Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Dojazd do Ustrzyk Górnych

  1. #1
    pepek
    Guest

    Domyślnie Dojazd do Ustrzyk Górnych

    witam, mam może naiwne pytanie ale sam nie mogę nigdzie znaleźć odp. Jak dojechać we wrześniu do Ustrzyk Górnych? Startuje z Wrocławia. W miarę sprawnie dojadę PKP do Sanoka, Przemyśla, Rzeszowa .... ale co dalej? może ktoś ma jakieś połączenie? Dodam że wyjadę z Wrocławia w poniedziałek wieczorem więc szukam czegoś co na wtorek dowiezie mnie na miejsce. Oczywiście może być jakiś PKS albo przesiadka w Krakowie / Katowicach.

    Drugie pytanie - czy jedna osoba znajdzie spanie na kilka dni w Ustrzykach czy lepiej coś rezerwować? Mam na myśli schronisko,może być pokój wieloosobowy - nie szukam specjalnych wygód.

    trzecia sprawa -a może ktoś z Wrocławia chce na tydzień skoczyć w Bieszczady? start w poniedziałek,

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Dojazd do Ustrzyk Górnych

    Autobus do Gornych z Rzeszowa odjeżdza bodajże o 5.40. A o której przyjeżdza pociąg z Wrocławia do Rzeszowa ?
    Kurcze, zawsze zastanawiałem sie po co te zadania na matematyce
    o pociągu z miasta A do miasta B ?
    ...ale okazuje się że to było potrzebne.

  3. #3
    pepek
    Guest

    Domyślnie Odp: Dojazd do Ustrzyk Górnych

    przyjazd 4:47 AM pięknie - więc jest połączenie :) dzięki

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Dojazd do Ustrzyk Górnych

    jest jest, i niech Cię nie ciągnie czasem chęć jazdy do Sanoka (np chcąc oszczędzić na bilecie!!!!) Przyznam, że trasa Rzeszów Sanok, i dalej pewnie też- jest rewelacyjna jeśli chodzi o stopa. Jak jedziesz sam... polecam.

    Jeśli chodzi o sam nocleg, jeśli będziesz miał dość sił na nogach- to weź się stopem do Widełek, i idź do Koliby pod Caryńską, nawet jeśli teraz trafi się pare osob na noclegu to nie będzie to dzika stonka.

    Jak będziesz padał na..... to idź za kościolem po lewej, proboszcz ratuje dupska turystom (mi w lutym uratował), nie pamiętam po ile to było, 16 chyba, ale jest kuchnia i prysznic.
    U księdza jak u księdza, niby nie schronisko, ale zyskasz życzliwość gospodyni, jak buty zostawisz na dole (zimą to była normalka, w maju już nie). Sprawa o tyle istotna o ile masz zamiar tam zabalować parę dni.

    O Kremenarosie masz na forum osobny wątek, a odradzam też Lacha. Czasem w zajeździe mają wolne miejsce- zapytaj- będziesz miał blisko z obiadu pod prysznic :) .... a potem na piwo
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Z Cisnej do Ustrzyk Górnych
    Przez Mojżesh w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2011, 20:59
  2. Dojazd z Wetliny do Ustrzyk Górnych poza sezonem
    Przez jendrek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-05-2010, 17:32
  3. Dojazd z Zagórza do Ustrzyk Górnych
    Przez Outsider84 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-09-2008, 11:21
  4. Dojazd z Zagórza do Ustrzyk Górnych ???
    Przez Jadja w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-09-2007, 21:11
  5. Dobry nocleg w ok. Ustrzyk Górnych?
    Przez Melsted w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-06-2003, 08:15

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •