Strona 1 z 10 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 96

Wątek: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

  1. #1

    Domyślnie Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Widząc duże zainteresowanie forumowymi naklejkami, naszywkami, koszulkami itp. otwieram wątek poświęcony temu tematowi.

    Iza, rozumiem, że przejmujesz inicjatywę w tej sprawie i zajmiesz się nią z właściwą Tobie energią.

  2. #2
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Jestem jak najbardziej za pomysłem „gadżetowym”. Koszulki, naklejki na samochód, „blachy” do wpinania, smycz to dobry pomysł. W ubiegłym roku organizowałem rajd rodzinny i załatwiłem koszulki o dość dobrej jakości (bawełna 200 g), z obustronnym nadrukiem w cenie 22 zł/szt. Blachy do wpięcia w cenie 5zł/szt. Były to małe nakłady (15 szt.), myślę, że przy większych nakładach cena powinna być niższa.
    Trzeba pomyśleć nad odpowiednią grafiką, treścią nadruku (może zrobić mały konkurs ?) i zabrać się do roboty, aby na wiosnę zdążyć.
    W razie potrzeby służę pomocą.
    Pozdrawiam
    Przemek

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Polej proszę dać kontakt do " producenta " , chętnie zadzwonie i pogadam o cenach .
    Co do konkursu to pomysł może i niezły ale znów wprowadzi zamięszanie i przeciągnie sprawę w czasie . Mamy już coś w rodzaju logo - znaczki z KIMB-ów . Trzeba poprosić Marka aby nam teraz taki ogólny znaczek stworzył .
    Jeśli mamy coś robić to może zacznijmy od razu robić a skończmy z obradowaniem
    co do niczego nie doprowadzi .

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez iza Zobacz posta
    Jeśli mamy coś robić to może zacznijmy od razu robić a skończmy z obradowaniem
    co do niczego nie doprowadzi .
    Dokładnie. Namiary prześlę Tobie na priva w sobotę, jestem teraz w delegacji.
    Pozdrawiam
    Przemek

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Trzymam teraz w dłoni odznakę - plakietkę z napisem (CYT. DOKŁADNIE):

    "St@ły Bywalec

    I KONGRES INTERNAUTÓW
    MIŁOŚNIKÓW BIESZCZAD
    14 WRZEŚNIA 2002
    DWERNIK"

    Przypnę ją sobie do ubrania podczas najbliższego Sylwestra, którego zamierzam spędzić w Ostoi w Suchych Rzekach.

    No i co Wy na to ?
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  6. #6
    Bieszczadnik Awatar Jaro
    Na forum od
    02.2004
    Rodem z
    50°02'11''N 21°59'02,6''E
    Postów
    794

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Myslę, że będę w stanie dać lepszą cenę na koszulki, nawet przy podobnym nakładzie, ale szczegóły podam jutro wieczorem.
    Ostatnio edytowane przez Jaro ; 07-12-2007 o 22:26
    Pozdrawiam
    Jaro

    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar iza
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    okolice Gdańska
    Postów
    710

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    I bardzo dobrze prosimy o niską cenę i wysoką jakość ( nie jakiś byle jaki materiał ) .
    Osobiście jestem jak najbardziej za koszulkami jednak na pierwszym miejscu stawiam na nalepki samochodowe . Koszulka jak koszulka starczy na dwa dni i koniec koszulki,bo w przepoconej chodzić nie będę a prać mi się nie zechce ( to w Bieszczadach ) .
    Nalepeczkę sobie na samochodzik nakleję i może spotkam pod jakimś marketem ( nie to że lubie markety ale wyszło że pracuje w czterech ) bratnią duszę , a wiadomo ludzi tam kręci się niemiara .
    …………………. i o dziwo mąż mi mówi :a jasne naklejaj sobie ………a nic nie wspomina o szpeceniu samochodu bądź innych szkodach………..

    pozdrawiam i czekam na dalsze info

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Barnaba
    Na forum od
    01.2005
    Rodem z
    Festung Posen
    Postów
    1,627

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    a ja nalepie na samochód i dostane w łeb za oblepianie cudzych samochodów.
    Mniemam że prędzej kupie koszulke / polar niż auto do oplepienia. Choć sama ramka.... no może w łeb nie dostanę (za nalepkę może też nie), ale już bankowo nie szarpnę się na paliwo co by śmigać 700km tam i 700 do Poznania.... więc po oblepionym aucie nikt mnie nie pozna... już prędzej po samych blachach PO w nietypowym miejscu Bertranda poznają .... bez nalepki i ramki

    Jestem za ciuchem.
    Iza, a koszulki nikt Ci nie każe zmieniać- będziesz miała spokój od komarów.
    https://bieszczady.guide- Że przewodnik napisałem i że ludzi uszczęśliwiam. A co!

  9. #9
    Bieszczadnik
    Forumowicz Roku 2008
    Awatar Derty
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    z lasu
    Postów
    1,852

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez Stały Bywalec Zobacz posta

    Przypnę ją sobie do ubrania podczas najbliższego Sylwestra, którego zamierzam spędzić w Ostoi w Suchych Rzekach.

    No i co Wy na to ?
    Ja na to tak - zakładam łańcuchy na swoje czarne monstrum i jadę do SR:D Sprawdzić zgodność z regulaminem tej naklejki:D Następnie udam się kawałeczek obok, do Mucznego, gdzie zamierzam wypić piwko z ojcem Barnaby:D O ile monstrum da radę - plan wykonam;D Gdyby do tego czasu udało się wykonać nalepki na samochody ewentualnie ramki na tablice z odpowiednimi znakami, to zaopatrzę swe monstrum w te znaki:)
    Tu powiem, że podoba mi się drzewko z logo Forum. Jest nieco dwuznaczne:P
    Niestety nie mam zielonego pojęcia, gdzie można te gadżety wykonać więc zdaję się na doświadczonych forumowiczów:)

    Pozdrawiam,
    Derty
    Rano robimy nic. Lubimy to robić (Z Bertranda, 2011)

    właśnie, wziąłby człowiek amunicję
    eksportową śliwowicję
    drzwi opatrzyłby w inskrypcję:
    "przedsięwzięto ekspedycję" (MamciaDwaChmiele,2012)

  10. #10
    Bieszczadnik Awatar kobieta_bieszczadzka
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    to tu ... to tam ...
    Postów
    1,099

    Domyślnie Odp: Forumowe naklejki, naszywki, koszulki, itp.

    Cytat Zamieszczone przez Barnaba Zobacz posta
    będziesz miała spokój od komarów.

    tylko muchy się zlecą....


    myślę, że i koszulki i nalepki są wskazane.... nie każdy ma afto...żeby sobie nalepić... a koszulek zawsze można kupić tyle ile dni wyjazdu .... można iść dalej... tzw. "smycze", też można zrobić niewielkim kosztem... a wtedy można je wykorzystywać na KIMB-ach do identyfikatorów... takie tam babskie pomysły ...

    projekt myślę, że powinien być poddany jednak opinii, jeśli nie ogólnej to może admina .....

    pozdav
    Prawdziwa przyjaźń przychodzi wówczas, gdy cisza między dwojgiem ludzi nie jest męcząca....

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Koszulki Forumowe 2010-zamówienia
    Przez Piskal w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 10-02-2011, 20:36
  2. Koszulki forumowe - edycja druga
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 13-12-2010, 20:32
  3. Koszulki z siekierek
    Przez buba w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2007, 21:16
  4. Pytanie o nocleg, co polecacie itp. itp.
    Przez irek w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 19-07-2005, 14:18

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •