Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 79

Wątek: Propozycja moderowania...

  1. #51
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Ok - i na tym zakończmy, tylko nigdy więcej nie powołuj się na netykietę, bo jesteś jej zaprzeczeniem.
    Dziękuję za komplement.
    Serdecznie pozdrawiam
    Troll
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 21-02-2008 o 11:12

  2. #52
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    A ja mam prośbę do Użytkowników o pisanie na temat. Szczególnie w wątkach merytorycznych typu żubry. Powstało cos wyjątkowo ciekawego i nie widzę powodu aby to niszczyć za pomocą OT.

  3. #53
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Dziekuję Moderatorom za pozwolenie trollom na rozwalenie za pomocą OT wątku szlaki w Górach Sanocko-Turczańskich.

  4. #54
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Lucyna, nie przesadzaj.

    na każdym forum większość ludzi pisze spontanicznie, dla przyjemności, dla relaksu, by odpocząć po ciężkim dniu, zrelaksować się itp.

    Nie każdy pisze "służbowo", a potem wkurza się, że wątek nie liczy 100 wpisów (w tym 80 własnych) + 30000 wyświetleń.

    I nie traktuj tego znowu jako zdradziecki atak spadochroniarza z 321 ino użytkownika tego forum.

    To po prostu jest bez sensu, by co chwila sie pilnować, czy czasem jakiegoś OT-a nie popełnić.
    Często czytając, czy biorąc udział w dyskusji przychodzi coś do glowy i po prostu się to pisze i tyle.
    nie mówię o uporczywych wstawka o piwie w żubrowatym wątku, mówię o niewinnej wymianie zdań między dwoma userami.

    gdyby pilnować tak ścisle jak chcesz każdego wątku i wycinać każdy post nie na temat ( BTW co czasem ciężko określić), to 99% wątków, a i całe forum by zdechło śmiercią naturalną.


    I nie nadużywaj słowa "troll", bo chyba nie rozumiesz jego znaczenia. gdyby go zastosować wg wzoru z tego wątku, to Ty byłabyś już nieraz i nie dwa trollem pierwsza klasa.

    Pozdrawiam:)

    PS.

    I dajże spokój moderatorom, 24 godziny na dobę maja strzec "czystości" Twoich wątków???? (Bo w innych jakoś sie nie wkurzałaś o OT, a i sama do niego przyczyniałaś)

    Potrafisz wiele dobrego do forum wnieść.

    Potrafisz naprawdę pomóc, wzbogacić wiedzę na wiele bieszczadzkich tematów.

    Więc w obliczu swych zasług nie ośmieszaj takim dopieprzaniem do pieca....przeca 15 lat juz skończyłaś

    Pozdrawiam jeszcze raz:)


    PS 2

    Wejdź na przykład do wątku o nagrodach dla Powsimord i opier**** tam dyskutującuch o wykopywaniu flaszki gdzies w okolicach Żebraka, hehehehehe, anajlepiej wejdx do kolejnych 25 wątków i ochrzań wszystkich

    Myślę, że gdy zobaczych kto tam OTuje, to sie ino usmiechniesz. Niektórych osób po prostu nie tolerujesz.Czy nie?
    Ostatnio edytowane przez vm2301 ; 26-02-2008 o 23:45

  5. #55

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Dobry off top nie jest zły :D
    Sława Starym Bogom...

  6. #56
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Viperaberus Zobacz posta
    Dobry off top nie jest zły :D
    Dobry OT nie jest zły. Wprost przeciwnie, jest przyprawą dla forum. Ale dobry.
    A zresztą bawcie się dobrze
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 27-02-2008 o 06:28

  7. #57
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta

    Wejdź na przykład do wątku o nagrodach dla Powsimord i opier**** tam dyskutującuch o wykopywaniu flaszki gdzies w okolicach Żebraka, hehehehehe, anajlepiej wejdx do kolejnych 25 wątków i ochrzań wszystkich

    Myślę, że gdy zobaczych kto tam OTuje, to sie ino usmiechniesz. Niektórych osób po prostu nie tolerujesz.Czy nie?
    Odpowiem Ci jako jeden z najsilniejszych trolli z forum górskich.
    To czy na forum jestem służbowo czy nie to nie Twoja sprawa. Przełuż to sobie na język Filanca.
    Jeżeli wszystkie rozmowy byłyby tak dowcipne, ciepłe i życzliwe jak te w KIMBIE to ta dyskusja nie miałaby miejsca.
    Poprostu nudzi mnie to, gdy po raz enty czytam o czyjejś Rodzinie i o osobistych tematach nie mających nic wspólnego z Bieszczadami i nic wspólnego z tematem dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 27-02-2008 o 06:48

  8. #58
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta

    Myślę, że gdy zobaczych kto tam OTuje, to sie ino usmiechniesz. Niektórych osób po prostu nie tolerujesz.Czy nie?
    Skoro jest o moderowaniu - mam nadzieję ze w tym wątku nie będzie to OT.

    Chciałam zauważyć, ze w prawdzie we wspominanym wyżej wątku przekomarzałam się (w dwóch postach) z Kubą, ale kiedy chciałam powrócić do tematu i zapytałam o recenzję konkretnej mapy Pogórza (jak najbardziej zgodne z tematem wątku) odpowiedziano mi "nie - bo nie".

    No to ja przepraszam - ale czy to ja rozwalam ten wątek ?

  9. #59
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Odpowiem Ci jako jeden z najsilniejszych trolli z forum górskich.
    To czy na forum jestem służbowo czy nie to nie Twoja sprawa. Przełuż to sobie na język Filanca.
    Jeżeli wszystkie rozmowy byłyby tak dowcipne, ciepłe i życzliwe jak te w KIMBIE to ta dyskusja nie miałaby miejsca.
    Poprostu nudzi mnie to, gdy po raz enty czytam o czyjejś Rodzinie i o osobistych tematach nie mających nic wspólnego z Bieszczadami i nic wspólnego z tematem dyskusji.
    1.

    Przełóż to sobie na język Filanca....hmm, skoro oboje wiemy o co chodzi, mogłaś spokojnie napisać wprost "wypierd...j" - czy ja sugerowałem Ci to choć raz?

    To, że sie nie zgadzaliśmy/amy w kilku kwestiach nie oznacza, że przełożył bym moje zdanie "na język Filanca".

    Służbowy charakter bytności na forum....

    Skoro to nie moja sprawa, a jeno Twoja osobista, to dlaczego i w jakim celu oświadczałaś to wszem i wobec niejednokrotnie?

    No chyba nie po to by promować swoją grupę, bo byłby to spam, który jest z większości 'forumów" wyrzucany.

    2. To, że nie każda TWOJA rozmowa z KIMŚ nie była równie ciepła, nie oznacza, że w każdej sytuacji powinnaś na pojawienie sie tej osoby reagować alergicznie ustawiając użytkowników i moderatorów, bo ktoś znieważył majestat i "popsuł" Twój wątek.

    3. Jak możesz być taka nieobiektywna. Skoro Ciebie nudzi czytanie o czyichś rodzinnych sprawach, nie związanych z górami, to po co sama wrzucasz wstawki o chorobie swojej mamy (mam nadzieję, że czuje się dobrze) i innych, nie związanych z danym tematem sprawach?

    Poza tym pamiętaj, że nie jesteś jedynym użytkownikiem tego forum, więc gdy tylko Ty oponujesz, to moderator nie powinien podejmować żadnych kroków....no chyba, że jest to poważnym naruszeniem regulaminu, które daje sie bez wątpliwości zdefiniować, no chyba, że chce się narazić na oskarżenie o brak obiektywnego spojrzenia na to co się na forum dzieje.

    Tajemnicą poliszynela jest to, że tak naprawdę chodzi o to, że "bajzel" w Twoim wątku robiłe te, a nie inne osoby.

    Więc może IGNOR i po sprawie?

    Miej więcej dystansu do tego, co się dzieje wszak jeno w wirtualnej rzeczywistości.

    Pozdrawiam:)

    PS.

    Pewnie i tak ponownie stałem się wrogiem publicznym grupy-bieszczady nr 1, czy trollem-spadochroniarzem z 321, ale uwierz mi, że nie piszę tego złośliwie.
    gdybyś tylko chciała / potrafiła, to zauważyłabyś to już dawno.

    Pozdrawiam serdecznie raz jeszcze
    Ostatnio edytowane przez vm2301 ; 27-02-2008 o 12:24

  10. #60
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Nie, kobieta zmienną jest. Cieszę się, że mam możliwość pogadania. Coś kiedyś na ten temat napisałam Ci na PW.
    Dziś przeprowadziłam rozmowę pośrednio na ten temat. Jedno z wydawnictw zaproponowało mi współpracę przy pewnym, moim zdaniem interesującym projekcie. Gdy odrzuciłam ofertę motywując to brakiem czasu pan coś mądrego mi powiedział: gdyby pani choć połowę tego czasu poświęconego dla forum poświęciła ... to bez problemu wyrobiłaby się pani z terminami.
    Nie, ja lubię pogadać z Kubą. Facet ma nieprzeciętną wiedzę i na pewno nie jest idiotą.
    Jeżeli zaś chodzi o moją Mamę to rzeczywiście przegiełam. Zostałam sama z nieludzko ciepiącą bliską mi osobą i nie potrafiłam sobie z tym problemem poradzić. Zmarła na początku stycznia. Przepraszam, rzeczywiście obciążyłam Was swoim problemem.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Irasowa propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 23:15
  2. Ostatnia Propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2004, 20:47
  3. kimb-propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-02-2004, 22:16
  4. Propozycja II
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2002, 11:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •