Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Spotkania wrześniowe

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Spotkania wrześniowe

    Sporo osób odwiedza Bieszczady we wrześniu, warto by to wcześniej zaawizować na Forum.
    A zatem daję przykład.

    Już niedługo wyruszam w Bieszczady. Jak zwykle - do Sękowca.
    W tym roku planuję tam pobyt w dn. 9 - 29 września (wychodzi 19 "pełnych" dni, tj. nie licząc daty przyjazdu i wyjazdu).
    Gdyby ktoś ze znajomych z Naszego Forum również przebywał w tym czasie w Bieszczadach i miał ochotę na wspólne piwko, a może nawet na wspólną wyprawę, niech się odezwie. Najlepiej "na priv" - podając swój nr tel. kom. Odpowiem na pewno i także podam nr swojej komórki (tym, co go już znają, informuję, że nie uległ zmianie).

    A teraz zwracam się do Michała - otwartym tekstem: w zeszłym roku zaproponowałeś mi wspólne przewędrowanie (jednego dnia) trasy Sękowiec - Jabłonki, lub odwrotnie. Zgodziłem się (i to ochoczo), ale potem Tobie coś wypadło i w końcu nie spotkaliśmy się w Bieszczadach.
    To może wybierzemy się tam w tym roku ? Jest mi obojętne, czy to Ty przyjedziesz do Sękowca, skąd wyruszymy, czy ja do Jabłonek i stamtąd wystartujemy (niezorientowanych informuję, że Michał jest wiernym fanem Jabłonek, a ja - Sękowca).

    Tylko warto by to ze 2 -3 dni wcześniej zaplanować. W Bieszczadach nie będę sam, w tym roku przyjeżdżam z Szanowną Małżonką i Żabkami. Przypuszczam jednak (z prawdopodobieństwem na granicy pewności), że oni na taką trasę się nie zdecydują, chciałbym więc ew. swój wypad z Tobą skoordynować z planem pobytu z żoną i przyjaciółmi. Dlatego byłby konieczny nasz wcześniejszy kontakt na tel. kom.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    Witaj Bywalcze

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    A teraz zwracam się do Michała - otwartym tekstem: w zeszłym roku zaproponowałeś mi wspólne przewędrowanie (jednego dnia) trasy Sękowiec - Jabłonki, lub odwrotnie. Zgodziłem się (i to ochoczo), ale potem Tobie coś wypadło i w końcu nie spotkaliśmy się w Bieszczadach.
    W tym roku także nie uda mi się zgrać mojego przyjazdu w Bieszczady z Twoim. Ja będę w Jabłonkach (o ile wszystko "wypali") od 05.10 do 25.10.

    Pozdrawiam serdecznie

  3. #3
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    Szanowny Honorowy Panie Prezydencie! Czuje się zaproszony! Będę we wrześniu kilka dni w Bieszczadach (jak co miesięc) i pozwole sobie skorelować swoje plany z Twoimi! Resztę na prv! Pozdrawiam!
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Witaj Bywalcze



    W tym roku także nie uda mi się zgrać mojego przyjazdu w Bieszczady z Twoim. Ja będę w Jabłonkach (o ile wszystko "wypali") od 05.10 do 25.10.

    Pozdrawiam serdecznie
    sory ze wchodze w wasze ,i twoje''zmowy'',ale mam pytanko??zdradz mi prosze czym cie urzekły jabłonki,co tam jeszcze jest oprocz rzeczonego pomnika,naszego karolka ,"Ktory się kulom nie kłaniał",

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    my również będziem w Bieszczadzie wrześniową porą ... więc może jakiś zacny trunek przyjąć wspólnie będzie nam dane....

    pozrav
    kobita
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez pioabram Zobacz posta
    sory ze wchodze w wasze ,i twoje''zmowy'',ale mam pytanko??zdradz mi prosze czym cie urzekły jabłonki,co tam jeszcze jest oprocz rzeczonego pomnika,naszego karolka ,"Ktory się kulom nie kłaniał",
    Cieszę się, że tak postrzegasz Jabłonki. Mam nadzieję, iż cała reszta potencjalnych turystów pomyśli tak samo jak Ty i pomknie do Cisnej, Wetliny czy też Ustrzyk

    Aha - jest tam jeszcze fajny kiosk z pamiątkami i ciekawy kibel.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar manio
    Na forum od
    05.2004
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    I my z Tarninką też będziemy wrześniową porą ,a że trunki przyjmować lubimy to też na jakieś spotkanko się piszemy ).Tym bardziej że w Sękowcu o tej porze całkiem niezłe rykowisko..........

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    Cytat Zamieszczone przez manio Zobacz posta
    I my z Tarninką też będziemy wrześniową porą ,a że trunki przyjmować lubimy to też na jakieś spotkanko się piszemy ).Tym bardziej że w Sękowcu o tej porze całkiem niezłe rykowisko..........
    W Sękowcu to i w maju trafia się rykowisko
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    A może krótki wypad na wschód ?

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar irek
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Dobrze posiedzieć przy Żubrze
    Postów
    772

    Domyślnie Odp: Spotkania wrześniowe

    Ja 28. 09 - 04. 10 Gorgany
    Iras 7214
    www.bieszczady.net.pl
    www.karpaty.travel.pl
    www.iras.net.travel.pl - Irasowe wojaże
    Wszystkie błędy ort. są zamierzone i chronione prawem autorskim. Wykorzystywanie ich bez zgody autora jest zabronione ;)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Dzikie spotkania
    Przez z lasu w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post / autor: 05-05-2012, 01:22
  2. Tam, gdzie Anioły goriłoczkę piją, czyli wrześniowe wspomnienia z Bieszczadów
    Przez Piskal w dziale Relacje z Waszych wypraw w Bieszczady
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 30-03-2011, 00:09
  3. Galicyjskie Spotkania
    Przez Krzysztof Franczak w dziale Bibliografia Bieszczadów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-01-2010, 16:28
  4. Spotkania w Łodzi
    Przez unkasyr w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-06-2009, 11:03
  5. Wrześniowe spotkanie
    Przez kobieta_bieszczadzka w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-09-2006, 00:07

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •