Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: kogo mozna spotkac w gorach ;)

  1. #1
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie kogo mozna spotkac w gorach ;)

    znalazlam na forum e-gory ciekawy artykul

    http://www.nowiny.z-ne.pl/s,doc,pol,...1,1481,,,.html
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    Buba, z całym szacunkiem dla Twojej osoby, ale ani siebie ani Ciebie nie widzę w jakiejś omówionej grupie... My to chyba zupełnie jakieś dziwaki i pominęli nas w artykule.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #3
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,826

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    Fajne,dodam że sklasyfikowane grupy mogły się przenikać,np istniała cała ekipa repów(taterników) i jednocześnie balangmenów.Ale niezłe,powiało nostalgicznie...
    Pozdrav

  4. #4
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    a moze istnieje kategoria posrednia pomiedzy "rep-zwierzatko gorskie" a balangmenem?? co swiata bozego poza gorami nie widzi , kazda chwile spedza nad mapami i przewodnikami, i nie zna innych tematow jak przebyte i planowane wycieczki..jednoczesnie popiera krazacy puchar wieczorowa pora, nie wyobraza sobie wieczoru bez gitary, z plynow w plecaku nosi nie tylko wode a rano lubi dluzej pospac. A proporcje miedzy tymi kategoriami mocno zaleza od pory roku

    jesli ktos nalezy do takiej podgrupy to chetnie nawiaze kontakt :D
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar DUCHPRZESZŁOŚCI
    Na forum od
    10.2006
    Rodem z
    z brzozowego gaju na Podlasiu, obecnie piaski mazowieckie
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    a moze istnieje kategoria posrednia pomiedzy "rep-zwierzatko gorskie" a balangmenem?? co swiata bozego poza gorami nie widzi , kazda chwile spedza nad mapami i przewodnikami, i nie zna innych tematow jak przebyte i planowane wycieczki..jednoczesnie popiera krazacy puchar wieczorowa pora, nie wyobraza sobie wieczoru bez gitary, z plynow w plecaku nosi nie tylko wode a rano lubi dluzej pospac. A proporcje miedzy tymi kategoriami mocno zaleza od pory roku :D
    Zastanawiam się czy ja mogę się zaliczyć do takiej kategori o jakiej Ty Buba mówisz. Bo jeśli rep, to zazwyczaj wspinacz, badź były wspinacz. A ja jestem zwykłym wyrypiarzem co to się nigdy nie wspinał i już raczej wspinał nie będzie (wiek i waga nie ta) a najnormalniej w świecie jak Pan Bóczek przykazał, na własnych nogach po górkach łaziłem. I tylko tam gdzie owe nogi poniosły dotarłem. W plecaku oprócz zwykłej, ognista woda się znajduje. A w związku z tym, puchar wieczorową porą popieram. Ale też często, przed świtaniem wstać lubię i piękny wschód słońca podziwiam. Reszta by była zgodna z tym co napisałaś.
    Pozdrawiam
    DUCHPRZESZŁOŚCI

  6. #6
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    Hej:)

    Piękny ten podział i jakże prawdziwy. Dlaczego wielu z nas nie wyczuwa, do której kategorii może się zaliczyć? Otóż w Tatrach nie pojawia się grupa, którą możnaby nazwać Rasowymi Powsimordami:D To znaczy pojawia się, lecz wówczas z musu wpada w kategorie Repów/Balangmenów/Weteranów:D Ot i tyle. Widać, że Autor spędza gros czasu w Tatrach i nie wie, że są jeszcze Chatkowicze, Provydnicy Chaszczowi, Mieszkańcy Wiat i Przystanków, Nałogowi Namiotowcy, Wielbiciele Jarów i Jaskiń. Czas by uzupełnić ten felieton, skądinąd całkiem celnie opisujący charakterystyczne zjawiska tatrzańskie.

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,634

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    Buba, a jak ścisły ten kontakt do nawiązania? Bo ja po balandze to tylko lulu, więc nie chciałbym abyś była zła czy zawiedziona. Czasem sie zdarza balanga wielodniowa a "lulu" tylko w przerwach jak nikt nie patrzy :)

    Swoją drogą w maju miałem właśnie taki wyjazd. Kolega mnie obudził tak, jak nikt nigdy wcześniej (wszystkie kobity słuchać uważnie). A oto właśnie kolega mój wziął zimne, zimniutkie całkiem lodowate piwo, przyłożył do szyi .... ja śpie, to on "tssst", więc się obudziłem, a on daje mi piwo mówiąc "Dzieńdobry Barnabuś"..... ależ miałem dobry dzień....

    Ma ktoś może ten dźwięk? To piwne puskowe "tsst"? Marzy mi się na otwarcie windowsa.....
    Ostatnio edytowane przez Barnaba ; 12-11-2007 o 23:32
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #8
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    ech... nie zrozumiem chyba powagi tej sytuacji bo piwo lubie tylko grzane
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  9. #9
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    ech... nie zrozumiem chyba powagi tej sytuacji bo piwo lubie tylko grzane
    To całe misterium, Buba:P Poranne piwo, zimne niczym górski ruczaj, wprost pod usta umęczonego biesiadnika. Mrrr...
    Zazdroszczę Ci kolegi, Barnaba:P O mnie w takiej trudnej życiowej chwili zadbano solidnie tylko raz na dziesiątki możliwych. Aj, był to piękny czas, gdy o poranku, czując się podle po zbyt długich wieczornych rozmowach, ujrzałem przed oczami dłoń braterską, a w niej szklanicę pełną cudownego, rubinowego płynu. Aksamitny głos Jano (kto go zna, ten wie, kto to:P) zachęcił mnie: 'Masz tu bracie eliksir. Postawi cię na nogi'. Bez wahania go wciągnąłem i...tak szybko jeszcze nigdy nie wstałem z łóżka:D To była, Barnabo, mieszanina denaturatu z sokiem malinowym...Polecam ten przepis:P

    Pozdrowienia,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  10. #10
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,826

    Domyślnie Odp: kogo mozna spotkac w gorach ;)

    A propos może nie turystów ale pilarzy w Bieszczadzie-po wypłacie w nadleśnictwie szli zawsze do sklepu,kupowali butelkę,dwie wódki oraz skrzynkę denaturatu.Wódka była na rozruch,potem dynx już wchodził łatwo ;-)
    Pozdrav

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Kogo interesuje zakup zabytkowego motocykla ?
    Przez skyrafal w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 22:51
  2. Kto kogo zjadł?
    Przez michałtw w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 22:26
  3. Gdzie najłatwiej spotkac dzikiego zwierza
    Przez archi61 w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 10:10
  4. droga gdzies w gorach
    Przez buba w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-12-2006, 17:58
  5. w gorach jest wszystko co kocham :)
    Przez KAHA w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-08-2004, 13:13

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •