Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 79

Wątek: Propozycja moderowania...

  1. #31
    Bieszczadnik Awatar TQT
    Na forum od
    01.2007
    Rodem z
    Krk
    Postów
    164

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    co to są treści komercyjne?
    Ostatnio edytowane przez TQT ; 19-02-2008 o 19:07

  2. #32
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Jolanta Zobacz posta
    Jeżeli poszukuję informacji na temat Bieszczad, czyli gdzie iść, spać, zjeść, jak dojechać, szukam tego m.in. na tym forum.
    Natomiast gdy szukam lub oferuję pracę robię to na portalach związanych z tą tematyką.
    I to jest taka subtelna różnica.
    Z całym szacunkiem napisałaś 13 postów. Zdecydowana większość to pouczanie nas co wolno, a czego nam nie wolno. Może trochę spasujesz?
    Powtarzam to forum ma swoje tradycje. Uszanuj to.

    PS.
    Czy ja mam czyste konto? Mogę ulec pokusie i postarać się o 5 punktów karnych?
    Ostatnio edytowane przez lucyna ; 19-02-2008 o 19:44

  3. #33

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Z całym szacunkiem napisałaś 13 postów. Zdecydowana większość to pouczanie nas co wolno, a czego nam nie wolno. Może trochę spasujesz?
    Powtarzam to forum ma swoje tradycje. Uszanuj to.

    PS.
    Czy ja mam czyste konto? Mogę ulec pokusie i postarać się o 5 punktów karnych?
    " Z całym szacunkiem napisałaś 13 postów ".

    Przyszła " Nowa " i się rządzi.
    Widzisz tu Cię boli.
    Wcale tak nie jest.

    Nikogo nie zamierzam pouczać, ale jeżeli ktoś wypisuje m.in. takie rzeczy jak Ty typu cyt.: " Bieszczadnik pomaga Bieszczadnikowi " ( temat z bankiem X )lub przenieśmy nasze oszczędności do tego banku X, to wybacz ale nie sposób tego przemilczeć.
    Jest to tekst napisany pod wpływem emocji, niekoniecznie dobrze przemyślany.

    W przeciwieństwie to niektórych forowiczów z długim stażem staram się czytać i przestrzegać obowiązujący regulamin dotyczący forum.

    Ponadto ilość postów wcale nie upoważnia Ciebie do wyrażania tego typu uwag, jak również mnie nie dyskwalifikuje pod tym względem. Forum to jest publiczne, a nie dla wybranej grupy osób.

    Niekiedy jeżeli nie masz nic mądrego do napisania to lepiej przeczytać wypowiedzi innych niż po prostu pisać głupoty ( czyt. jak niektórzy ).

  4. #34
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,629

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Jolanta Zobacz posta
    [COLOR=black][B]

    Niekiedy jeżeli nie masz nic mądrego do napisania to lepiej przeczytać wypowiedzi innych niż po prostu pisać głupoty
    no właśnie Jolu.

    Spora część stałych forumowiczów zna się osobiście, i przez forum niektóre informacje przechodzą łatwiej niż np 20 czy ileś tam smsów, maili czy coś.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  5. #35
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Czy ja mam czyste konto? Mogę ulec pokusie i postarać się o 5 punktów karnych?
    Jako tak doświadczona forumowiczka powinnaś wiedzieć, że "stan swojego konta" można sobie podejrzeć samodzielnie.

    Pozdrowienia

    Basia

    P.S.

    I poza tym zgadzam się z Jolantą i z Marcowym, który zrobił porządek.

  6. #36
    Korespondent Roku 2009 Awatar Recon
    Na forum od
    02.2008
    Postów
    2,216

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    no dobra, zabiorę głos jako całkowity "szczaw - forumowicz" i jako całkowicie niedoświadczony w tym temacie... ale o potencjalnych przyszłych nowych też trzeba pomyśleć. Jeśli taki wejdzie na forum, zarejestruje się, poczyta, jak zobaczy masę bzdetów i spamu może sobie to forum całkowicie odpuścić. Chcecie/chcemy nowych? Z mojej pozycji "szczawia - forumowicza" gołym okiem to widzę tutaj, że trochę tego (bzdetów, spamu) jest, ale jeszcze nie na tyle dużo, bym odpuścił. Może jest taka możliwoś oznaczania postów jako "śmieci" przez czytających i jak się "minusów" trochę uzbiera to admin wpis wywali. Pomijam całkowite chamstwo które od razu, po zauważeniu przez admina, powinno być wywalone. Zresztą jest Regulamin z odpowiednimi punktami na to.
    I jeszcze jedno, wszedłem tutaj bo szukałem coś na temat Urwiska Zonkla, coś znalazłem, coś mi się wyjaśniło i zostanę tutaj bo pomimo, że różne strony www o Bieszczadach czytam w miarę systematycznie a jeszcze intensywniej gdy wybieram się w te góry to jednak jest to moje pierwsze forum do którego się zarejestrowałem (nie lubię tego). Pozdrawiam wszystkich kochających Bieszczady.

  7. #37
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Recon1 Zobacz posta
    I jeszcze jedno, wszedłem tutaj bo szukałem coś na temat Urwiska Zonkla, coś znalazłem, coś mi się wyjaśniło i zostanę tutaj bo pomimo, że różne strony www o Bieszczadach czytam w miarę systematycznie
    Witaj na forum. Jest to jedyne znane mi forum górskie, gdzie nowi Userzy serdecznie są witani. Założyliśmy, my "starzy forumowicze", że nikt stąd nie odejdzie z kwitkiem. Na każde, nawet najbardziej głupie pytanie i co najistotniesze po stokroć zadawane pytanie staramy się merytorycznie wypowiadać. Tu, na tym forum padły tylko raz charakterystyczne dla for słowa: "wypierdalaj" i raz "nie karmić trolli, troll nie karmiony zdycha" i to z moim ust. Nie żałuję tego.
    Cieszę się, że dołączyłeś do naszego grona. Większość z nas jest zadowolonych, gdy pojawiają się nowe osoby, które coś wnoszą do naszego towarzystwa. Czuj się tu jak u siebie w domu. Jest jednak pewna rzecz, którą powinnście zaakceptować. My jesteśmy kolegami, zżyliśmy się ze sobą, często znamy się i darzywy wzajemnym szacunkiem. Wypracowaliśmy sobie pewne zwyczaje, które proszę uszanujcie.

  8. #38
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Założyliśmy, "starzy forumowicze", że nikt stąd nie odejdzie z kwitkiem. Na każde, nawet najbardziej głupie pytanie i co najistotniesze po stokroć zadawane pytanie staramy się merytorycznie wypowiadać.
    Tu, na tym forum padły tylko raz charakterystyczne dla for słowa: "wypierdalaj" i raz "nie karmić trolli, troll nie karmiony zdycha" i to z moim ust. Nie żałuję tego.
    Wypracowaliśmy sobie pewne zwyczaje, które proszę uszanujcie.
    Może jeszcze stowarzyszenie założycie w takim razie, napiszecie statut i będziecie walczyć o wypracowane przez siebie zwyczaje?
    W każdym razie ja (co by była jasność) jakby co do tego klubu nie należę; jest regulamin, który obowiązuje wszystkich. Koniec kropka.
    PS: po raz ostatni słowa "troll" to użyliście Lucyno wczoraj, gdy pisaliście na szałtboksie - w stosunku do nowej forumowiczki, bo ma mało postów i inne zdanie niż Wy
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  9. #39
    Bieszczadnik Awatar davson
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Może jeszcze stowarzyszenie założycie w takim razie, napiszecie statut i będziecie walczyć o wypracowane przez siebie zwyczaje?
    W każdym razie ja (co by była jasność) jakby co do tego klubu nie należę; jest regulamin, który obowiązuje wszystkich. Koniec kropka.
    PS: po raz ostatni słowa "troll" to użyliście Lucyno wczoraj, gdy pisaliście na szałtboksie - w stosunku do nowej forumowiczki, bo ma mało postów i inne zdanie niż Wy
    Zobaczymy Panie Moderator czy będzie Pan konsekwentny?Pozdrawiam.
    Mnóstwo ludzi istnieje,ale takich co naprawdę żyją można wskazać palcem...

  10. #40
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Propozycja moderowania...

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    Może jeszcze stowarzyszenie założycie w takim razie, napiszecie statut i będziecie walczyć o wypracowane przez siebie zwyczaje?
    W każdym razie ja (co by była jasność) jakby co do tego klubu nie należę; jest regulamin, który obowiązuje wszystkich. Koniec kropka.
    PS: po raz ostatni słowa "troll" to użyliście Lucyno wczoraj, gdy pisaliście na szałtboksie - w stosunku do nowej forumowiczki, bo ma mało postów i inne zdanie niż Wy
    Nie należycie Modzie. Jest regulamin, który teorytycznie obowiązuje wszystkich.
    Użyłam słowa troll ale w boxie, nie w pokojach, gdzie toczy się merytoryczna dyskusja.
    Userka napisała 14 postów ale żaden z nich nie był merytoryczny i tak naprawdę dotyczący Bieszczadów. To były tylko i wyłącznie posty oceniające innych. Takie pisanie jest charakterystyczne dla trolli.
    Piotrze czyżbyś zwracał się do mnie per majestacie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Irasowa propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 141
    Ostatni post / autor: 18-05-2009, 23:15
  2. Ostatnia Propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2004, 20:47
  3. kimb-propozycja
    Przez irek w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 10-02-2004, 22:16
  4. Propozycja II
    Przez marekm w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 15-07-2002, 11:06

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •