Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 96

Wątek: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

  1. #21
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    no dobra... mamy orientacyjną cenę koszulek...powiedzmy, że było by zlecenie na 30 sztuk lub więcej... aby coś przeznaczyć na jakiś cel, cena faktyczna musi być ciut wyższa... np;: 5 zł więcej na każdej koszulce... i to co zostanie po pokryciu kosztów wymienionych przez Jaro, zostało by przekazane na jakiś konkretny cel.... Inaczej tego sobie nie wyobrażam... no chyba, że znajdziecie sponsora .... :]
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  2. #22

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    ... aby coś przeznaczyć na jakiś cel, cena faktyczna musi być ciut wyższa...
    Kasiu, nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, którego jeszcze nie upolowaliśmy.

    Widzę takie etapy:

    1/ Projekt - naklejka, naszywka, koszulka ... Trzeba uzgodnić szczegóły. To wydaje się stosunkowo proste, ale właśnie w szczegółach tkwi diabeł.

    2/ Wykonanie. Znalezienie wykonawców nie powinno chyba być trudne, ale pojawią się sprawy finansowe.

    3/ Dystrybucja - wysyłka pocztą, sposób zapłaty, ... Kto będzie się tym zajmował? Tutaj sprawa się skomplikuje.

    4/ Kto będzie miał z tego zysk i co z nim zrobi? Nie wiem.

  3. #23

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    1/ Projekt - naklejka, naszywka, koszulka ...
    Forum ma już swoje logo. Naklejka mogłaby być więc taka: logo.png. Oczywiście musiałby się na to zgodzić administrator forum.

  4. #24
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez andrzej627 Zobacz posta
    Forum ma już swoje logo. Naklejka mogłaby być więc taka: logo.png. Oczywiście musiałby się na to zgodzić administrator forum.
    Dla ścisłości to forum.bieszczady.info.pl
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. #25

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez Jaro Zobacz posta
    Dla ścisłości to forum.bieszczady.info.pl
    Oczywiście, ale logo tego forum jest jakie jest. Czy w takiej postaci nadaje się na nalepkę? Nie jestem o tym w 100% przekonany.

    Na naklejce powinno być logo - symbol tego forum, być może w zmienionej postaci.

  6. #26

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Przyszło mi teraz do głowy:
    Na najbliższym KIMBie administratorzy forów bieszczadzkich mogliby rozdawać takie nalepki ze swoim logo w ramach reklamy.

  7. #27
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Co niektórzy załapali się na naklejkę na ramkę tablicy rej. już w tym roku. Jeszcze co do powyższego logo. Ma ono dwa kolorki więc koszt nadruku trzeba liczyć x2.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. #28
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Mam sporo koszulek i gadżetów ze zlotów Westmenów.... nadruk jest zawsze jednokolorowy... i moim zdanie jest to wystarczające... nie ma sensu podwyższać kosztów dodatkowo.... proponuje zrobić kilka projektów i wybrać najlepszy.... jeśli zaczniemy deliberować nad tym za mocno, to tak jak mówiła Iza, znów zaczną się niekończące sie dyskusje, zazwyczaj bezowocne....

    Skoro Jaro zaproponował konkretne ceny to rozumiem, ze mógłby się zająć samym wykonawstwem.... Hm... zysk.... Jaro wymienił tylko koszty.... nie było mowy o zysku.... dlatego we wcześniejszej wypowiedzi zrobiłam pewne założenie.... inaczej, nie będzie czego przeznaczać na jakiś tam dodatkowy cel... Co do dystrybucji... zasady proste.... "X" zamawia tyle i tyle koszulek, dolicza sie koszt przesyłki i przelewa na konto lub jeśli ktoś woli sie zabezpieczyć, że otrzyma koszulki, opcja za pobraniem....kwestia kto je powysyła..... :) ......A z uzyskanych funduszy też prosto sie rozliczyć :]..... no zawsze można wystawić na allegro ....
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

  9. #29
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Podałem ceny firmy, która robi dla nas nadruki od kilku lat. Jeśli ktoś sobie życzy moge załatwić koszulki i za 5 zetów, ale nie biorę odpowiedzialności jeśli się rozlecą po kilku praniach.
    Jeśli ja miałbym się tym zajmować to tylko przedpłata przed wykonaniem nadruku (czystą koszulkę mogę oddać, nadrukowaną już nie), nie chciałbym później zostać z koszulkami tak jak kiedyś kolega, który robił plakietki na KIMB.
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. #30

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    Co do dystrybucji... zasady proste....
    Cieszę się, że tak uważasz. Kiedyś było zamieszaniem z plakietkami na KIMB, więc jestem jednak w tym temacie trochę sceptycznie nastawiony.
    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    przelewa na konto lub (...) opcja za pobraniem
    A nie można by przez PayPal?
    Cytat Zamieszczone przez kobieta_bieszczadzka Zobacz posta
    kwestia kto je powysyła..... :)
    No właśnie.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Koszulki Forumowe 2010-zamówienia
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 10-02-2011, 21:36
  2. Koszulki forumowe - edycja druga
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 21:32
  3. Koszulki z siekierek
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2007, 22:16
  4. Pytanie o nocleg, co polecacie itp. itp.
    Przez irek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-07-2005, 15:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •