Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: osiedle

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie osiedle

    Witam chce kupic 30 h ziemi pod osiedle goralskich domkow dla turystow.Kazdy z gosci bedzie mogl sie przespac w prawdziwch wygodach jakich doswiadcza kazdy goral. Luzne pomysly sa takie by zagescisc zabudowe do przecietnej wsi bojkowskiej oraz w dadatkowych atrakcjach procz jazdy kladami ,sledzenie wilczych jam , ploszenie niedziwedzi i czolganie sie korytarzami do gniazda jazca to zamierzam jeszcze dodac cieknacy dach eternitowy , dziury miedzy belkami, zmutownae bieszczadzkie myszy oraz. klepiho i paleniho.Zamierzam tym zaspokojc glod wrazen ktory posiada kazdy przecietnie bogaty turysta nie tylko z polski ale i zagranicy , gdyz oferte swa kieruje glownie do klienta z dzikiego zachodu. KAZDY ale to KAZDY bedzie kto zeche doswiadczy PRAWDZIWEGO goralskiego zycia na lonie.Srednia cena noclegu bedzie sie wachac od 300-600 zl za dobe hotelowa.Osobnmi kosztami bede tzw imprezy towarzyszace np "pieczenie popielicy" czy tez warsztaty z zycia bieszczadnika jak sie robi "bieszczadzka roze".
    Z nieukrywna niecierpliowcia oczekuje ofert sprzedazy.Biznesmen z podkarpacia.

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: osiedle

    Ej Ty biznesmen. Przyjmnij mnie do spółki. Wprawdzie ziemi ni mam, pieniędzy też ni mam ale mam dobre chęci i sumę kontaktów.

  3. #3
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: osiedle

    Świetny pomysł,tylko skąd ci się wziął ten eternit?? Nie lepsza będzie strzecha z tarniny ?
    Pozdrav

  4. #4
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: osiedle

    Eternit ma dobre "pole" i dzieki niemu wielu ludzi uzyskalo lepsze zdrowie .

  5. #5
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: osiedle

    jak prawdziwe goralskie zycie to pewnie beda tez owieczki "na stanie"???? do towarzystwa
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  6. #6
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,824

    Domyślnie Odp: osiedle

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    jak prawdziwe goralskie zycie to pewnie beda tez owieczki "na stanie"???? do towarzystwa
    Lepszy rydz niż nic
    Pozdrav

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,631

    Domyślnie Odp: osiedle

    to grzyby w sanitariatach też będą? Czy trza dopłacić?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #8
    Bieszczadnik
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    Burzyn
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: osiedle

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    jak prawdziwe goralskie zycie to pewnie beda tez owieczki "na stanie"???? do towarzystwa
    Niedzwiedzie
    Goralskie domki w Bieszczadach - toz to sie po...gac mozna przez takie zestawienie.
    Ostatnio edytowane przez astronom ; 31-10-2007 o 02:26

  9. #9
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: osiedle

    ...taaaa... a popielice to najlepiej na żywca wcinać!.. troszke sie wiercą ale są bardziej soczyste...

  10. #10
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: osiedle

    Hej:)

    Jak dobrze liczę, na 30 ha utkasz jakieś 900-1000 domków:) A skąd weźniesz tyle łajna, żeby wymościć alejki pomiędzy nimi?:O Na 1 ha wypada jakieś 1,5-2 ton obornika czyli max 60 ton. Bez tego nie będzie pełni odczuć u mieszkańców Tylko to cholerne górskie powietrze, sterylne, bezwonne, jak hel z butli.
    Ja się zgłaszam do wykonastwa zabezpieczenia sanitarnego czyli sławojek i umywalni (1 na 20 domków) oraz zydli, ław i kłonic na pokazy festynów prawdziwie rustykalnych:D:D:D

    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •