Strona 1 z 5 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Pusto?

  1. #1

    Domyślnie Pusto?

    Witam wszystkich na forum. Za kilka dni (nareszcie) wracam po kilkuletniej przerwie w Bieszczady. Tym razem w październiku.. nie powiem, liczę że turystyka nieco odpłynęła już do miast i będzie pusto. Słuszną mam nadzieję ?
    pozdrawiam
    Gaga

  2. #2

    Domyślnie Odp: Pusto?

    Witaj
    W części połoninnej spotkasz trochę ludzi. No chyba, że będzie wiało, lało, śnieżyło albo coś innego i szarańcza się wystraszy.
    Na szlakach biegnących przez lasy powinien być spokój.
    Powodzenia.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Lech06
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Świdnik
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Pusto?

    W ostatni weekend pochodziłem trochę po masywie Tarnicy, tłoku nie ma, czasem kogoś się spotka. Ogólnie miło, aby pogoda dopisała.
    Pozdrawiam. Lech

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar elaslob
    Na forum od
    08.2007
    Rodem z
    Ustrzyki Dolne
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Pusto?

    No cóż ja też miałam nadzieje ze zrobiło sie trochę pusto ale trochę sie przeliczyłam. Bo nawet idąc do źródeł Sanu w ostatnia niedziele spotkaliśmy dwie wycieczki. I nawet tu nie było spokoju. Ale może już wkrótce ....
    "Dlaczego są takie piękne Dlaczego tak złe dla ludzi Dlaczego moje Bieszczady Tak kocham i nienawidzę" KSU

  5. #5

    Domyślnie Odp: Pusto?

    Połoniny odpuszczamy, jedziemy z psami. Bardziej liczę na mniej "topowe" scieżki typu Hulskie, Krywe, Tworylne.. no może ew. spróbujemy Rawki ale jak sie czepna na dole to walczyc nie bedziemy :)
    Od kilku lat poluje na kolory w Bieszczadach, może tym razem sie uda bo zwykle było za wczesnie

    Ale na Bukowe to jakos MUSZE sie przemknąc, tego nie umiem odpuścic
    Ostatnio edytowane przez Gaga ; 20-09-2007 o 23:02

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar mapiot
    Na forum od
    06.2007
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Pusto?

    Cytat Zamieszczone przez Gaga Zobacz posta
    Od kilku lat poluje na kolory w Bieszczadach, może tym razem sie uda bo zwykle było za wczesnie
    no właśnie, a jak jest pod tym względem na dzień dzisiejszy?

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    04.2004
    Rodem z
    Warszawa
    Postów
    150

    Domyślnie Odp: Pusto?

    Cytat Zamieszczone przez Gaga Zobacz posta
    Od kilku lat poluje na kolory w Bieszczadach, może tym razem sie uda bo zwykle było za wczesnie
    Tubylcy twierdzą, że najpiękniejsze kolory są po pierwszych nocnych przymrozkach. Niestety pózniej bardzo szybko drzewa gubią liście. Biologiem to ja z pewnowścią nie jestem, nie wiem czy to prawda (biolodzy i inni znawcy! prawda to czy fałsz?). Ale jak już na to trafisz, to... Ehhh... Mam nadzieję, że zobaczysz.
    Pusto? Pewnie pojęcie względne, dla mnie tak. A w listopadzie to już for siur . Niektórzy nie lubią tej pory roku, ale jak cudnie (za namową jednego z forumiowiczów - patrzeć jak deszcz równo leje w piwem w ręku...).

    Kolorowych wrażeń.

    G

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Pusto?

    Ja właśnie jestem ..... ludzi niewiele... jedną grupkę trafiliśmy do jeziorek..... a poza tym kilka podobnych jak my...błądzących..... :)..... trochę większy ruch w Łopience....nad Solińskim puchy za to..... zobaczymy co dalej będzie..... co do kolorków to może kilka zdjęć wyjaśni kwestię... dodam , że aktualnych.... no i w innym dziale....


    pozdrav
    kb
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar żubr
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    ustrzyki dolne
    Postów
    224

    Domyślnie Odp: Pusto?

    ...a więc: pierwszy przymrozek już był...kolory też dopisują...więc zapaszam na Bieszczadzkie Bezdroża....
    http://www.wrota-bieszczadow.pl/galeria/żubr - tam można powędrować...
    __________________________________________

  10. #10

    Domyślnie Odp: Pusto?

    Błagam! Zatrzymajcie te kolorki jeszcze tydzień!! Ja dopiero od 1 października mogę paść oczy tymi widokami..

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •