikt nie powstrzyma.
    I ten układ mi odpowiada, bo wolę widzieć sukces finansowy ludzi związanych z Bieszczadami niż kolejną inwestycję jakichś tajnych typów z wielkich miast (a jakie tam ceny;>). Ja to bym o rodzinie S. film kręcił, żeby pokazać ile można wolą, wiarą i pracą;> Wielu miejscowych może by zaczęło brać z nich przykład.
    Cena piwa (i wszystkiego innego) jest efektem pewnej kalkulacji, która w założeniu ma wpisany zysk. To jest elementarna prawda o tym świecie i tego nikt już lepiej niech nie zmienia:D Tak trudno później nawet pomniki po poprawiaczach posprzątać;P W wawce piwo kosztuje od 7 zyli w górę i trza z tym żyć:)

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  2. #32
    Gump
    Guest

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Witam Cię Derty jak na razie to nowa szosa nie powstała do Wołosatego i raczej szybko nie powstanie inwestycji też raczej szybko nie będzie w Wołosatym i Ustrzykach Górnych .Co do miejscowych to może nie wypowiadaj się za nich jeżeli mieliby możliwości to wiele mogliby zrobić .Zasłużonych też jest kilku i może to o nich nakręcisz film .A tak nawiasem mówiąc to trzeba tu żyć i mieszkać wtedy można się wypowiadać na pewne tematy i jeszcze jedno jak chcesz zobaczyć ciężką pracę to zobacz drwali w akcji najlepiej zimą .Zapytaj również kilku czego się dorobili po dwudziestu trzydziestu latach pracy w lesie .Pozdrawiam trochę się wkurzyłem na Ciebie.

  3. #33
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Otóż to ! Większość dorobiła się działki za żelazną bramą w Lutowiskach.

  4. #34
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    nio a czy to wina tych , ktorym sie udalo???
    To takie polskie...zawisc....ehhhhh
    Opowiem Wam kawal: rzecz sie dzieje w piekle, idzie wizytacja i Szatan oprowadza i pokazuje:
    -w tym kotle sa Anglicy-kociol jets pilnowany przez uzbrojone diably, zeby zaden nie wyszedl z kociolka
    -w tym kotle sa Niemcy-kociol znowu jest pilnowany
    Ida dalej i wszystkie kotly tak samo sa pilnowane.
    Uda dalej a tu stoi kociol i nikt go nie pilnuje!
    Wycieczka zdziwiona pyta sie JAK TO???
    -A tak, tu sa sami Polacy, jak sie tylko jakis wespnie na gore to od razu reszta go zciaga w dol.

    Smutne, ale jakze prawdziwe...
    Ja tam zycze powodzenia WSZYSTKIM bez wyjatku.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #35
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    117

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    A czy ja kogoś obwiniam ? Za żelazną bramą znaczy na księżej górce, bo takie były uwarunkowania. I tyle. Tu trzeba scenarzysty, a niekoniecznie reżysera.
    Wad można się doszukać, począwszy od Piasta Koło-dzieja, Rewolucji Francuskiej, Wojny Domowej w USA itd. Żaden naród nie jest bez wad,
    a my Polacy lubimy szczególnie utyskiwać i wytykać sobie własne słabości,
    a wywyższać innych. A jak było nad Sekwaną, gdy król srywał tam, gdzie akurat jemu się zachciało. W owych czasach w Rosji ( tak wyśmiewanej )
    znano łaźnie, a kąpiel cara i świty w Sekwanie uznano za brak kultury.
    Pozdrawiam, czując się nadal Polakiem.

  6. #36
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Cytat Zamieszczone przez Gump Zobacz posta
    Witam Cię Derty jak na razie to nowa szosa nie powstała do Wołosatego i raczej szybko nie powstanie inwestycji też raczej szybko nie będzie w Wołosatym i Ustrzykach Górnych .Co do miejscowych to może nie wypowiadaj się za nich jeżeli mieliby możliwości to wiele mogliby zrobić .Zasłużonych też jest kilku i może to o nich nakręcisz film .A tak nawiasem mówiąc to trzeba tu żyć i mieszkać wtedy można się wypowiadać na pewne tematy i jeszcze jedno jak chcesz zobaczyć ciężką pracę to zobacz drwali w akcji najlepiej zimą .Zapytaj również kilku czego się dorobili po dwudziestu trzydziestu latach pracy w lesie .Pozdrawiam trochę się wkurzyłem na Ciebie.
    Gump, witam Cię i ja:) i pytam: skąd taka pewność, że tam się nic nie zmieni? Mam wrażenie, że jesteś ździebko sfrustrowany...

    A na które tematy wolno mi się wypowiadać Szanowny Panie Cenzorze? O motylkach?
    A...jeśli nie znasz człowieka, nie zapraszaj go do pracy drwala. Może wie, z czym się to je, a może nawet robił kiedyś coś jeszcze gorszego:/ Nie wkurzyłem się na Ciebie...tylko na pewne wspomnienia:)

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #37
    Gump
    Guest

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Witam Cię Derty pytasz skąd taka pewność że nic się nie zmieni .Zapewne wiesz że nic tu nie wolno budować, kupować gdyby park się na to zgodził to już dawno mielibyśmy tu drugie Zakopane.Spójrz na Wetlinę jak się zmieniła tam można działać .Nie spodziewajmy się więc inwestycji w BPN poza obrębem parku tak ,i w ten oto sposób wszyscy są szczęśliwi i turyści i miejscowi ,przepraszam do pełni szczęscia brakuje tylko chodnika w Ustrzykach Górnych pozdrawiam .

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Ja nie będę bronił ani Leszka ,ani Jacka ba nawet nie będę bronił personelu.Bo to co mnie spotyka w Zajeżdzie od pewnego czasu, to.a bywam tam nader często,to są same przyjemności nigdy się się nie zawiodłem czy to na obsłudze czy też na właścielach,może przykład potrafi zrozumieć atmosferę Zajazdu .
    Będąc w styczniu jedynym gościem w Zajeżdzie wstając rano tyle napadało śniegu,że samochodu nie było widać i właśnie wtedy ten właściciel ,Leszek pokazał klasę pomógł odśnieżyć wspólnie sypaliśmy popiół i piasek i wyjechałem na drogę więc proszę forumowiczów o trochę umiaru w osądach.
    Ja moja żona i córka zawsze tam z przyjemnością wracamy chociażby po to
    by spotkać się ze znajomymi (nie tylko z Tarnobrzega)Pozdrawiam.ale właśnie dla atmosfery i tego czegoś czego nie potrafię określić
    Wojtek legionowo

  9. #39
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Cytat Zamieszczone przez wojtek legionowo Zobacz posta
    ... Ja moja żona i córka zawsze tam z przyjemnością wracamy chociażby po to by spotkać się ze znajomymi (nie tylko z Tarnobrzega)Pozdrawiam.ale właśnie dla atmosfery i tego czegoś czego nie potrafię określić
    Podpisuję się czterema łapami. Co prawda nie znam właścicieli Zajazdu, tylko innego miejsca. Ale żeby to poczuć, nie wystarczy wpaść, trzeba być i chcieć, "wpasować się/zgrać". Mam to szczęście, ten magnez.

    G

  10. #40
    Bieszczadnik Awatar Tasiek
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Karkonosze
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Kasiu nie wszystko się zmienia pamiętam biesy z polowy lat 70tych i do tej pory isnieją takie miejsca gdzie drzewa tyko trochę wieksze ale ścieżke za kazdym razem wydeptuję sam wiem że przyjdzie taki dzień że spotkam tam tłumy elbo mega inwestora ale nic na to nie poradzę a co do Wolosatego to jak gość przesadzi i większość będzie miala takie zdanie jak ty to facecik podzie z torbami albo wróci do starych zwyczajów

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 10:42
  2. "Pod osłoną nocy. Caryńskie wyznanie Wiary"
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-04-2008, 12:22
  3. Byl ktos "przed chwila" pod namiotem?
    Przez krysp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-09-2005, 20:35
  4. "Zajazd pod Połoniną" w Wetlinie
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-06-2001, 13:11
  5. Schronisko "Pod Mala Rawka"
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2001, 21:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •