Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Jutryna

  1. #1
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Jutryna

    W niedzielę sobie chodziłem jeszcze po Bieszczadzie. W planach miałem zobaczyć łąki na terenie półwyspu zwanego Jutryna. Niestety doszedłem tylko do wysokiego muru z napisem TEREN PRYWATNY WSTĘP WZBRONIONY. Z boku i z tyłu siatka druciana. Olbrzymi teren. Czy ktoś wie coś więcej na temat tego miejsca i jego właściciela/właścicieli? Wynajmu pomieszczeń dla turystów prawdopodobnie się tam nie prowadzi. A może się mylę?
    Pozdrawiam
    bertrand236

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Marcin
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Zagórz
    Postów
    1,218

    Domyślnie Odp: Jutryna

    Wiem tylko że Julek z pod Dębu jest strażnikiem tego terenu i hacjendy, która się tam znajduje... Domek ten ładnie prezentuje się od strony zalewu.

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Jutryna

    Ja nie mam na myśli Horodka tylko Jutrynę. Przypuszczam, że to jest/są inny właściciel.Horodek nie jest przecież ogrodzony.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Jutryna

    ale tabliczki 'teren prywatny" tez tam stoja... :( widac ciut milszy wlasciciel...albo bardziej leniwy...
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Jutryna

    Masz rację. Ale jak sie wjedzie za szlaban to potrafi go zakluczyć. A tak swoja drogą dlaczego jeszcze nie spotkałaś w Bieszczadzie Barnabowego taty?
    Pozdrawiam
    bertrand236

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Jutryna

    Cytat Zamieszczone przez bertrand236 Zobacz posta
    A tak swoja drogą dlaczego jeszcze nie spotkałaś w Bieszczadzie Barnabowego taty?
    Pozdrawiam
    Jako że Bertrand bardziej mobilny, wręcz auto mobilny, nie winilbym o to pieszych. Ciężko oczekiwać że ktoś będzie zostawiał ekipę i gnał z buta "na spotkanie". Swoją drogą w samym sierpniu okazje były conajmniej dwie.

    A tak swoją drogą, to chyba takie przypadkowe spotkanie jest o wiele ciekawsze.... Ja np tak spotkałem Bubę. Dzień później niż planowałem, i całkowicie niespodziewanie. Pycha pulpa była nagrodą za tą cierpliwość...
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  7. #7
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Jutryna

    Się nie Ciebie Synu pytałem.
    Do zobaczenia
    bertrand236

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jutryna

    Zajrzyj na PW.

  9. #9
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Jutryna

    no ja wlasnie nie wie czemu nie udalo sie jeszcze spotkac!!! tez zaluje bo jak barnaba sympatyczny to jego tata tez taki byc musi (takie rzeczy sa genetyczne jak i bieszczadolazenie :) ) moze ostatnio za rzadko bywam w bieszczadach zniechecona troche nowym asfaltem, powiekszajaca sie zabudowa, likwidacja piekielek i tabliczkami o jakich piszesz?? ale licze ze w koncu sie uda :))))
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Jutryna

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    takie rzeczy sa genetyczne jak i bieszczadolazenie :) )
    z tą genetyką to nigdy nic nie wiadomo. Lenistwo u mnie to cecha genetycznie skumulowana od parunastu pokolen chyba. Mam też cechy co się objawiają co parę pokoleń, tak więc różnie bywa. Sama się przekonaj...
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •