Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8
Pokaż wyniki od 71 do 79 z 79

Wątek: Propozycja moderowania...

  1. #71
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Ech, Lucyno...

    Przestałabyś już ówdzie 'popularyzować', 'promować', 'wspópracować', 'opracowywać',
    'otrzymywać polecenia' i 'bywać zobowiązywana do/opieprzana przez kolegę' itd.
    (zostawże sobie to na 'Grupę Bieszczady'/Klaster/Encyklopedię/Leksykon itp.)
    a zaczęła tylko i wyłącznie rozmawiać - jak to zwykle na forum dyskusyjnym -
    przy tym z tolerancją dla innych chociaż podobną jak dla siebie samej,
    tudzież bez pożądania bycia na 'swoim' forum jedyną jego 'księżniczką'...
    - a wszystko stałoby się dużo prostsze (-;
    Także dla Ciebie.

    BTW:
    ażem ciekaw, cóż to takiego strasznego i podłego
    ta krwiożercza, diaboliczna Basia Z. uczyniła biednemu Lechowi R. ...
    (bo to, że jest szybko uznawany za 'wrzód na ...." przez większość uczestników
    każdego forum/grupy, na które zawita - to świetnie załatwia sobie sam...)
    (((-;

    Serdeczności,

    Kuba

  2. #72
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,624

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    wypad mi z wątku!
    Zacząłem ten wątek aby pisać w nim propozycje i uwagi dla moderatorów. Czasem warto przeczytać pierwszy post, aby móc pisać na temat!
    Wstydu nie macie, zejdźcie już z Lucyny, Basi i wszystkich innych. Każdy pisze co chce, a moderatorzy (tu są i tak wedle mnie nadgorliwi) robią błyskawicznie porządek.
    Teraz, pojawi się na stronie głównej forum że w wątku "propozycja moderowania" napisałem nowy post, i już się chyba nikt nie domyśli że to dotyczy moderowania taki tu sie burdel zrobił że taka np Jola, co sie zalogowała całkiem niedawno może przypuszczać że polecą tu zaraz wyznania milosne, deklaracje członkowskie itp.
    BASTA!
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  3. #73
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    wypad mi z wątku!
    Zacząłem ten wątek aby pisać w nim propozycje i uwagi dla moderatorów. Czasem warto przeczytać pierwszy post, aby móc pisać na temat!
    to może Poproś Piotra o wykasowanie z tego wątku
    'postów wg Niego oftopowych' ?
    ((-;"

    ewentualnie - dla gwarancji, że nikt Ci nie podepcze grządek - napisz
    o zagadnieniu moderowania wątku przez wątkoroba
    encyklopedię lub choć leksykon?
    (((-;

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    Wstydu nie macie, zejdźcie już z Lucyny, Basi i wszystkich innych.
    Na wypadek, gdyby jakimś cudem przeczytała to moja jakże tolerancyjna i spokojna Żona:
    Kochanie!
    to jakaś potwarz!!
    ja na żadną z tych miłych Pań (a tym bardziej 'wszystkich innych')
    nie wsiadałem!!!

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    wypad mi z wątku!
    Teraz, pojawi się na stronie głównej forum że w wątku "propozycja moderowania" napisałem nowy post, i już się chyba nikt nie domyśli że to dotyczy moderowania
    hm, no to może by rozpocząc nowy wątek o tym, o czym naprawdę jest/powinien być
    niniejszy wątek?
    i jeszcze jeden - dlaczego ten powyższy jest niezbędny?

    Serdeczności,

    Kuba

  4. #74
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    @ Barnaba przepraszam. Ta dyskusja dotyczy sposobów moderowania. Wbrew pozorom jestem przeciwna wycinaniu postów ale jeszcze większy mój sprzeciw budzi ględzenie bez sensu w wątkach merytorycznych. Lubię OT. Dzieki nim dyskusja żywo toczy się, można spojrzeć na przedmiot rozmowy z kilku stron. Jestem przeciwna tokowaniu. Wiem, że sama z tym przesadzam. Niestety, ja wprowadziłam na forum pewne złe obyczaje i naprawdę tego żałuję. Dlatego proszę o konsekwencję. Rozumiem, że wczorajszy dzień był wyjatkowy w moderacji forum. MUSIAŁAM coś wyjaśnić, bo inaczej non stop wybuchałyby flame war. Od dziś zamierzam być spolegliwa.Jeżeli zaś przesadzę to o ile znam życie pojawi się napis na niebiesko. Zależy mi na forum i to bardzo.

    I jeszcze jedno. Na nikogo nie poluję. Jeżeli są błędy to je koryguję. Tak samo jak Wy korygujecie moje błędne wypowiedzi. Za wychwytywanie błędów jestem Wam wdzięczna. Po pierwsze czegoś się uczę, a po drugie dzięki temu, że nie wychwyciłam różnicy pomiędzy niebezpieczny i potencjalnie niebezpieczny powstał fajny, merytoryczny wątek o żubrach.

    @ Kuba Lech nie jest wrzodem na d... ale Userem. I to na dodatek czytającym to forum. Należy mu się szacunek i jako człowiekowi i jako osobie mającej bardzo duże doświadczenie górskie i wiedzę na temat Sudetów i wolnego przewodnictwa. Wiem, że irytuje brać przewodnicka. Śmiał pokazać, że wśród przewodników są ludzie zachowujacy się nieetycznie.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 28-02-2008 o 07:26

  5. #75
    Bieszczadnik
    Na forum od
    05.2007
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Lech nie jest wrzodem na d... ale Userem. I to na dodatek czytającym to forum. Należy mu się szacunek i jako człowiekowi i jako osobie mającej bardzo duże doświadczenie górskie i wiedzę na temat Sudetów i wolnego przewodnictwa. Wiem, że irytuje brać przewodnicka. Śmiał pokazać, że wśród przewodników są ludzie zachowujacy się nieetycznie.
    - nie napisałem, że jest, ale za kogo/co jest uznawany - czytaj proszę dokładnie
    - szacunek łatwo stracić na własne życzenie - powinnaś wiedzieć
    - Jego doświadczenia sudeckiego nikt nie neguje
    - irytuje wszystkich - na bodaj 30 userów na preclu, którzy zgodzili się, że nie warto z Nim gadać,
    było przewodników raptem paru (niezgadzających się - też kilku, w tym 1 przewodnik)
    - nie musiał pokazywać czegoś, co i tak dla każdego myślacego oczywiste,
    szło o formę, nie poglądy, które np. ja w znacznej mierze podzielam

    więcej o Lechu, czy doczytasz sobie o Nim sama,
    a tutaj 'w tym temacie' damy sobie i innym spokój?

    Serdeczności,

    Kuba

  6. #76
    Bieszczadnik Awatar TQT
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Krk
    Postów
    164

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    słowa, słowa, słowa...
    BZDURY.
    Piszcie na PW.

  7. #77
    INXS
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Jabol Zobacz posta
    Zaloguj sie na 321 Góry tam sobie uzywaj... Tam chyba nie ma modów, bałagan totalny i raj dla dryfujacych dygresjonistów. Próbowałem przeglądać kilka wątków: Ciekawy tytuł ---> następnie kilka stron medrkowania i pitolenia... Jak juz trzeba sobie zakląć to daj literke i wykropkuj człek czyta i tak całe wyrazy albo uzyj synonimów np "Kurtyzana jego mamusia" czy "motyla noga"...
    Przynajmniej można porozmawiać po ludzkuCo ? -chciałbyś wszelkiej moderacji w obronie interesów ludzi zainteresowanych zagospodarowaniem Gór za wszelką cenę ? Nie masz nic do powiedzenia-nie pisz tam-ale nie mów,że wolna strona jest zła

  8. #78
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Wow witam na bieszczadzkim forum.

  9. #79
    Bieszczadnik Awatar chris
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Kristiansand i ... ;)
    Postów
    870

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    to jest dla mnie wprost niewiarygodne, ile żółci, fermentu, zajadłości, tu, na tym forum. Na szczęście Bieszczady są inne :). Czy Wy, to na pewno Bieszczady i Bieszczadnicy????
    Ostatnio edytowane przez chris ; 12-03-2008 o 15:40 Powód: dopisek

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Irasowa propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 19-05-2009, 00:15
  2. Ostatnia Propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2004, 21:47
  3. kimb-propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-02-2004, 23:16
  4. Propozycja II
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2002, 12:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •