Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
a moze istnieje kategoria posrednia pomiedzy "rep-zwierzatko gorskie" a balangmenem?? co swiata bozego poza gorami nie widzi , kazda chwile spedza nad mapami i przewodnikami, i nie zna innych tematow jak przebyte i planowane wycieczki..jednoczesnie popiera krazacy puchar wieczorowa pora, nie wyobraza sobie wieczoru bez gitary, z plynow w plecaku nosi nie tylko wode a rano lubi dluzej pospac. A proporcje miedzy tymi kategoriami mocno zaleza od pory roku :D
Zastanawiam się czy ja mogę się zaliczyć do takiej kategori o jakiej Ty Buba mówisz. Bo jeśli rep, to zazwyczaj wspinacz, badź były wspinacz. A ja jestem zwykłym wyrypiarzem co to się nigdy nie wspinał i już raczej wspinał nie będzie (wiek i waga nie ta) a najnormalniej w świecie jak Pan Bóczek przykazał, na własnych nogach po górkach łaziłem. I tylko tam gdzie owe nogi poniosły dotarłem. W plecaku oprócz zwykłej, ognista woda się znajduje. A w związku z tym, puchar wieczorową porą popieram. Ale też często, przed świtaniem wstać lubię i piękny wschód słońca podziwiam. Reszta by była zgodna z tym co napisałaś.