Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: [Wydzielone]: "Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia"

  1. #21
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta

    Na wybzdeta WPP w tym wątku (dla niewtajemniczonych to Wielka Pani Przewodnik Lucyna) szkoda miejsca na forum. Jak się komuś pierdoli kot z niedźwiedziem to jego problem.
    Witaj Ulubiony Panie Michale. Widzę, że jedteś w dobrej formie. Jak zwykle zresztą.

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Witka
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Witaj Ulubiony Panie Michale. Widzę, że jedteś w dobrej formie. Jak zwykle zresztą.
    E tammmm... Nie zawstydzaj mnie publicznie.
    Cieszę się, żeś w dobrej formie i poczucie humoru Ciebie nie opuszcza.
    Dla relaksu - dla Ciebie mój ulubiony Przewodniku
    http://www.swinie.er.pl/

    Pozdrówka

  3. #23
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    (Michał, dzięki za linka) cytuję:

    Pragniemy wyjaśnić, że Bieszczady to nie jest odpowiednie miejsce na wycieczki dla wszelkiej maści turystów, jak to ukazują media i różne niegodne zaufania biura podróży. Jest to miejsce nad wyraz niebezpieczne i nieprzyjazne. A to wszystko dzięki dzikim świniom.

    ROTFL, i tak to wylazła prawda na jaw
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  4. #24
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Ale wystarczyło minimum intelektualnego osiołka albo muła, a nie byłoby ani Twojego "posta" ani mojego.

    Myślenie nie boli
    jeśli dla Ciebie chamstwo jest śmieszne i pisanie tego typu jak np. to cytuję Michała:" P.s.
    j....ć orkiem takie podejście"
    i jeszcze piszesz, że to dlatego bluzgasz, że jest to przejaw intelektu to GRATULUJĘ!
    I Boże broń mnie przed takim intelygentami. A i dziwię się, że na forum są równi i równiejsi, bo jak widać niektórzy mogą bluzgać do woli dorabiając do tego jeszcze ideologię. A bluzgać nie sztuka-sztuka komuś dogryźć BEZ bluzgania, coś Michale co Ci się w życiu nie uda. Nie myl proszę chamstwa i wulgarności z inteligencją.
    Pa
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 11-11-2007 o 20:59 Powód: Ordynarne słownictwo
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #25
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    j.............................
    Witaj Orsini! Przepraszam za OT, tak Cię lubię i szanuję, ale czemu podejmujesz polemikę z frustratem i p.....cem na dodatek, z kimś kto za wszelką cenę chce oryginalny i niebanalny a jest zwykłym świrem! Pozdrawiam! + P......!
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 11-11-2007 o 20:59 Powód: Ordynarne słownictwo
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #26
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Witaj Orsini! Przepraszam za OT, tak Cię lubię i szanuję, ale czemu podejmujesz polemikę z frustratem i pierdolcem na dodatek, z kimś kto za wszelką cenę chce oryginalny i niebanalny a jest zwykłym świrem! Pozdrawiam! + P......!
    hahahahhaa
    nie no Pastor ja Ciebie kocham normalnie
    każdy jeden Twój post wywołuje u mnie płacz, ale taki ze smiechu!powinno się Ciebie przypisywać jako receptę na jesienne smutki!!!
    Bardzo się cieszę , że jesteś!
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez Pastor Zobacz posta
    Witaj Orsini! Przepraszam za OT, tak Cię lubię i szanuję, ale czemu podejmujesz polemikę z frustratem i pierdolcem na dodatek, z kimś kto za wszelką cenę chce oryginalny i niebanalny a jest zwykłym świrem! Pozdrawiam! + P......!
    Wróciłeś świeżo co od lekarza?
    Zmień go - to konował!! I jak co (może masz zakaz ze względu na nerwicę) oglądnij sobie ponownie (albo po raz pierwszy) - "Dzień Swira"

    Pozdrawiam - nie daj się!!!

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Michał
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Opole
    Postów
    1,018

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    jeśli dla Ciebie chamstwo jest śmieszne i pisanie tego typu jak np. to cytuję Michała:" P.s.
    jebać orkiem takie podejście"
    i jeszcze piszesz, że to dlatego bluzgasz, że jest to przejaw intelektu to GRATULUJĘ!
    I Boże broń mnie przed takim intelygentami. A i dziwię się, że na forum są równi i równiejsi, bo jak widać niektórzy mogą bluzgać do woli dorabiając do tego jeszcze ideologię. A bluzgać nie sztuka-sztuka komuś dogryźć BEZ bluzgania, coś Michale co Ci się w życiu nie uda. Nie myl proszę chamstwa i wulgarności z inteligencją.
    Pa
    O Wilka Orsini!!!!
    Przeczytaj swojego posta (sic!) i wskaż mi litosciwie, gdzie takie bzdety smiałem wypisywać.
    To próba przelania swoich frustracji?
    Udaj się do lekarza - tylko nie tego co to "leczy" niejakiego Pastora.

    Zdrowia i zdrowego rozsądku

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Żeby nie było, że się wtrącam, ale przyglądam się tej dyskusji... i nic nie chce wnieść nowego do dyskusji, jednak muszę was uświadomić że bardzo mnie śmieszy te wymiana zdań.... serio.

    Powaga Orsini oraz Pastora godna księdza na spowiedzi w konfrontacji z jakże imponującym mi dystansem do wypowiedzi na forum tak bardzo charakterystycznym dla Michała.... no komedia... serio.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  10. #30
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    wskaż mi litosciwie, gdzie takie bzdety smiałem wypisywać.
    Toć żeś jeszcze nie zauważył że to taktyka taka a'la jasnowidz? Orsini zna Twoje poglądy i myśli na każdy temat, tak jak moje w litościwie zamkniętym przez moderatora wątku o badylach: http://forum.bieszczady.info.pl/show...?t=3877&page=3
    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    kochajac zwierzeta uwazasz inaczej!!!i
    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    ktory bedzie podchodzil do zwierzat jak powinien, a nie tak jak Ty.
    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    Lepiej napisz czy jestes ZA wycinka w takiej ilosci tarniny, bo o tym jest topic tak???bo wychodzi ze jestes ZA.
    Mimo że nigdy, ani tu, ani gdzie indziej nie wypowiadałem się na żaden z tych tematów Ale co tam.
    A w kwestii chamstwa i równych i równiejszych:
    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    sk......y!!!!
    Bawcie się dobrze.
    I niech ktoś tu wreszcie posprząta.
    Ostatnio edytowane przez Piotr ; 11-11-2007 o 21:00 Powód: Ordynarne słownictwo
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 13:21
  2. Jak się zachować przy spotkaniu z niedźwiedziem
    Przez włóczykij w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 09:28
  3. "Umówmy się..."
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 17:11
  4. [Wydzielone]: "Bieszczady z psem"
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-11-2007, 04:04
  5. Proszę o pomoc! Jak się dostać do "Nasiczne"
    Przez avekamil w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-07-2006, 16:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •