Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: już za chwile !!!

  1. #1

    Domyślnie już za chwile !!!

    No może troche więcej, w każdym bądź razie 1 lipca powinienem się TAM znaleźć.
    Jak zwykle przed moim wyjazdem bywa nic nie jest przygotowane, wszystko na żywioł, inaczej chyba już nie umiem. Moja samochodo-sypialnia wciąż
    nie pali, a w tym roku jadę zupełnie sam i nikt nie pomoże pchać tych 1,5 t. Ale coś wymyśle, jak McGyver, tutaj drucik, tam zapałka i guma
    do żucia, byle TAM dojechać. Gdzie będe chodził tego nie wiem, wiem gdzie chce pójść - wszędzie, każdym szlakiem i ścieżką jakie mam na mapie. Jak wróce to napisze co udało mi się zwiedzić.
    Zmartwiło mnie troszke, że żmije obrodziły w tym roku, bo ja jestem wężofobem. Powszechnie wiadomo zaś, że wężofob z wężem się przyciągają.
    Znam to z doświadczenia bo nawet w naszych śląskich lasach udaje mi się
    spotykać rożnego rodzaju "sznurówki" (na szczęście głównie zaskrońce).
    Nie tak dawno temu miałem niezbyt przyjemne sptkanie z beskidzką żmiją,
    która w przeciwieństwie do bieszczadzkich, próbowała mnie zaatakować.
    Brrrrr..... nie moge nawet o tym myśleć. Bieszczadzkie żmijki są
    o wiele milsze dla mnie bo pozwalają przejść obok siebie i nawet nie zasssyczą.

    A co do S.G. to panowie są troche namolni, w zeszłym roku gdy w czasie burzy piechotą wracałem z Wetliny do Berechów, gdzie to mój pojazd był zaparkowany, spotkałem patrol drogowy. Znałem już osobników z widzenia,
    bo sprawdzali mój samochód ze 4 razy. Oczywiście nie omieszkali zatrzymać mnie i tym razem. Nic specjalnego, ale żeby człowiekowi,
    który był ubrany jak ja (wysokie buty z nawiniętymi wełnianymi skarpetami, wojskowa panterka) w dodadku podpierającego się kijem podróżnym zadawać pytanie co robie w Bieszczadach ??? Pewnie wyglądałem na przemytnika. Mam nadzieję, że w miesiącach wakacyjnych troche zluzują.


    A zapomniał bym jest jedno miejsce, w którym napewno się zjawie, i wiem nawet kiedy. Chodzi oczywiście o Dwernik gdzie wstąpie by skosztować
    sławnych pierogów, i wychylić kufelek za Wasze zdrowie, a może nawet kogoś z Was spotkam.......

    Ręce mi drżą, w żołądku ściska a w głowie chaos myśli - to już za chwile !!!

    Pozdrawiam
    Kapuch

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar marekm
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    934

    Domyślnie Re: już za chwile !!!

    Kapuch, pod wieczór jak będziesz wracał Obwodnicą ze szlaków swą maszyną na spanko to uważaj. Sam osobiscie parę razy spotkałem owe żmije, co ostatnie promienie słońca i ciepło z asfaltu absorbują, a leniwie z drodi ustępują. Ale widok za to przecudny jak tak "sznurówka" po drodze pełza.
    marekm.
    pozdroowka
    marekm

  3. #3

    Domyślnie No i zapeszyłem

    Nici z wyjazdu (

    Jak to mówią "zdarzenie losowe", ale mam nadzieję, że dam rade wyjechać w tym roku.

    Pozdrawiam

    Kapuch

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,508

    Domyślnie Nie przejmuj się !

    <HTML>Nie przejmuj się. Spróbuj zaplanować sobie wyjazd we wrześniu. Wtedy na pewno spotkamy się w Dwerniku.
    SB</HTML>
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Chwile w kasztany
    Przez pasikonik w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-03-2011, 23:57
  2. Już przyszła
    Przez mniszek w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-12-2009, 14:40
  3. Już za chwileczkę, już za momencik, jesień w Bieszczadach...
    Przez ebik w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-09-2004, 15:40
  4. Już jesień?
    Przez Anka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 26-09-2003, 10:11
  5. już jutro...
    Przez agajotek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2002, 01:59

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •