Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107

Wątek: Rzucam palenie

  1. #21
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Arrrrrrrghhhh... Znów wróciłem do papierosów, po setnej próbie i dwumiesięcznej abstynencji. I znów się, k***, czuję jak szmata. Bez wiekszego powodu, z nudow wrocilem, po dwoch piwach.
    A jak Marcowa wróci za tydzien, to przytuli, pocałuje i powie, że nic się nie stało i że następnym razem się uda i się uśmiechnie. A ja znów się będę czuł jak szmata do kwadrata. Kurrrr..... Wybaczcie, jestem wsciekly na siebie.
    Ostatnio edytowane przez Marcowy ; 23-08-2007 o 21:05

  2. #22
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Najważniejsze,ze masz TAKĄ MARCOWĄ!
    To może przerzuć się na "skojarzenia"zamiast zgrzytać zębami!

    (Cały urok duszy,ze czasem niezłomna a czasem...ułomna)Pozdrawiam!

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Arrrrrrrghhhh... Znów wróciłem do papierosów, po setnej próbie i dwumiesięcznej abstynencji. I znów się, k***, czuję jak szmata. jak szmata do kwadrata. Kurrrr.....
    Jesteś taki jak się czujesz...... i gorzej - jesteś "starą rurą " bezwolnym i zniewolonym (nie tylko przez nikotynę ) człowiekiem. Wierzyłem w Ciebie ....., Pisałem, że nie wolno tego nawet "jednego" ,a Ty odpisałeś że wiesz.... ,a g... wiesz ......, a trzeba było sobie lepiej wyjść wtedy jak Cię "brało" z domku i zrobić przebieżkę, a Ty po najmniejszej linii oporu, wyciągnąłeś papierosa.(a dlaczego miałeś w domu papierosy? po co ?)

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Arrrrrrrghhhh...
    A jak Marcowa wróci za tydzien, to przytuli, pocałuje i powie, że nic się nie stało.....
    Jak łatwo człowiek usprawiedliwia się sam przed sobą ( o tym pisał Długi) i jeszcze szuka usprawiedliwienia u najbliższych.

    Cytat Zamieszczone przez Marcowy Zobacz posta
    Arrrrrrrghhhh... Wybaczcie, jestem wsciekly na siebie.
    My też jesteśmy wściekli na Ciebie i nie wybaczamy...., chyba że natychmiast wyrzucisz wszystkie papierosy z domu i przestaniesz ponownie palić, a incydent ten potraktujesz jako nauczkę .
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

  4. #24
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Hej:)

    Nie pękaj - starzy wyjadacze wracali do ćmików po roku, a nawet po dwóch latach:P Ale za którymś razem się im udawało:D

    To kiedy rzucasz palenie?:D

    Marcowej powiedz, żeby Ci zrobiła karczemną awanturę:P Nie za to, że wróciłeś do nałogu tylko za to, że marudzisz po klęsce;>

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Akurat w lutym minęło 10 lat od czasu gdy przestałem palić. Nigdy nie próbowalem rzucania palenia, chociaz werbalnie mialem takie zamiary. Aż pewnego wieczoru a nawet nocy z kolega wdaliśmy sie w powazne nadużycie alkoholu, oczywiście paliłem przy tym bardzo dużo. Gdy nastepnego dnia koło południa podnioslem głowę , myślałem nie o paleniu ale jak dalej to przeżyć. I gdy nadszedł wieczór zdecydowałem że nie będę palił. I tak mi już zostało. Żeby to niepalenie utrwalić, przez jakiś czas w samochodzie woliłem na widocznym miejscu rozpoczętą paczke paierosow. Nigdy po nie nie sięgnąłem. Czego i innym życzę. Krotko mówiąc najpierw trzeba zdecydować, a potem starać się o tym nie myśleć.Wydaje mi sie że najtrudniej odzwyczaić sie od siegania po papierosy, więc w okresie odwyku warto dać jakieś zajęcie rękom.
    Pozdrawiam
    naive

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar Rycho
    Na forum od
    02.2007
    Rodem z
    kotlina kłodzka
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Hej hej nie jesteś sam też mialem moralniaka jak po prawie 6 miesiącach
    zapaliłem i stało się myslałem że mnie krew zaleje ze złości na samego siebie.
    W pażdzierniku rzuciłem a w kwietniu zacząłem ot siła nałogu i słabość ludzka.
    Lepsza zdrowotność i w puszce 746 zł /puszczona w Biesisku/ to faktyczny zysk ale ale też swiadomość ,że można rzucić ten wstętny nałóg.
    Od września podejmuję dalsze próby i oby skuteczne.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Anyczka20
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Sanok / Dublin
    Postów
    751

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Cytat Zamieszczone przez Rycho Zobacz posta
    Od września podejmuję dalsze próby i oby skuteczne.
    A czemu nie od dziś
    "Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech i pamiętaj,
    Jaki spokój można znaleźć w ciszy.
    Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha ..."

    www.anyczka20.fotosik.pl
    www.youtube.com/Anyczka24

  8. #28
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Marcowy,
    Ja rzucałam palenie tylko raz. Na 20 lat palenia (tyle lat?... niemożliwe... a jednak...). Nie paliłam 7 miesięcy. Ironią losu, Bieszczady były moją zgubą. Mam po prostu "odruch Pawłowa". Przyjazd, głęboki oddech żeby poczuć zapach tak różny od Warszawy, powitania, piwo... no i oczywiście papieros. A że akutar bywałam tam prawie co 2 miesiące, 2 razy się złamałam (1-2 fajki na kilkudniowy pobyt), później szlaban. Ale 3 raz - popłynęłam. I się znowu zaczęło. I nie mam odwagi zaczynać rzucania po raz drugi. Bo dopiero teraz wiem, że to ciągła walka, że będzie ciągnęło, kusiło. Niektórzy mówią, że zawsze. Inni - że w końcu odpuszcza, już się nie chce. Mnie to przeraża. I odbiera energię...
    Nie wyszło Ci tym razem... Szkoda. Ważne, że ciągle próbujesz. Kiedyś wyjdzie. Na szczęście masz swoją Marcową. I to jest tak naprawdę ważne. Jak znowu będziesz próbował, daj znać. Będę trzymać kciuki.
    G

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Joorg,

    Nie rozumiem. Albo w bardzo brutalny sposób próbujesz zmoblizować Marcowego. Albo, czytając Twojego posta wprost - jesteś po prostu chamski.
    A delikatną i subtelną lalunią nie jestem.

    G

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar joorg
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Krosno
    Postów
    2,335

    Domyślnie Odp: Rzucam palenie

    Cytat Zamieszczone przez Goska Zobacz posta
    Joorg,

    Nie rozumiem. Albo w bardzo brutalny sposób próbujesz zmoblizować Marcowego......
    A delikatną i subtelną lalunią nie jestem..G
    Tak w brutalny ??? sposób chcę go zmobilizować. Przecież nic takiego nie napisałem ,tylko "że jest taki jak się czuje "
    ps. a jednak jest w Tobie dużo delikatności i subtelności ...., ale kobiecej.
    ps2 a co do delikatności wobec siebie i to co do siebie "mówiłem w myślach" w czasie jak ja rzucałem palenie i napisał bym to tu na forum , to byłoby ostatnie moje pisanie.
    Ostatnio edytowane przez joorg ; 27-08-2007 o 07:45
    "dosyć często rozważam co jest warte me życie?...tam na dole zostało wszystko to co cię męczy ,patrząc z góry w około - świat wydaje się lepszy.."
    Pozdrawiam Janusz

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •