Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 73

Wątek: Kto był na BA!!!!

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Dzięki Agape.

  2. #12
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,908

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Rzecz gustu,naturalnie.Osobiście wolałam Górną Wetlinkę.Zaznaczam,chodzi mi o tzw.warunki i klimat imprezy.Moim zdaniem...coraz gorzej.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar kamil.zeglarz
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    163

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Witam, wybralem sie w zasadzie tylko na SDM wiec co do "calosci" BA nie moge sie wypowiadac. WG Bukowina - klasyka, SDM ponad godzine Rybowicz wiec wiekszosc ludzi byla zawiedziona, zagrali na koniec troche starszych kawalkow. Technicznie i artystycznie byli kapitalni. Ekipe maja niesamowita.
    Co do organizacji to raczej klapa, jakies talony na piwo i jedzenie - osobne monstrualne kolejki po te talony a pozniej po zarcie. Toalet jak na lekarstwo, kupe nawalonych malolatow. Obsluga na wszystko miala jedno wytlumaczenie - PRL...

  4. #14
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    Mexico:)
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Jak to Polacy... tylko narzekać potrafią... - heh woła to o pomstę do nieba...
    ale dobrze... przestańcie jeździć - będzie więcej miejsca dla tych, którzy nie karmią się narzekaniem:)

  5. #15

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Też wszelakim malkontentom proponuję pozostać w domu lub obejrzeć program Filharmonii Narodowej, może tam znajdą klimat dla siebie, dostatek toalet, obsługę na skinienie, brak alkoholu, nudę, próżniactwo i pewno jeszcze kilka niezbędnych rzeczy do normalnego funkcjonowania
    bieszczadzkagaleria:
    www.rudak-galeria.pl

  6. #16

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Cytat Zamieszczone przez eldoopa Zobacz posta
    ...obejrzeć program Filharmonii Narodowej, może tam znajdą [...] obsługę na skinienie, [...] nudę, próżniactwo [...]
    Byles kiedys w filharmonii?
    Moze czasem warto ruszyc sie sprzed komputera i TV?

  7. #17

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Pierwsze primo, nie byłem, pewno dlatego nie narzekam na wszystko co odbiega od pięciogwiazdkowej obsługi...

    Drugie primo, nie byłem ale znam pare osób, tzw. 'częstych bywalców' teatrów i salonów i ciężko by mi tu było wydusić dobre słowo o nich.
    Nic nie poradzę, kocham walke z hipokryzją i burżuazyjną elitą i szlag mnie trafia kiedy słyszę po raz n-ty 'zlikwidujcie Kremenarosa' lub coś podobnego!!!
    Swoją przygodę z bieszczadami zacząłem właśnie tam i nie narzekałem.

    PS. Skoro piszę na tym forum to sie chyba nie trudno domyśleć że ruszam sie czasem z domu...
    bieszczadzkagaleria:
    www.rudak-galeria.pl

  8. #18
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    Mexico:)
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    A ja wam powiem, że to wszystko zależy od charakteru, osobowości człowieka i podejścia do życia. A raczej łapania z niego tego co wartościowe!:)
    Ja jestem i bywalczynią teatrów i koncertów, z Bieszczadami i BA wręcz jestem "zrośnięta" !:) Ale i przed kompem umiem usiąść:]
    I jaki z tego morał? Nie bywam tam dla warunków tylko dla treści!:)

  9. #19
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    ...zauważyliście że zawsze pada deszcz?... góry płaczą.. Anioły wynoszą się w trakcie festiwalu na spłoszonej zwierzynie na słowacką, tudzież ukraińską stronę lasu... troszkę śmieci zostaje po "miłośnikach gór" i hałasu dudni jeszcze kilka dni po zajściu...

  10. #20
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    Mexico:)
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    A jeśli popatrzysz na to z innej strony? Góry płaczą powiadasz? To dlaczego od 7 lat w te dni nie lał deszcz??:) Tak.. dobrze mówię. Owszem może przechodziła w Wetlince burza - 30 min. Może mżyło przez kilka godzin... może przez chwilę popadało - 1 h.... ale festiwal trwa 4 dni - i jakoś nie zauważyłam by pełne 4 dni lało. Rok 2007... był czwartkiem, piątkiem i niedzielą bardzo słoneczną. Jedynie sobota była pod znakiem mżawki... ale co z tego? 7000 ludzi siedziało pod parasolami, czekając na cud by nie lunęło konkretnie... cud się stał!! Ok 20stej... mżawka zniknęła... do 4 rano koncerty odbywały się pod ślicznym niebiem...
    I dalej będziesz twierdzić, ze aniołów tam brak?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był
    Przez leszczu w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 15:52
  2. Byłem.. 9 godzin . Ale byłem..
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2006, 23:19
  3. Kto był w ostatnią sobotę (16.07) w Cisnej na koncercie KSU?
    Przez Soldau w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-07-2005, 20:55
  4. I był Beskid i były słowa ...
    Przez Ezechiel w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2005, 09:41
  5. Kto był w Dydiowej ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2003, 19:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •