Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 79

Wątek: Propozycja moderowania...

  1. #21
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Akcja Marcowego mnie zeźliła. Nie było tam wulgaryzmów ani rasistowskich haseł- jeśli już, powinny być posty przeniesione na nowy wątek-np "Pracujemy w banku" albo coś.
    Piotr już wytłumaczył powyżej, treść była sprzeczna z regulaminem.

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Wniosek i apel zarazem
    Jeśli już nie możecie powstrzymać się od działania, róbcie to twórczo a nie destrukcyjnie. Wątek "Poznań" ma 23 posty z czego przeszło połowa rozwalona przez Marcowego w dodatku w lutym.
    A w czymże to przejawiła się destrukcyjność mojego działania? Czegóż tak bardzo Ci brakuje w tym wątku po moich porządkach? Czyżbym usunął złote myśli, bezcenne wskazówki, wstrzasające relacje?

    Nawet w OT powinno być minimum porządku. Jeśli uczestnicy dyskusji proszą mnie o jej uporządkowanie - publicznie i na PW - to porzadkuję. Taką mam robotę.

    I co z tego, że to luty? Dopiero się rozkręcam. Zobaczycie, co będę wyczyniał w marcu

  2. #22
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    W żadnym wypadku - powinno być ostrzeżenie za spamowanie reklamami (pkt. 2 regulaminu).
    No to coś mi tu nie pasuje. Jeżeli jako spam weźmiemy pod uwagę wszystko co podchodzi pod ogłoszenie typu "kupię/sprzedam" i reklamy to jak się to ma do np poszukiwań księdza? - I od razu piszę, że nic mi do tego poszukiwania- niechaj sobie szukają i znajdują tego księdza w wątku. Albo może lepiej sam sobie spojrzę na ręce i przypomnę popełniony wątek o poszukiwaniu konkurencyjnych dla PKP metod podróżowania w Biesy. I jest wątek od prawie roku, i nawet nie w dziale OT

    Piotrze, wszystko jest dla ludzi, tylko w rozsądnych ilościach. Nikt tu nie mówi żeby tolerować reklamy viagry czy jakieś tam inne.

    Ponawiam apel, jeśli juz musicie interweniować to nie róbcie tego destrukcyjnie. Pamiętajcie że poza OT jest jeszcze kosz. Może warto by Wam o nim przypomnieć? Dla mnie żaden wstyd żeby pisać w wątkach w koszu.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #23
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    @ Barnaba
    Poszukiwanie elternatywnych środków kominikacyjnych to pestka w porównaniu z tym co ja robię. Reklamuje ośrodki, pensjonaty, muzea, przewodniki. Podaję nawet nr telefonów.
    Chyba przychodzi czas pakowanie manatków.
    Jestem za ingerencją Modów ale bez przesady. O ile jestem za przecinaniem flame war i za 5 punktami karnymi aby ustudzić rozpalone głowy, w tym moją to jeste przeciwna działalności destrukcyjnej w wątkach.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    I jest wątek od prawie roku, i nawet nie w dziale OT
    No właśnie - przykład żeby nie robić wyjątków. Jeżeli przechodzi reklama banku to za chwile ktoś inny da reklame czegoś tam i spyta: jemu wolno a mnie nie? itd. i znowu bedziemy prowadzić jałowe dyskucje. Dlatego żadna reklama komercyjna nie powinna tu trafiać (kupie, itp. to nie jest reklama).
    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Może warto by Wam o nim przypomnieć? Dla mnie żaden wstyd żeby pisać w wątkach w koszu.
    W Koszu nie można pisać - technicznie jest to niemożliwe. Reklama przeniesiona do Kosza, nadal będzie reklamą. Zezwólmy na reklamy na zasadzie że będziemy je wywalać do Kosza, to zaraz cały Kosz będzie miał więcej postów niż pozostałe działy :) Polak potrafi.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  5. #25
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Chyba przychodzi czas pakowanie manatków.
    Ojej
    Taki mały szantażyk?
    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    to jeste przeciwna działalności destrukcyjnej w wątkach.
    ... choć sama często-gęsto wprowadzam destrukcje :D
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  6. #26
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Ojej
    Taki mały szantażyk?

    ... choć sama często-gęsto wprowadzam destrukcje :D
    :P


    Nie szantażyk. Nie skutkuje. Czewony jest niewrażliwy na takie zagrania. A poza tym pozostaje Derty ze swoim talentem podagogicznym. W takich przypadkach traktuje mnie jak rozkaryszone dziecko i trza przyznać, ze głupio mi się robi.
    Poprostu jako jeden z destruktorów stwierdzam fakt. Widzę niekonsekwencję w postępowaniu Modów. Jest regulamin więc należy go stosować. Pamietam owe 5 punktów karnych za niekarmienie trolli i jak widzisz nagana poskutkowała.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,628

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    z tego co pamiętam tylko jeden post w tamtym wątku zawierał reklamę. Dlaczego usunięto tak wiele postów?
    "
    Czy jeśli będzie link do "nazwabanku.com/szukam pracy" to jest to reklama? Skoro tak, to dlaczego nagminnie podaje się linki do innych stron, różnych artykułów? Wszak w powyższym rozumieniu jest to też reklama?!

    Link nie był do strony głównej banku, anie typu "nazwabanku.com/promocje", nie było tam treści marketingowych (o!) tylko oferta pracy.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Skoro tak, to dlaczego nagminnie podaje się linki do innych stron, różnych artykułów? Wszak w powyższym rozumieniu jest to też reklama?
    Nie, moim zdaniem nie - jeżeli ktoś podaje linki jako odpowiedź, podsuwa gotowe produkty w odpowiedzi na pytanie i wszystko wynika w trakcie dyskusji to nie jest to reklama w sensie nie pożądanym (bo jakaś na pewno jest) - przecież nie zabronimy wklejania linków, bo za chwile dojdziemy do absurdalnego wniosku że wklejenie linku do artykułu w GC Nowiny jest komercyjną reklamą tej gazety.

    Natomiast w powyższym przypadku - krótka piłka: ni z tego ni z owego pracownik banku zamieszcza komercyjną ofertę - główne korzyści z tego osiągnie bank (teoretycznie oczywiście, bo co to za korzyści), oferta pracy nie jest aktem miłosierdzia tylko jak najbardziej komercyjną ofertą.
    Dokładnie jest to trudno rozgraniczyć - dlatego tego typu wątpliwości będą się pojawiały, lepsze jednak to od zasypania forum reklamami.

    Co do reszty sie nie wypowiadam -a właściwie już się wypowiedziałem wyżej.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #29

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    @ Barnaba
    Poszukiwanie elternatywnych środków kominikacyjnych to pestka w porównaniu z tym co ja robię. Reklamuje ośrodki, pensjonaty, muzea, przewodniki. Podaję nawet nr telefonów.
    Chyba przychodzi czas pakowanie manatków.
    Jestem za ingerencją Modów ale bez przesady. O ile jestem za przecinaniem flame war i za 5 punktami karnymi aby ustudzić rozpalone głowy, w tym moją to jeste przeciwna działalności destrukcyjnej w wątkach.
    Jeżeli poszukuję informacji na temat Bieszczad, czyli gdzie iść, spać, zjeść, jak dojechać, szukam tego m.in. na tym forum.
    Natomiast gdy szukam lub oferuję pracę robię to na portalach związanych z tą tematyką.
    I to jest taka subtelna różnica.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    W żadnym wypadku - powinno być ostrzeżenie za spamowanie reklamami (pkt. 2 regulaminu).
    Argument że Bieszczadnik pomaga Bieszczadnikom jest śmieszny; w ten sposób można z OT zrobić słup reklamowy i każdą reklamę tak tłumaczyć.

    W końcu ktoś zrozumiał sedno sprawy i o tym napisał.

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Jeżeli przechodzi reklama banku to za chwile ktoś inny da reklame czegoś tam i spyta: jemu wolno a mnie nie? itd. i znowu bedziemy prowadzić jałowe dyskucje. Dlatego żadna reklama komercyjna nie powinna tu trafiać (kupie, itp. to nie jest reklama).
    Czyli należy przestrzegać regulaminu powyższego forum.
    Ostatnio edytowane przez Jaro ; 19-02-2008 o 18:13 Powód: Co by się kupy trzymało

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Irasowa propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 23:15
  2. Ostatnia Propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2004, 20:47
  3. kimb-propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-02-2004, 22:16
  4. Propozycja II
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2002, 11:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •