Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 66

Wątek: [Wydzielone]: "Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia"

  1. #41
    Bieszczadnik Awatar robines
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    dziura w Beskidzie Małym
    Postów
    441

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta

    Szyszki do ogniska!!!!
    Michale daj se na luz...wszak szyszki idą do ogniska!
    Nadchodzi nowe...by żyło się lepiej,wszystkim ...Tobie tyż.
    Jedzmy gówna, przecież miliony much nie mogą się mylić.

  2. #42
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Najlepiej w którejś z chatek. Jak obalimy niejedną flaszkę to w zależności od stopnia agresji albo się pozabijamy albo pogodzimy.
    I tak oto w 115 postów przeszliśmy od spotkania niedźwiedzia do spotkania przy flaszce. Ja sam nie wiem czy bardziej wolę nie spotkać niedźwiedzia, czy bardziej wolę szanownych i flaszkę (to taka kumulacja jakby).
    Brawo Lucyna, to był jeden z niewielu Twoich postów, który poprawił mi humor. Może na spotkanie zaprosimy mości Niedźwiedzia - strażnika bazy w Łopience? Ależ byłoby spotkanie.... co jeden to mądrzejszy....
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #43
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    I tak oto w 115 postów przeszliśmy od spotkania niedźwiedzia do spotkania przy flaszce. Ja sam nie wiem czy bardziej wolę nie spotkać niedźwiedzia, czy bardziej wolę szanownych i flaszkę (to taka kumulacja jakby).
    Brawo Lucyna, to był jeden z niewielu Twoich postów, który poprawił mi humor. Może na spotkanie zaprosimy mości Niedźwiedzia - strażnika bazy w Łopience? Ależ byłoby spotkanie.... co jeden to mądrzejszy....

    Po prostu przy 115 poście dochodzimy do wniosku, że tak naprawdę powinniśmy zastanowić się nad bardzo poważnym problemem.
    Jak zachować się gdy spotka się Bieszczadnika? poważnie pytam.

    Co tam misie!
    -Masztalski, Masztalski wrzeszczy Ecik. Na twoją teściową napadł niedźwiedź.
    -Sam napadł to i niech sam się broni.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 10-11-2007 o 08:32

  4. #44
    Bieszczadnik Awatar T.B.
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    wiadomo - z Pyrlandii !
    Postów
    501

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Michał!

    Mnie to już w przedszkolu - do którego nie chodziłem - uczyli, że roślinki pochłaniają dwutlenek węgla. A Ty mówisz, że pochłaniania nie ma?

    Ty się lepiej skup, otwórz książki i wytłumacz gdzie ten zysk dla środowiska? No bo ja nie kumam: ktoś dowiaduje się, że mam las, płaci mi kasę i może za to postawić kolejny komin?

    http://gospodarka.gazeta.pl/gospodar...1,4333320.html

  5. #45
    Satyryk Roku 2009
    Satyryk Roku 2008
    Awatar Pastor
    Na forum od
    03.2006
    Rodem z
    Nowe Rybie
    Postów
    466

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Michał Zobacz posta
    Witaj


    Wróciłeś świeżo co od lekarza?
    Zmień go - to konował!! I jak co (może masz zakaz ze względu na nerwicę) oglądnij sobie ponownie (albo po raz pierwszy) - "Dzień Swira"

    Pozdrawiam - nie daj się!!!
    Witaj! Zacznę nie po kolei. Oglądałem "Dzień świra" wielokrotnie. Pozostając w poetyce i konwencji tego filmu, najchętniej nasrałbym Ci pod oknem, żeby przywołać Twoje ulubione zajęcie. Lubisz każdego podesrać a przy okazji pokazać jak wielkim mistrzem riposty jesteś, cieszy Cię własna maestria!
    To prawda że jestem, podobnie jak Ty, niezle świrnięty. Różnica między nami jest taka że ja się leczę! To nieprawda że mam "kiepskiego" lekarza. Mam dobrego lekarza i dobrze mu płacę. To że nie widać efektów jego pracy ma także swoje dobre strony. Przykładowo, gdybym Cię uwalił w łeb ciupagą lub innym naczyniem (bicie gołą ręką zbytnio mnie stresuje) to mój dr tylko głową by pokiwał. W najgorszym wypadku powołano by kolejny zespół biegłych który by stwierdził np. że mam ideę nadwartościową na tle eschatologii, profetyki i wierzeń alternatywnych itd., co moją odpowiedzialność wyłącza lub ogranicza w stopniu znacznym. Jednym słowem jakbym ja Cię znieważył fizycznie to mnie najwyżej leczyć będą, a gdybyś Ty mnie......... No nie, Ty przecież jesteś zbyt wrażliwy żeby chorego bić!!!
    Pisze Buba że powinno być miejsce na tym Forum, gdzie możnaby obrzucać się błotem. Ja wolałbym inna płaszczyznę kontaktu, wolałbym że by było miejsce gdzie mógłbym Cię obrzucić kamieniami, ewentualnie granatami!

    PS Te wszystkie środki ekspresji mam do dyspozycji moich zwykłych oponentów, bo muszę Ci się pochwalić, ja nie mam wrogów (ostatniego zastrzeliłem w 99 r.)
    "Człowiek, narodzony z niewiasty, dni krótkich jest i pełen kłopotu" Hi 14.2

  6. #46
    Bieszczadnik Awatar Czarek pl
    Na forum od
    07.2006
    Rodem z
    Jaworzno
    Postów
    315

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    jeśli dla Ciebie chamstwo jest śmieszne i pisanie tego typu jak np. to cytuję Michała:" P.s.
    jebać orkiem takie podejście"
    i jeszcze piszesz, że to dlatego bluzgasz, że jest to przejaw intelektu to GRATULUJĘ!
    I Boże broń mnie przed takim intelygentami. A i dziwię się, że na forum są równi i równiejsi, bo jak widać niektórzy mogą bluzgać do woli dorabiając do tego jeszcze ideologię. A bluzgać nie sztuka-sztuka komuś dogryźć BEZ bluzgania, coś Michale co Ci się w życiu nie uda. Nie myl proszę chamstwa i wulgarności z inteligencją.
    Pa
    Orsini,bardzo trafna diagnoza,tylko czy zostanie zrozumiana?

  7. #47
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    I tak oto w 115 postów przeszliśmy od spotkania niedźwiedzia do spotkania przy flaszce. Ja sam nie wiem czy bardziej wolę nie spotkać niedźwiedzia, czy bardziej wolę szanownych i flaszkę (to taka kumulacja jakby).
    Brawo Lucyna, to był jeden z niewielu Twoich postów, który poprawił mi humor. Może na spotkanie zaprosimy mości Niedźwiedzia - strażnika bazy w Łopience? Ależ byłoby spotkanie.... co jeden to mądrzejszy....
    Problem w tym, że Lucyna, ks. ... nie pije. ;-)

  8. #48
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Pije,pije ale tylko w dobrym towarzystwie naleweczki.

  9. #49
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Pije,pije ale tylko w dobrym towarzystwie naleweczki.
    no coś podobnego ...

  10. #50
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Jak się zachować gdy spotka się niedźwiedzia ? pytam poważnie

    teraz zadam pytanie, co to jest dla Ciebie Lucyno dobre towarzystwo.... ?
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 04-03-2012, 13:21
  2. Jak się zachować przy spotkaniu z niedźwiedziem
    Przez włóczykij w dziale Fauna i flora Bieszczadów
    Odpowiedzi: 123
    Ostatni post / autor: 12-02-2010, 09:28
  3. "Umówmy się..."
    Przez WUKA w dziale Poezja i proza Bieszczadu...
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 17:11
  4. [Wydzielone]: "Bieszczady z psem"
    Przez Krysia w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 28-11-2007, 04:04
  5. Proszę o pomoc! Jak się dostać do "Nasiczne"
    Przez avekamil w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 08-07-2006, 16:23

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •