Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    99

    Domyślnie Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    witam ! nie wiem czy to dobry dzial ale zaryzykuje !
    We wrzesniu ekipa www.wififorum.pl wybiera sie w Bieszczady aby bić rekord polski linku wi-fi i pierwsze połączenie chcemy nawiązać połonina wietlinska - tatry, wiem ze widać tatry z połoniny wietlinskiej przy dobrej pogodzie (akorat ta nie jest wymagana do tego przedsięwzięcia bo w ruch pojda GPSy) ale mam pytanie do znawców gor który szczyt tatr jest ze tak powiem najbardziej widoczny z bieszczad ( chodzi mi o wybicie szczytu jakiejs tam gory w tatrach wzgledem bieszczad), najlepiej zeby bylo to jak najbardziej "ucywilizowana "gora bo trzeba troche sprzetu na nia wytachac a moze jest lepsze miejsce w bieszczadach z kyorego widac tatry lepiej ?

    prosze o pomoc i zapraszam na wieczorne ognisko po sukcesie ktory naapewno osiagniemy

    Pozdrawiam !

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    Ponoć widać Gerlach. Ponoć widać Tatry Bielskie.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    właśnie "ponoć" potrzebna mi pomoc kogoś kto potrafi rozpoznać te górki rzutem oka najlepsza by była góra o małym stopniu trudności i po polskiej stronie tatr czekam na dalsze rozwiniecie tematu i pozdrawiam !
    Ostatnio edytowane przez phantom22 ; 24-08-2007 o 14:46

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    Skontaktuj się z: Wojtkiem Krukarem, Franiem Adamczykiem z BdPN lub Wojtkiem Wesołkinem z CIT w Sanoku. wątpię aby ktoś Ci tu odpowiedział.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 24-08-2007 o 14:57

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    zasiegnelem rady u wyzej wymienionych panow, najlepiej widoczny szczyt z polonin jest lomnica po slowackiej stronie tatr

  6. #6
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    Cytat Zamieszczone przez phantom22 Zobacz posta
    zasiegnelem rady u wyzej wymienionych panow, najlepiej widoczny szczyt z polonin jest lomnica po slowackiej stronie tatr
    Hmm nie prościej byłoby napisać, że chcesz zareklamować swoją imprezę.

    Proszę Admina o dodanie jeszcze takiej fajnej ikonki, turlającej się główki. Sądzę, żeby taka właśnie buźka najlepiej podsumowała tę naszą dyskusję.

  7. #7
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    Generalnie rekord został już pobity :) No chyba że ten rekord chcecie również pobić. Ale wtedy Bieszczady <-> Tatry będzie zbyt małą odległością.
    Jakby nie liczyć mamy jakieś 200 km w linii prostej.
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  8. #8
    MaxFM
    Guest

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    Tu nie chodzi o zadna reklame, po prostu kol. chcial sie dowiedziec i sie dowiedzial. Diekujemy za pomoc, a co do rekordu to zostal pobity ale nie w Polsce :P a my przy okazji chcemy sie takze spotkac, powymieniac poglady i napic sie zimnego piwka. Goscie mile widziani

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    08.2007
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    dokładnie, rekord został pobity ale nie w Polsce, to będzie nasze pierwsze podejście i zmierzenie sie z tym "wi-fi" , mysle ze to będzie test który utwierdzi wszystkich ze jesteśmy specjalistami jeżeli chodzi o fale radiowe no dobra chcemy sie dowartościować pozatym spotkanie sie społeczności wififorum.pl i wymiana poglądów,doświadczeń itp. nic nie chciałem reklamować tylko pomyślałem ze to forum będzie dobry miejscem na zadanie tego pytania , i dostałem odpowiedz która chciałem i pozdrawiam panów z Bieszczadzkiego Parku Narodowego którzy z mila chęcią nam pomogli ps. juz wiem dlaczego przemyskie forum ma ten sam silnik :)
    Ostatnio edytowane przez phantom22 ; 24-08-2007 o 21:36

  10. #10

    Domyślnie Odp: Bieszczady-tatry bicie rekordu linku wi-fi

    Cytat Zamieszczone przez phantom22 Zobacz posta
    We wrzesniu ekipa www.wififorum.pl wybiera sie w Bieszczady aby bić rekord polski linku wi-fi i pierwsze połączenie chcemy nawiązać połonina wietlinska - tatry
    (...) zapraszam na wieczorne ognisko po sukcesie ktory naapewno osiagniemy
    Czy możesz podać jakieś szczegóły techniczne? Kiedy konkretnie to się odbędzie?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Poznaj Tatry
    Przez natatry w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-03-2013, 22:12
  2. zamachy na górę - Tatry
    Przez dziabka1 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 23-02-2011, 03:28
  3. Tatry jesienne
    Przez Polej w dziale Turystyka nie-bieszczadzka
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 01-10-2009, 17:12
  4. [Tatry] Co to za pejzaż?
    Przez Marcowy w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-05-2009, 16:09
  5. Foto - Tatry...
    Przez Piotr w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-08-2005, 16:02

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •