Właśnie rozmawiałem z facetem, który dziś tam będzie nocował. Gleba na sali ogólnej 19 PLN. Woda mineralna 7 PLN. Moim zdaniem drogo, przynajmniej ta gleba... Wodę trzeba przywieźć to są koszty, mogę zrozumieć.
Pozdrawiam