Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    oj Andrzeju ............... marnie reklame robiłeś

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Z tego co pamiętam Andrzeju zaproponowałeś Ośrodek Bystre.... a Wisan to troszkę chyba jednak inny klimat i ceny..... .... zresztą zobaczymy co z tego wyjdzie...


    pozdrav
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  3. #23

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    Z tego co pamiętam Andrzeju zaproponowałeś Ośrodek Bystre....
    Zgadza się. Wtedy dyskusja o lokalizacji zaczęła się późno, a my już mieliśmy zarezerwowane w tym ośrodku noclegi.

    Przypominam:
    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    A teraz proszę o zgłaszanie - w tym wątku tematycznym oraz do końca bieżącego roku - uzgodnionych z gospodarzem (koniecznie !) propozycji lokalizacji VII KIMB w ww. terminie.
    Koniec roku już blisko.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez krawc Zobacz posta
    W całej rozciągłości zgadzam sie z Andrzejem-na tym panelu mieliśmy dyskutować. Dlatego za nieuprawnione uznać należy ingerencje cenzorskie Jaro -żądam przywrócenia postów usuniętych
    Owszem mieliśmy dyskutować, ale w postach które usunąłem nie było żadnych konkretów, tylko głosy (przynajmniej ja tak to odebrałem), które wg mnie nic do tej dyskusji nie wnoszą. Jeśli jesteście za (lub przeciw) to wpiszcie dlaczego i przekonajcie ludzi do swoich racji.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Xiro
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Łódź
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez Jaro Zobacz posta
    (przynajmniej ja tak to odebrałem), .
    zdrówko cenzury.. (wiecznie żywej niczym tow.L )

  6. #26
    Bieszczadnik Awatar wojtek legionowo
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    legionowo
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Więc kiedy zaczniemy wybierać miejsce.Bo mam straszna ochotę pojawić się na KIMBie nie tylko ja ,ale córa i żona też,więc jak to będzie z głosowaniem,bo korzystamy z jednego komputera.
    Wojtek legionowo

  7. #27
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez wojtek legionowo Zobacz posta
    Więc kiedy zaczniemy wybierać miejsce.Bo mam straszna ochotę pojawić się na KIMBie nie tylko ja ,ale córa i żona też,więc jak to będzie z głosowaniem,bo korzystamy z jednego komputera.
    Przypomnij sobie 1-szy post z tego wątku. Głosować będziemy (jawnie) już pojutrze - założę w tym celu nowy, specjalny wątek "wyborczy".

    A co do głosowania Twojej płci pięknej (chodzi oczywiście o Twoją Żonę i Córkę, a nie o Ciebie), to niestety - jeśli Panie nie są odrębnie zalogowane, to nie zagłosują. Na KIMBIE będą natomiast jak najmilej widziane !!!
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    I zaczął sie czas głosowania nad miejscem kolejnego KiMB-u. A nasz Prezydent SB wykazuje sie dużą stanowczością. Sam nie wiem - despota to czy tylko porządek lubi? Bo już miałem petycję pisać, w sprawie zwolnienia starego wiarusa z obowiązku posiadania 50 postów, ale spóźniłem sie, bo wcześniej uprzedził innego wiarusa o braku takiej możliwości.Będę wiec licznik nabijał...czego w zasadzie SB wcześniej zabraniał ale jak widzę- zmiękł nieco.
    Belze_Bob

  9. #29
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez krawc Zobacz posta
    (...) Będę wiec licznik nabijał...czego w zasadzie SB wcześniej zabraniał ale jak widzę- zmiękł nieco.
    Względy techniczne. Licznik postów na Naszym Forum zawsze wskazuje liczbę ostatnią, a nie z daty zamieszczenia konkretnego postu. Nawet jeśli się cofniesz do któregoś wcześniejszego postu, to będziesz miał przy nim (pod swoim nickiem) zapisaną liczbę aktualną na chwilę wstawienia postu ostatniego.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgłaszanie propozycji lokalizacji X KIMBu
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 20:40
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 22:51
  3. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 20:49
  4. Tematyka obrad VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 11:01
  5. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 22:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •