Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: plecak bliski idealu

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie plecak bliski idealu

    od dawna szukam plecaka ktory mialby duuuuze boczne kieszenie, duzo miejsc do troczenia, dobry system nosny i sie nie darl.. udalo mi sie znalezc cos co jest bliskie mojego idealu :) i jeszcze ma ladny kolor!!!! czy ktos moze zna temu podobny plecak z wlasnego doswiadczenia????
    http://www.wisport.com.pl/index.php/...system/raccoon
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #2

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    nie znam tego plecaka ale strasznie mi sie podoba - lubie styl militarny. z mniejszych w podobnej stylistyce moge polecic Dueter hydro exp 12 - swietny maly plecak na 1 dniowe wyprawy, ma kamel baka, mnostwo kieszeni i jest w wersji woodland!

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Bison
    Na forum od
    12.2004
    Rodem z
    Okolice krainy paprykarza..:)
    Postów
    234

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    A po co plecak...?
    Ty w góry jeżdzisz i z plecakiem chodzisz...? Dziwne. :) Nie lepiej mała torebka żeby zmieścił sie portfel tel komórkowy paczka fajek i heyah! Na wyprawe do najurokliwszego miejsca w Bieszczadach- do Siekierezady...!! :D
    http://www.flickr.com/photos/bison86/
    http://picasaweb.google.com/Bison86
    Po drogach wedrować, zrobić co tylko sie da aż sie dopełni czas...

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    Wolfgang włóczykij 40 l. Mam, noszę i prawdę powiedziawszy za tę cenę nie kupiłabym lepszego. Czy ideał? Wątpię. Zalety:cena, wygodny do noszenia, mocne pasy, zamki, klamry, dobrze wyprofilowane pasy i plecy, pakowny, dolny zamek, dwie duże boczne kieszenie, w miarę wodoszczelny (w ciągu tych kilku dni nie przemókł na trasie atrakcja-autokar). Wady: komora nie podzielona na dwie części, nie mam miejsca na kijki.

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar pioabram
    Na forum od
    03.2007
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    a co powiecie ne te oto plecaki:www.jpa.com.pl,dobry stosunek ceny do jakosci??

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar WueM
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Piotrków Trybunalski
    Postów
    102

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    Tak jak Lucyna polecam Wolfgang'a. Kupiłem w tym roku dla córki. Tyle, że większy. Sobie kupiłem kilkanaście lat temu, więc mało mogę powiedzieć coś od siebie o tym sprzęcie. Pan w sklepie bardzo zachwalał. Podobno sam nosi tę markę, a i jego znajomi też. Wierzę mu (kupiłem już kilka rzeczy u niego). Córka też nie narzekała po tegorocznych Beskidach. Cena jest przystępna.
    Nie wszystkim dzieciom jest pisane stać się dorosłymi, niektóre nie mogą nauczyć się kłamać.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    hej Buba! Nie znam tego plecaka. Rok temu, dość szczegółowo zapoznawałem się z ofertą producentów- bo sam szukałem czegoś dla siebie. Tego co pokazałaś nie znam. Jednak to co pokazałaś wydaje mi sie stanowczo za drogie porównując z moim faworytem Deuterem. Wiem jakie nosisz gabaryty.... zalety mojego plecaka mógłbym wymieniać w nieskończoność, z resztą na NGT jedyna jego wada to dostępność w sklepach w kraju i cena.
    1. Plecak jest szalenie wygodny- niedawno targałem serio ciężki klamot, i przyznam że sprawił się rewelacyjnie.
    2. Szybko schnie- zdejmiesz żeby odpocząć, klapniesz na piwko, i jak zakładasz jest suchutki!!!! Materiał ciągnie pot że aż do dziś mnie to zadzwia.
    3. Ciężko będzie Tobie go zpachać "po korek". Z biesów wiozłem już różne dziwactwa, gałęzie, gnaty, czerepy, flaszki, mimo że nie razi trokami jak Twoja propozycja, serio na zewnątrz możesz przyczepić drugie tyle co wejdzie do środka.
    4. Plecaki deutera projektowali ludzie co sami intensywnie używali plecaków, więc wszystko masz tak zrobione, że lepiej się nie da. Przemyślone wszystko do ostatniego szczegułu.

    Jak się zainteresujesz, powiem Tobie jak kupić taki plecak nie narazając się na gigantyczne koszty.


    Co do wolfganga, mialem walkera 35. Nie wyobrażam sobie upchnąć w niego 20l, a skoro producent raz łże, to możliwe że łże zawsze. Plecak faktycznie solidnie zrobiony, wygodny, ale jak zamieniłem walkera 35 na future 32 ac (deuter) to wbrew temu że plecak jest o 3l mniejszy wydaje się byc dwukrotnie większy, całość jest po prostu lepsza.

    I żeby nie było, wcale nie mam nic za reklamę :) To chyba jest tak, że użytkownicy niektórych produktów stają się najlepszą reklamą...
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #8
    Poeta Roku 2010
    Poeta Roku 2009
    Poeta Roku 2008

    Awatar WUKA
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Toruń
    Postów
    3,907

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    Barnaba,mógłbyś "fotnąć" ten swój plecaczek?Jak nie chcesz reklamować,przyślij jakieś dobre namiary na zakup na PW.Dzięki!

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    Już momencik. Zrobię dla Ciebie (jak inni chcę to też niechaj czytają) dokładniejszy opis.... nawet się postaram o zdjęcia :)
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #10
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: plecak bliski idealu

    @Barnaba porównujesz rzeczy nieporównuwalne. Plecak wolfganga to niższa półka. Kupiłam go na promocji. Kosztował coś z 230 zł. Noszę w nim apteczke, dokumenty i zakupy. Jak będę brać udział w "wyprawach" to wtedy kupie sobie deutera. Jest klasą sama dla siebie. Niektóre modele są "spawane" laserowo.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Pierwszy plecak turystyczny, proszę o pomoc. :)
    Przez gitarzystka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 27-01-2015, 11:04
  2. Ile powinien ważyć plecak i dlaczego [wydzielony]
    Przez Krysia w dziale Wypoczynek aktywny w Bieszczadach
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 12-05-2012, 09:55
  3. Plecak.Jak go odchudzić ?
    Przez Henek w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 13-06-2005, 10:11

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •