Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Jesień w B-dach z dzieckiem

  1. #21
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Jesień w B-dach z dzieckiem

    podejscie do gor tez czlowiek nie ma takie same przez cale zycie... ja jako dzieciak kochalam gory do 4 roku zycia- a potem tata mnie przestal nosic a potem chyba dopiero w liceum zaczelo mnie ciagnac ...

    alu!!! trzymam kciuki za wnusia!!!!
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Ala
    Na forum od
    06.2004
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jesień w B-dach z dzieckiem

    Buba o to to

    Moja Mala po prostu nie lubi gor - a jak nie polubi to tez nie moj problem. Ma mnostwo mozliwosci podrozowania ze mna - nie chce to nie.
    Przykro bylo ale sie skonczylo, teraz to juz dorosla baba, ja w Jej wieku.....pomieszkiwalam w Bieszczadach hihihih

  3. #23
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Jesień w B-dach z dzieckiem

    musialo byc fajnie na tym pomieszkiwaniu w bieszczadach :) ja niestety najdluzej 3 miesiace tam spedzilam ciagiem.. jakos nie wyszlo..gdzie mieszkalas? strasznie mnie takie historie interesuja :)
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Ala
    Na forum od
    06.2004
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Jesień w B-dach z dzieckiem

    No bylo fajnie, nawet bardzo
    Roznie to bywalo, inaczej wtedy bylo - a ja sporo mlodsza.
    W Wetlinie pomieszkiwalam troche w schronisku u Piotra i Grazki, wtedy jeszcze starsi Panstwo O. prowadzili, pozniej w schronisku w Ustrzykach G. troche tam pracowalam....... Takie dzikie czasy byly.
    Mnie tez nie wyszlo a raczej az za dobrze wychodzilo , towarzycho taneczno-rozrywkowe bylo, przestraszylam sie ze wyladuje na odwyku. No i wrocilam hihihih - rzutem na tasme.

  5. #25
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Wyżyna....Lubelska
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Jesień w B-dach z dzieckiem

    Staś:
    był w pierwszych dniach życia pod serduchem Mamy a już biegal po zaspach bieszczadzkich przedzierając sie w 1,5 metrowym śniegu do źródelka w Balnicy; miał 8 miesięcy jak w maju szwendał się w okolicach Przysłupia zwieszony z nosidełka bo jakoś jak tylko wychodzilismy na dwór śpiącym się stawał... potem wrzesień i pierwsze urodziny na ... Smereku... dokladnie w godzine urodzin i zamiast tortu był serek na Smereku. Potem luty niecałe 1,5-roku najlepiej sie śpi w 15 stopniowym mrozie na sankach nie zważając na szczek huskych bo akurat w wyścigach walczyły (Maryśka - 6 miesiąc pod sercem Mamy), lekka przerwa do września i znów w Biesach...
    Maryśka:
    patrz wyżej, w 4 misiącu (październik) musiała zobaczyc kolorową bieszczadzką jesień, potem luty na sankach ze Stasiem, rok i 3 miesiące - kąpiel w solińskim (Chrewt), a teraz to w ogóle
    OBOJE:
    "mama, tata , kiedy pojedziemy do misia bieściady?"
    I weź tu nie pojedź
    Prąd zazwyczaj mieliśmy, ale w standardzie latara, kuchenka, czajniczek, garnuszki, słowem: skrzynka szpeju istotnego w wyprawach z dzieckiem.
    DZIECI NIE PRZSZKADZAJA W WYJAZDACH, TYLKO RODZICE JAK SĄ ZGNUSNIELI TO PROBLEMY SOBIE SAMI WYTWARZAJĄ!!!
    Pozdrawki dla dzieciatych biesolubów
    PS.
    Potwierdzam zalety terenowego wozu, szczególnie na coponiektórych Mikowsko-Smolnikowskich drogach
    PS2:
    Polecam wyjazd z dzieciakami na rowery w Biesy: przetestowane we wrześniu: jest extra i wychodzą niedoróbki kondycji

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zimowy pobyt w Bieszczadach - z dzieckiem
    Przez Xysiu w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-12-2012, 10:49
  2. Z dzieckiem w góry ;)
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2011, 17:17
  3. Bieszczady z 3-letnim dzieckiem?
    Przez rossa79 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-04-2008, 14:50
  4. dokad z malym dzieckiem
    Przez jestynka w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-03-2004, 10:08
  5. W Bieszczady z 6-letnim dzieckiem
    Przez Anonymous w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-06-2001, 10:26

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •