Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 73

Wątek: Kto był na BA!!!!

  1. #1
    BIESY1
    Guest

    Domyślnie Kto był na BA!!!!

    Jak wrażenia po Bieszczadzkich Aniołach??jak wrażenia...nie wiecie gdzie mozna znaleźć choć fragmenty tegorocznego koncertu:)Niestety nie udało mi się w tym roku wyjechać:(

  2. #2
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Wczoraj w nocy Janusz Deblessem w trójkowej audycji "Gitarą i piórem" zapowiedział fragmenty w swojej audycji za tydzień. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Impreza świetna jak co roku ! Z drugiej jednak strony za dużo smęcenia przez zespoły walczące o złote skrzydło...ale jednak im smęcenia tym bardziej chwytliwie i cnotliwie. Laureatowi I msca na koniec udało się zagrać zgrabny, wesoły kawałek, nie był tak chwytliwy ale jak widać było po śmiejących się twarzach publiki to było coś na co czekali (niestety nie za ten kawałek otrzymał złote skrzydło).
    Każdy lubi to co lubi więc...zawsze można było zintegrować się przy gitarze i bongosach przed Siekierką w Cisnej lub za Cieniem PRLu w Dołżycy, było dużo dobrej zabawy i rock n'rolla.
    bieszczadzkagaleria:
    www.rudak-galeria.pl

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar yasiolek
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    116

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    niestety byłem tylko na sobotnim koncercie i jestem strasznie rozczarowany. o ile WG Bukowina i SDM były naprawde ok, to juz nie mogłem ścierpieć tego zespołu "bez jacka" i tej drugiej kapeli z nimi grającej. jak to określiła koleżanka: to jest gwałt na moje uszy - kończy teraz akademie muzyczna. na Roberta juz nie zostaliśmy przez ten zespół - ogólne znurzenie. a i tak wiekszosć ludzi poszło zaraz po koncercie SDM. jak zgram zdjecia i filmy to zamieszcze na necie.


    taka skromna uwaga: ta impreza przypomina mi juwenalia.... pełno pijanych ludzi - głównie koło 20 lat - po co oni przyjechali ??
    "... Dlaczego sa takie piękne, dlaczego tak złe dla ludzi, dlaczego moje Bieszczady , tak KOCHAM i nienawidze..." KSU

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    07.2007
    Rodem z
    swarzędz
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    A my przyjechaliśmy do Cisnej w sobotę i uciekliśmy czym prędzej juz w południe- przerażeni tłumem, brakiem atmosfery i w ogóle.... w Cisnej było w ten dzień chyba gorzej niż na Lednicy i ten klimat zupełnie nie pozwoliłby nam się skupić na muzyce.

    Yasiolek- to właśnie to, o czym Ty piszesz.

  6. #6
    Ekspert Roku 2008 Awatar Jabol
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Stamtąd
    Postów
    1,096

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Ja przejeżdżałem w sobotę przez dołzycę i żałowałem ze nie mam z przodu potęznego pługa do spychania na boki beznadziejnie zaparkowanych po obu stronach aut i armatki wodnej do rozpędzania "Rozanielonych" ( z reguły chemicznie a nie klimatycznie-poetycko) swiętych krów urzadzajacych sobie deptak srodkiem drogi. Jak juz wspomniałem onegdaj nie przepadam na egzaltowanym pitu pitu na skrzypkach fujarkach i gitarce i nie przepadam za równie egzaltowaną miłościa do "ukochanych magicznych Biesków" ale nikomu tego nie bronię. pod warunkiem że nie wchodzą mi w drogę, a tam była sodoma i gomora. trzeba było widziec te pioruny w oczach kierowców PKSów. organizacja beznadziejna.
    ...jeno być niewidzialny jak Ten co mnie stworzył

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Inna opinia zasłyszana w Cisnej.
    "Żeby nie pani Marysia, to by nie było gdzie palca wsadzić"

    Ja na ten czas wróciłem do chaty. I nie żałuję.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #8
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Cytat Zamieszczone przez BIESY1 Zobacz posta
    ...nie wiecie gdzie mozna znaleźć choć fragmenty tegorocznego koncertu:)Niestety nie udało mi się w tym roku wyjechać:(
    Prawdopodobnie w Studenckim Radiu ŻAK Politechni Łódzkiej w przyszły poniedziałek (03.09.07) między 22.00 a 24.00.
    W Łodzi 88.8 MHz, a w sieci tu:
    http://www.zak.lodz.pl/index2.php?id=3

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    A jak mają się BA w Dołżycy do tych w Wetlinie?

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar agape
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Bieszczady
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Kto był na BA!!!!

    Cytat Zamieszczone przez Czarek pl Zobacz posta
    A jak mają się BA w Dołżycy do tych w Wetlinie?
    Powiem tak: nijak się ma impreza w Wetlinie do tej w Dołżycy.
    Na koncert Bieszczadzkich Aniołów jeździłam jeszcze w czasach, gdy odbywał się on w GOK w Cisnej, grał tylko SDM, było kameralnie, kulturalnie i z klimatem. Potem impreza się rozrosła i przeniosła na Górną Wetlinkę, na SDM trzeba było czekać przynajmniej do północy, ku niezadowoleniu rodziców, którzy chcieli żeby i ich pociechy posłuchały ładnej muzyki i słów jakby nie było poezji. Organizacja kulawa, ale w sumie sympatycznie. Jednak z roku na rok było tylko gorzej, zabrakło miejsca na klimat i kulturę, imprezę przeniesiono do Dołżycy. Z kameralnej niegdyś imprezy uczyniono masówkę nastawioną nie wiem na co? i dla kogo? W każdym razie z ogromną ilością młodych, niestety nietrzeźwych ludzi, a to może budzić co najwyżej niesmak.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Ukraińskie góry Czarnohora Prośba o pomoc kto był
    Przez leszczu w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 10-08-2013, 16:52
  2. Byłem.. 9 godzin . Ale byłem..
    Przez bertrand236 w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-05-2006, 00:19
  3. Kto był w ostatnią sobotę (16.07) w Cisnej na koncercie KSU?
    Przez Soldau w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-07-2005, 21:55
  4. I był Beskid i były słowa ...
    Przez Ezechiel w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 29-05-2005, 10:41
  5. Kto był w Dydiowej ?
    Przez Stały Bywalec w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-11-2003, 20:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •