Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Zauważyłem niezwykłe ożywienie "w temacie" KIMB. Zatem jako wybrany przez Was na ubiegłorocznym kongresie "Prezydent Forum" przejmuję sprawy w swoje ręce.

    Termin mamy już ustalony: 16-18 maja 2008 r. Obrady główne: 17/18 maja. I to się nie zmieni.

    A teraz proszę o zgłaszanie - w tym wątku tematycznym oraz do końca bieżącego roku - uzgodnionych z gospodarzem (koniecznie !) propozycji lokalizacji VII KIMB w ww. terminie.
    Możemy sobie (także w tym wątku) podyskutować, zgłaszać wątpliwości, podawać wszelkie "za" i "przeciw", pytać się wzajemnie i sobie odpowiadać, etc., etc.
    Ale to jeszcze nie będzie głosowanie, a jedynie "kampania przedwyborcza".
    I tym się zajmiemy, jak powyżej napisałem, do końca roku.

    A w styczniu (przez cały miesiąc) zrobimy sobie na Naszym Forum głosowanie w celu wyboru lokalizacji KIMB.
    Jawne. Jednak ograniczone tylko do tych zalogowanych członków Naszej Społeczności, którzy:
    1) w chwili głosowania będą mieli na Forum nie mniej niż 50 postów,
    2) zadeklarują (uczciwie, przed samym sobą), że naprawdę chcą uczestniczyć w VII KIMB i tylko jakiś kataklizm (urodziny albo zgon, ślub albo rozwód, itp.) byłby w stanie im to uniemożliwić.
    Oczywiście powyższe ograniczenie odnosi się tylko do "czynnego" prawa wyborczego, a nie samego uczestnictwa w KIMB. Tego ostatniego nie będziemy chyba limitować - kto zechce, ten przyjedzie.

    Dla potrzeb głosowania otworzę nowy wątek tematyczny. Ja to uczynię. I proszę mi "nie wychodzić przed orkiestrę". Osobiście też policzę Wasze głosy, eliminując osoby niemające na koncie 50 postów oraz osoby w sposób podejrzany w ostatnich dniach nabijające sobie "licznik". I osobiście ogłoszę rezultat wyborów miejsca KIMB.

    Może zresztą głosowanie okaże się niepotrzebne - np. wtedy, gdy zgłoszona zostanie tylko jedna proponowana lokalizacja. Przypominam, iż osoba zgłaszająca powinna bezwzględnie posiadać akceptację gospodarza.

    A od lutego 2008 r. otworzę znów nowy temat, a mianowicie listę obecności na VII KIMB. Będziemy tam zgłaszać siebie samych i osoby towarzyszące.

    Tyle co do mojej roli organizacyjnej. Oczywiście równolegle można (i trzeba) będzie inicjować tematy dotyczące porządku obrad VII KIMB, jego części oficjalnej i nieoficjalnej, towarzysko - konsumpcyjnej. Ale tu już zdaję się na Waszą inwencję - na Forum jest kilku doskonałych wodzirejów, znacznie lepszych ode mnie.
    Ostatnio edytowane przez Stały Bywalec ; 15-11-2007 o 09:37
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    jako wybrany przez Was na ubiegłorocznym kongresie "Prezydent Forum" przejmuję sprawy w swoje ręce.
    Popieram Cię i zgadzam się z Tobą w 100%.

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Popieram Cię i zgadzam się z Tobą w 100%.
    No, powiedzmy w 99,9%.
    Ja się troszeczkę pomyliłem - wybraliście mnie bowiem nie na "ubiegłorocznym" KIMB (jak pomyłkowo napisałem), lecz na tegorocznym VI KIMB w maju 2007 r.
    Pisząc "ubiegłorocznym" wyprzedziłem nieco czas. Który i tak szybko biegnie - ani się obejrzymy, a już będziemy "obradować" na VII KIMB.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  4. #4

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Myślami jesteśmy już w maju.

  5. #5

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Zgłaszam Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych.

    Rozmawiałem właśnie z Jackiem. Gospodarze nie tylko zgadzają się na KIMB w tym tereminie, ale
    (...) są szczęśliwi i zapraszają. Sala czeka. Można już teraz przyjechać i sprawdzić. Trzeba tylko odgarnąć śnieg, który cały czas sypie.

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Zauważyłem niezwykłe ożywienie "w temacie"
    Ładny tekst, napisałeś się, napisałeś - tylko po co? :) Skoro już wszystko ustalone i nawet wynika z tegoż postu. Chce Ci się jakieś głosowania i inne bzdety robić w tej sytuacji?
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Piotrze, jesteś ... malkontentem.

    I niech to wystarczy za komentarz. Masz chyba dziś zły dzień - podobnie jak niedawno Prezes PiS, gdy sugerował swoim byłym zastępcom zrzeczenie się mandatów sejmowych.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta
    Piotrze, jesteś ... malkontentem.
    Zawsze byłem
    Ale malkontenctwo w tymże wynika jedynie z troski o kwestie formalne. Ot, zrobiłeś ustawiony "przetarg" na miejsce KIMB i tyle. I nie myśl że w związku z tym Ci odpuszcze i nie powiadomie CBA
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Zawsze byłem
    Ale malkontenctwo w tymże wynika jedynie z troski o kwestie formalne. Ot, zrobiłeś ustawiony "przetarg" na miejsce KIMB i tyle. I nie myśl że w związku z tym Ci odpuszcze i nie powiadomie CBA
    Ależ skąd ?!

    Możesz zgłosiić jakąś inną lokalizację niż podana przez Andrzeja 627 (wcześniej uzgodnioną z gospodarzem obiektu). Zostanie w styczniu poddana pod jawne głosowanie, które przecież na bieżąco będziesz śledził.

    Wcześniej, do końca roku, możesz nas wszystkich do swojej propozycji przekonywać. I to Ty stoisz w uprzywilejowanej sytuacji - masz bowiem dar pisania. Kiedyś nazywano to "lekkim piórem", teraz chyba "miękką klawiaturą"...

    A ewentualne wątpliwości niech rozstrzygnie sejmowa komisja śledcza !
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar krawc
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Tarnobrzeg
    Postów
    180

    Smile Odp: VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań

    Wydaje mi się, że możemy przyjąć, iż wszelkie propozycje miejsca kolejnego KIMB-u, zgłoszone przed terminem ustalonym przez SB, są tylko "głosami w dyskusji wstępnej". Dlatego też proponuję nie sugerować się nimi.Ażeby trochę zaś namieszać..marzy mi sie jakoweś miejsce dzikie..z dala od większych skupisk ludzkich...a Pod Caryńską ...miło jest wpadać...tak przy okazji.
    Belze_Bob

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zgłaszanie propozycji lokalizacji X KIMBu
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-01-2011, 21:40
  2. Harmonogram obrad VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 30-05-2009, 23:51
  3. Zgłaszanie propozycji lokalizacji VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 419
    Ostatni post / autor: 15-01-2009, 21:49
  4. Tematyka obrad VII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni post / autor: 02-06-2008, 12:01
  5. Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 23:56

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •