Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73

Wątek: Kto był na BA!!!!

  1. #21
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    ..,lało lało.. za każdym razem.. błoto zdrowiuśkie.. tak.. nadal twierdze że anioły uciekają... opadają skrzydła i ropą zachodzą ... to tyle w kwestii tego tematu ode mnie... pozdrawiam chaszczujących ...pstryk i znikł

  2. #22
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2008
    Rodem z
    Mexico:)
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    hehe:) To współczuję takich deszczowych odczuć... i jednocześnie mi żal, że są na tym świecie tak ubodzy duchowo ludzie, którzy nie potrafią się cieszyć nawet z 3/4 dni słonecznych. Składam kondolencje.

  3. #23
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    ...wiara.. nadzieja... miłość... i Tobie też Wszystkiego dobrego...

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Fasola jeśli wierzysz w bajanie Potockiego o Bieszczadzkich Aniołach to serio prażona kukurydza i miejsce w tłumie dzikiej stonki najpodlejszej kategorii jest w sam raz dla Ciebie. Nie znam osoby która ceniąc sobie to co Bieszczady wyróżnia spośród innych gór akceptuje taki najazd dziczy, bezmyślnej, pijanej do granic możliwości a wszystko organizowane przez ludzi których wyobraźnia kończy się na portretach drukowanych przez NBP, wedle mnie przez ludzi którzy mają te góry w nie większym poważaniu niż przeciętny pijany gówniarz który jakże często tropi węża na okolicznych asfaltach w czasie tego nibyfestiwalu.

    W kwestii bycia ubogim duchowo, to Fasolo w istocie trzeba być skrajnie ubogim aby cieszyć się takim chłamem, żenującymi próbami zrobienia czegoś twórczego na scenie. O samym poziomie świadczy choćby fakt, że sdm nie rozpoczyna koncertu punktualnie, tym samym daje do zrozumienia gdzie ma słuchaczy- to co robią potem- to już tylko potwierdzenie sprawy. Gdzie tam dostrzegasz wartość duchową? W przenudnym już "szumieniu" w piosence "czwarta nad ranem"? Współczuję poczucia wartości artystycznej, choć byłoby gorzej jak by Myczkowski ściągnął kolejną podupadającą gwiazdę typu Britnej...

    Wszystko to, nie jest krytyką, tylko obiektywnym postrzeganiem rzeczywistości. Obyś i Ty przejrzała na oczy
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #25
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Oj nie kochany Barnabo!!!
    Ja już nawet zapraszana nie jestem na BA, bo wszyscy wiedzą, że i tak nie pojadę z powodu dzikich tłumów (mam na nie alergie), więc pierwsza część postu się zgadza. Ale druga już nie!
    1. Mówisz,że SDM niezaczynając koncertu o czasie ma w d... wszystkich?A jaki koncert się zaczął kiedykolwiek o czasie?poza tymi w filcharmonii?Proszę Cię, nawet YAPA się nie zaczyna o czase, i to nie oznacza, że ktoś kogoś traktuje z góry. Weź zapanuj nad tyloma ludźmi i żeby oni już byli przy scenie, jeśli jest jeszcze jakikolwiek ruch przy wchodzących się nie zaczyna-proste?
    2. Kogo masz na myśli, że robi to dla kasy?czyjej kasy? przede wszystkim?Bo jeśli chodzi o miejscowych to tak-maja szansę zarobić parę złotych, ale żadne to kokosy. Ja Twój post to rozumiem tak, że to organizator zarabia, a więc Krzysiek tak?a więc NIE. On ma wystarczająco pieniędzy-uwierz mi;-) on ma swoją wizję, uważa, że w ten sposób pomaga ludziom tam mieszkającym-tu można polemizować, czy słuszną, ale on w to wierzy!i nie robi tego dla mamony. Nie ma z BA ani złotóweczki!
    No to takie sprostowanie;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #26

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    1. Dzikie tłumy biorą się stąd ,że nie mam miejsca w Bieszczadach na taka imprezę. Pojawiające sie głosy żeby BA zrobić na lotnisku lub odludziu są niepoważne.
    Moim zdaniem można by pomyśleć o rozładowaniu korków rozrzucając imprezę po całych Bieszczadach ale i tak na koncert główny napewno przyjdzie 5-7 tys.
    2. Ktoś zarabia te pieniądze ,miejscowi do których się zaliczam najmniej, ale takie imprezy robi się też po to żeby zarobić .
    3 Mam osobliwe zdanie na temat BA: odkąd odbywają się w Dołżycy stoję zawsze w takim miejscu ,że nic nie słyszę (muzyki)a i hordy młodych(pijanych?) mnie omijają.

  7. #27
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Franczak Zobacz posta
    2. Ktoś zarabia te pieniądze ,miejscowi do których się zaliczam najmniej, ale takie imprezy robi się też po to żeby zarobić .
    a więc KTO?
    No Ty jako miejscowy to chyba wiesz?
    więc proszę powiedz.
    Bo nie jest to Krzysiek dla którego ci co grają przyjeżdżają. Owszem grają za kasę i na to głównie idą pieniądze z biletów i od sponsorów, bo by za mało było.
    Więc ja dalej nie wiem kto na tym zarabia takie kokosy???
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  8. #28

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Nie wiem bo mnie to nie interesuje.
    natomiast można obliczyć łatwo wpływy z imprezy: ilość osób x cena biletu plus wpływy od sponsorów.
    Nie twierdzę ,że zarabia K. Myszkowski

  9. #29
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Ale ja napisałam, że występujący nie grają za darmo. Ile taki występ np. Kasprzyckiego można by napisać, ale po co? Wpływy z biletów to za mało na wszystko, stąd i sponsorzy.
    Oni naprawdę (mówię o organizatorach) wierzą w to, że to co robią to promocja Bieszczadów i pomoc miejscowym. Tak jak pisałam, można z tym polemizować-ale taki jest fakt. Mimo, że trudno w to uwierzyć stojąc i patrząc z boku wygląda to jak wygląda.
    Tak jak pisałam, nie wiem czy ktokolwiek mnie na tym festiwalu zobaczy kiedykolwiek;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  10. #30

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Promocja Bieszczadów napewno ale pewnie tyle samo ludzi przyjeżdża na BA co nie chce więcej o nich słyszeć.
    Pomijam muzykę bo to rzecz gustu
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof Franczak ; 11-03-2008 o 08:38

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był
    Przez leszczu w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 15:52
  2. Byłem.. 9 godzin . Ale byłem..
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2006, 23:19
  3. Kto był w ostatnią sobotę (16.07) w Cisnej na koncercie KSU?
    Przez Soldau w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-07-2005, 20:55
  4. I był Beskid i były słowa ...
    Przez Ezechiel w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2005, 09:41
  5. Kto był w Dydiowej ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2003, 19:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •