Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 61

Wątek: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    75

    Domyślnie Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Witajcie!
    Bylam, wrocilam - jak zwykle Biesy cudne! Ale niestety troche sie zmienia zaplecze..i to na gorsze...
    Pamietam, ze kiedys Bar w Wolosatem to bylo miejsce, gdzie zlazila sie wieczorem cala wies + miejscowi + Bog wie kto jeszcze...byly tance i w ogole... bywalam tam co roku..i w tym tez, ale coz....pierwszy raz w zyciu zdarzylo mi sie siedziec W barze pod Tarnica w towarzystwie ( jakze zreszta milym ) mojego meza oraz pani barmanki..I TO W PIATEK WIECZOREM!! Co sie dzieje?????
    Ano sie dzieje..Piwo - 5,00zl!!!! Palmtop na barze!! Mikrofon przy barze (do wolania gosci ktorych nie ma zeby sobie odebrali pomidorowa) Normalnie nie moglismy w to wszystko uwierzyc!!!
    Sklepik "Ostani na szlaku" - PRZERAZENIE !!!Ceny jak w Stolicy! Woda mineralna po 2,50 czy jakos tak!!!Kazdy kto wychodzil z tego (kiedys przemilego sklepiku) mial przerazenei w oczach i mowil: co??????? po 5,00zl???a normalnie jest po 2,00!!!
    Nie wiem, czy ktos troche z lekka oszalal czy co???Ale nie jest to dobre i wcale nie rokuje najlepiej. Siedzielismy z miejscowymi pod sklepem na piwku i tez marudzili, ze sie popsulo..
    Ale to nie koniec: Hotel pod Tarnica - zawsze w kuchni byly 2 czajniki, jakies talerze, jakies garnki.......teraz: 1 czajnik o pojemnosci 1 litra i tyle (nawet bez zapalek). Oczywiscie kazdy ma swoje, ale kiedys bylo inaczej!
    Reasumujac: Z tego co zauwazylismy, to cale Wolosate opanowal pan. Leszek Skorka Z Zajazdu pod Carynska w Ustrzykach Gornych, ktory jest nowym dzierzawcom baru, sklepu i hoteliku. I to jest odpowiedz,bo chyba troche sie zagalpowal...wszystkie panny z obslugi Baru, skelpu i hotelu biegaja po Wolosatym w firmowych koszulakch "zajazdu pod Carynska" - osobiscie widzialam jak pan chyba wlasciel w piatek wieczorem w barze rozdawal dziewczynom koszulki, a na drugi dzien z rana pod Tarnica widzialam "Carynska" - OK. kazdy chodzi w koszulce jakiej chce, ale to juz bylo smieszne i zalosne. kazdy sobie moze swoj biznes robic- ale my do Wolosatego juz raczej nie zajrzymy, bo nie ma po co....w barze nie ma z kim pogadac, ceny jakies z kosmosu i te wkurzajace koszulki na kazdym kroku - zenujace.
    Przy okazji "Zajazd pod Carynska" takze robi biznes na przleczy Wyznej przy wejsciu na Puchatka - bo tam tez jest wielki napis i kielbaski - ale dobra - niech i tak bedzie.
    Niech pan Leszek Skorka przemysli jeszcze raz pomysl na rozkrecanie biznesu w Bieszczadzie, bo moim zdaniem, szybciej sie bedziemusial zwijac z tych nowych miejsc niz mu sie wydaje. Oczywiscie to jest moje zdanie. Ale bardzo mnie to zasmusilo i juz nawet nie te ceny za piwo, ale to, ze w Barze pustki, w barze, ktory kiedys az tetnil zyciem....
    Dla kontrastu - super nocleg w Zatwarnicy w Hotelu (niby tym "wypasionym") - ladne pokoje ( po 22,00zl!), dobre jedzonko - no i sklepo - bar z miejscowymi - marzenie Tam jeszcze nie dotarl pan Leszek Skorka.
    Moze macie inne zdanie - ja w kazdym razie ( po 15 latach jezdzenia w Biesy - w tym zawsze z wypadem do Wolosatego) wrocilam zniesmaczona,rozczarowana i zla, ze takie fajne miejsca na Ziemi mozna tak latwo - kierujac sie checia zysku - popsuc.
    A jak juz pan Skorka takie robi inwestycje, to propnuje, zeby okno w jednym pokoju w Hoteliku zamykalo sie jakos inaczej niz na gwozdzia.
    Pozdrawiam Was serdecznie,pana Leszka Skorke tez. Moze troche sie nazalilam, ale musialam....bo jakos tak szkoda.......atrmosfera w Wolosatym siadla niestety........

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Kasiu, nadchodzi po prostu ... NOWE.
    Inwestor przygotowuje się już do sytuacji, gdy zostanie gruntownie wyremontowana droga dojazdowa z obwodnicy (z Ustrzyk Górnych).

    Wówczas Wołosate nagle stanie się znane i modne, a na Tarnicę będzie codziennie wędrowało tyle ludzi, co np. na Giewont.

    Mnie się to też nie podoba, ale ...
    Zawracanie kijem Wisły.
    Na szczęście jeszcze pozostały dla takich jak my urokliwe miejsca w Bieszczadach.

    A co do "wypasionego" hotelu w Zatwarnicy, to pamiętam ten budynek jeszcze z początku lat 90-tych. To dopiero był klimat bieszczadzki !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Tarnina
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Bardzo sporadycznie zabieram głos na forum, ale uważam, że ta opinia jest dla właścicieli bardzo krzywdząca. Wielkim nietaktem jest przede wszystkim operowanie nazwiskami.Wyczuwam w tej wypowiedzi znaczną nutę osobistych niechęci do właścicieli, bo czegóż np. komuś przeszkadza,że parking prowadzi ta a nie inna osoba? Ludzie, opamiętajcie się! Życie jest ciężkie i każdy chce na nie zarobić, a ceny są przez nie dyktowane. Nikt przecież nie zabrania nosić ze sobą jak za dawnych czasów puszek z konserwami czy własnego miejsca do spania. Ja i Manio oraz nasi znajomi od lat korzystamy z goscinności "Zajazdu pod Caryńską", gdzie zawsze jest dla nas ciepły kąt i pyszne jedzonko, a przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy tworzą tą niepowtarzalną atmosferę. Zawsze wracamy tam jak do domu,do wspólnych biesiad przy dźwiękach gitary, do ciepłego ognia przy kominku w długie zimowe wieczory, do naszego ulubionego pokoju...Jestem pewna,że i w Wołosatem dzięki tym fantastycznym ludziom również będzie ten sam klimat. Pozdrawiam ciepło.
    Tarnina

  4. #4
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Kasiu, nadchodzi po prostu ... NOWE.
    Inwestor przygotowuje się już do sytuacji, gdy zostanie gruntownie wyremontowana droga dojazdowa z obwodnicy (z Ustrzyk Górnych).

    Wówczas Wołosate nagle stanie się znane i modne, a na Tarnicę będzie codziennie wędrowało tyle ludzi, co np. na Giewont.

    Mnie się to też nie podoba, ale ...
    Zawracanie kijem Wisły.
    Na szczęście jeszcze pozostały dla takich jak my urokliwe miejsca w Bieszczadach.

    A co do "wypasionego" hotelu w Zatwarnicy, to pamiętam ten budynek jeszcze z początku lat 90-tych. To dopiero był klimat bieszczadzki !
    Nic dodać i broń Panie Boże coś ująć...

    Pozdrawiam
    bertrand236

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar yasiolek
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    116

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Kasiu a pytalaś jakie sa ceny w Hoteliku?? chodzi mi głównie o namiot - czy sie zmieniła - przedtem było 7 zł.
    "... Dlaczego sa takie piękne, dlaczego tak złe dla ludzi, dlaczego moje Bieszczady , tak KOCHAM i nienawidze..." KSU

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Szczecin/Eastbourn
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Kasiek...wszystko się zmienia...i ludzie i ceny i Bieszczday tez się zmieniają...
    popatrz na to co dzieje się dookoła, w jakich popapranych czasach żyjemy.Może nie oceniaj tego co jest przez pryzmat tego co było...
    Patrząc na siebie tez napewno widzisz jak się zmieniłas przez ostatnie 15 lat i tak jest ze wszystkim...
    mimo Twojego zniechęcenia życzę Ci żebyś jeszcze nie raz zawitała do Wołosatego i zabrała z tamtąd garśc pięknych wspomnień...
    pozdrawiam serdecznie

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Bardzo sporadycznie zabieram głos na forum, ale uważam, że ta opinia jest dla właścicieli bardzo krzywdząca. Wielkim nietaktem jest przede wszystkim operowanie nazwiskami.Wyczuwam w tej wypowiedzi znaczną nutę osobistych niechęci do właścicieli, bo czegóż np. komuś przeszkadza,że parking prowadzi ta a nie inna osoba? Ludzie, opamiętajcie się! Życie jest ciężkie i każdy chce na nie zarobić, a ceny są przez nie dyktowane. Nikt przecież nie zabrania nosić ze sobą jak za dawnych czasów puszek z konserwami czy własnego miejsca do spania. Ja i Manio oraz nasi znajomi od lat korzystamy z goscinności "Zajazdu pod Caryńską", gdzie zawsze jest dla nas ciepły kąt i pyszne jedzonko, a przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy tworzą tą niepowtarzalną atmosferę. Zawsze wracamy tam jak do domu,do wspólnych biesiad przy dźwiękach gitary, do ciepłego ognia przy kominku w długie zimowe wieczory, do naszego ulubionego pokoju...Jestem pewna,że i w Wołosatem dzięki tym fantastycznym ludziom również będzie ten sam klimat. Pozdrawiam ciepło.
    Ja również od pewnego czasu korzystam z gościnności,zarówno Gospodarzy jak również przemiłego Personelu .Ci co mnie znaja wiedza że z reguły nie rezerwuję noclegów i jeszcze nie zdarzyło mnie sie żebym nie dostał jakiegos miejsca do spania,zawsze podkreślam zawsze takie miejsce sie znalazło ,a co do posiłków od wielu lat mnie smakują ,zresztą zapasy jak i namiot mam w bagażniku.Mogę bywać w głuszy i chaszczach,ale od czasu do czasu ciągnie mnie do Zajazdu choćby po to by spotkać by spotkać znajomych.Też uważam ,że opinnia jest nie na miejscu i krzywdząca.
    Wojtek legionowo

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Cytat Zamieszczone przez Tarnina Zobacz posta
    Bardzo sporadycznie zabieram głos na forum, ale uważam, że ta opinia jest dla właścicieli bardzo krzywdząca. Wielkim nietaktem jest przede wszystkim operowanie nazwiskami.Wyczuwam w tej wypowiedzi znaczną nutę osobistych niechęci do właścicieli, bo czegóż np. komuś przeszkadza,że parking prowadzi ta a nie inna osoba? Ludzie, opamiętajcie się! Życie jest ciężkie i każdy chce na nie zarobić, a ceny są przez nie dyktowane. Nikt przecież nie zabrania nosić ze sobą jak za dawnych czasów puszek z konserwami czy własnego miejsca do spania. Ja i Manio oraz nasi znajomi od lat korzystamy z goscinności "Zajazdu pod Caryńską", gdzie zawsze jest dla nas ciepły kąt i pyszne jedzonko, a przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy tworzą tą niepowtarzalną atmosferę. Zawsze wracamy tam jak do domu,do wspólnych biesiad przy dźwiękach gitary, do ciepłego ognia przy kominku w długie zimowe wieczory, do naszego ulubionego pokoju...Jestem pewna,że i w Wołosatem dzięki tym fantastycznym ludziom również będzie ten sam klimat. Pozdrawiam ciepło.
    Tylko się moge podpisać zawsze zarówno ze strony gospodarzy jak i personelu spotykały mnie tylko dobre rzeczy no oczywiście bywalców też .Pozdrawiam bardzo serdecznie
    Wojtek legionowo

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    tarnobrzeg
    Postów
    526

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Każde miejsce ma swój urok i klimat i tak tez jest w Zajeździe, gdzie się po prostu wraca.......
    mAAtylda

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Kereip
    Na forum od
    03.2004
    Rodem z
    Wawa
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Wolosate opanowane przez "Zajazd pod Carynska"

    Nie musisz tam jeździć skoro tak Ci to nie odpowiada,

    A jeśli chcesz aby miejscowi udawali "Majstra Biedę" zawsze możesz pójść do Skansenu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 11:42
  2. "Pod osłoną nocy. Caryńskie wyznanie Wiary"
    Przez trzykropkiinicwiecej w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 01-04-2008, 13:22
  3. Byl ktos "przed chwila" pod namiotem?
    Przez krysp w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-09-2005, 21:35
  4. "Zajazd pod Połoniną" w Wetlinie
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-06-2001, 14:11
  5. Schronisko "Pod Mala Rawka"
    Przez Anonymous w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 31-01-2001, 22:12

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •