najlepiej na www
najlepiej na www
bertrand236
Droga a,
Jaki kierunek kończysz?
Tak z czystej ciekawości pytam.
Hmm może prawo lub historię prawa?
Jak to jaką miejscowość. Masz wątpliwości?
Jabłonki. Już tam jest zaczątek infrastruktury: pomnik i kiosk z pamiątkami.
Ostatnio edytowane przez lucyna ; 19-11-2007 o 15:58
Ja też zgaduję.
A może a_s kończy właśnie architekturę krajobrazu? W pracach na tym kierunku można zobaczyć np propozycję budowy stacji narciarskiej z całą infrastrukturą koło Murowańca. Patrząc na to z tej strony, lokalizacja na terenie BdPN jest tak samo dobra jak każda inna, a papier cierpliwy i zniesie wszystko.
JarekBartek
Witam
Ciągle zapominasz o sraczu. To dla maluczkich, którzy poruszając się autokarami bez WC wyczekują na takie miejsca. Nie ważne wtedy gdzie i co - jest sracz!!
Dla ludzi, którzy dupsko podcierają sobie banktotami też jest tam miejsce. Może już tam nocowałaś?)
A teraz poważnie - jest to temat na pracę jak najbardziej. Czepiliście się osoby poszukującej tutaj wsparcia. Ciekawe jak Wasze prace licencjackie albo magisterskie miały (mają) się do rzeczywistości. I jakie wnioski z tych prac? Hę!
Może macie odwagę i podacie temat swojej pracy i załączycie wnioski z tej pracy?
Nie?
Obciach?
Fe!!!
A jak się mają budowy i rozbudowy w innych miejscach parku? Widział ktoś np opracowania na temat wpływu na środowisko? A są prawnie wymagane.
Ciekawe co jest jeszcze w stanie bardziej zgnoić te przecudnie wyjątkowe góry? Góry, u podnóża których płyną potoki, i mieszkają ludzie, i jest działalność nawet przemysłowa... i sranie w banie.
hehe
Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)