Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Reforma forum

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar JarekBartek
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Lublin
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Mnie osobiście marzy się podforum w języku angielskim. Czy jest wśród nas kilka osób, które zaopiekowałyby się merytorycznie tym podforum? Chodzi oczywiście o odpowiadanie na ewentualne posty jeśli takowe się pojawią :)
    Adminie, jeśli to podforum angielskie ma działać, to wypada chyba przetłumaczyć na początek regulamin i wstawić w temacie "przyklejony". Ponieważ istniejących regulaminów jest więcej, to proszę o informację, który przetłumaczyć? A może dojdą jakieś nowelizacje treści? Sam z siebie dodasz jeszcze słowa kluczowe do wyszukawarek i chyba więcej nie trzeba.
    JarekBartek

    PS. A tak ogólnie patrząc, to niektóre podfora mają swoje odrębne regulaminy, niektóre nie mają wcale. Może prościej wkleić jeden krótki, wspólny regulamin dla wszystkich i nie wracać do tematu, bo nie o to tu chodzi.

  2. #12
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Dlaczego tak uważasz? My sądzimy że raczej uporządkowanie. Łatwiej się w tym poruszać, znaleźć cokolwiek.
    Moderatorzy może dzięki temu będą mniej roboty mieli.
    Mi się podział na mniejsze pokoje podoba, bo z niektórymi tematami był problem gdzie je umieścić.

    Osobiście szczególnie się cieszę z wydzielenia forum o górach na wschód od naszej granicy.

    B.

  3. #13
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta

    Mnie osobiście marzy się podforum w języku angielskim. Czy jest wśród nas kilka osób, które zaopiekowałyby się merytorycznie tym podforum? Chodzi oczywiście o odpowiadanie na ewentualne posty jeśli takowe się pojawią :)
    Jestem anglistą, jakby co to mogę się tam gdzieś wypowiedzieć..o ile będę coś wiedział na dany temat
    Czy też pomóc w tworzeniu lub tłumaczeniu

  4. #14
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Mam takie małe pytanko do Admina. Dużo ostatnio podróżuję po Polsce. Chetnie poznałbym paru forowiczów/paskudne słowo/ osobiście. Czy nie dałoby się tak ustawić Listy użytkowników, coby można ją uszeregować według miejscowości, z których pochodzą użytkownicy? Przecież nawet Pyrusy się nie znają. Może byłaby okazja poznać się w swoich miastach?
    Pozdrawiam
    bertrand236

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Floydd
    Na forum od
    06.2006
    Rodem z
    Wrocław
    Postów
    97

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Znajdowanie użytkowników po miastach jest proste. Wystarczy wejść na: Lista użytkowników > po prawej : Szukaj użytkowników > Zaawansowane wyszukiwanie > w polu Skąd podać miasto.

    Pozdrawiam

    P.S.
    50 jubileuszowy post.
    Ostatnio edytowane przez Floydd ; 15-12-2007 o 20:57 Powód: dopisek

  6. #16
    Kronikarz Roku 2011 Awatar buba
    Na forum od
    02.2006
    Rodem z
    Oława
    Postów
    3,646

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    po angielsku?? ja bym wolala po rosyjsku! moze odpisywac bym na razie nie mogla, ale chetnie bym poczytala! (chyba ze ktos mi doradzi gdzie mozna nabyc klawiature z cyrylica...)

    moze by zajrzal na forum ktos kogo by mozna odwiedzic na uralu lub nad bajkalem
    "ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną - cała reszta jest wynikiem tego, że ją wybrałam.. "

    na wiecznych wagarach od życia...

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Cytat Zamieszczone przez buba Zobacz posta
    chyba ze ktos mi doradzi gdzie mozna nabyc klawiature z cyrylica...
    Najprościej to skorzystać z gotowych - piszesz cyrylicą potem ctrl-c ctrl-v na forum i jest:
    http://www.translit.ru
    http://www.megapolis.org/klava.html

    Луб зассац програмик которой замиени нащу клащиатуру на руцкой
    Ale translit.ru jest chyba najlepszy.
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  8. #18
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Cytat Zamieszczone przez Floydd Zobacz posta
    Znajdowanie użytkowników po miastach jest proste. Wystarczy wejść na: Lista użytkowników > po prawej : Szukaj użytkowników > Zaawansowane wyszukiwanie > w polu Skąd podać miasto.

    Pozdrawiam

    P.S.
    50 jubileuszowy post.

    Dzięki za wyjaśnienie. Stary już jestem i słabo obeznany z komputerami. Lepiej mi szło na kalkulatorze i maszynie do pisania.

    Gratuluję JUBILEUSZU
    bertrand236

  9. #19
    prowydnyk chaszczowy Awatar Browar
    Na forum od
    01.2006
    Rodem z
    Kraków
    Postów
    2,823

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Dlaczego tak uważasz? My sądzimy że raczej uporządkowanie. Łatwiej się w tym poruszać, znaleźć cokolwiek.
    Moderatorzy może dzięki temu będą mniej roboty mieli.
    Sorry że dopiero teraz odpowiadam,ale może to i lepiej,jest dobra ilustracja do moich wątpliwości mianowicie wątek pt "Promocja Bieszczadów...".Jest umieszczony w "wypoczynku aktywnym" a przecież tak samo pasuje do "dyskusji o...".Takie wątki zapewne będą się mnożyć.To przykład,ale może się czepiam,pewnie się przyzwyczaję.Jednak nie czytam wszystkich działów i martwię się, że umknie mi jakaś ciekawa dyskusja w dziale którego nie przeglądam,a zrobiło się ich dużo.

    PS Tak na marginesie: to forum było całkiem dobrze moderowane,czasem ktoś napisał obok tematu czy też nie na temat,ale dało się czytać z przyjemnością.Teraz widzę, że chyba chcesz zaprowadzić na forum kliniczny porządek.Operacja może się uda,ale uważaj żeby pacjent nie zszedł przy okazji

    PS 2 Według mnie dużo lepszym pomysłem na reformę jest postulowana wcześniej przeze mnie zmiana FAQ-a,a przynajmniej poprawienie wyszukiwarki.Pisałeś że niby poprawiona ale polecam taki test: szukam wątku pt "Akcja Wisła",wpisuję taką frazę w polu "szukaj" i otrzymuję 156 wyników.I pojawia się szukany wątek...na 156 pozycji-ostatniej!!! Jeżeli to jest owo dobre (lepsze) działanie wyszukiwarki to ... nie do wiary.

    Mimo wszystko powodzenia życzę.
    Pozdrav

  10. #20
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: Reforma forum

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    (...)
    Jednak nie czytam wszystkich działów i martwię się, że umknie mi jakaś ciekawa dyskusja w dziale którego nie przeglądam,a zrobiło się ich dużo.
    Spróbuj zaczynać czytanie forum od tej podstorny:
    http://forum.bieszczady.info.pl/search.php?do=getnew

    To zestawienie postów, które pojawiły się na forum od Twojej ostatniej wizyty.
    Nie przeoczysz dzięki temu niczego, gdziekolwiek by się to nie pojawiło.

    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    (...)
    Teraz widzę, że chyba chcesz zaprowadzić na forum kliniczny porządek.Operacja może się uda,ale uważaj żeby pacjent nie zszedł przy okazji
    Tak się składa, że nie ja byłem motorem zmian. Nie chodzi też o kliniczny porządek. Mamy na celu uzyskanie większej czytelności rozrastającego się forum.


    Cytat Zamieszczone przez Browar Zobacz posta
    PS 2 Według mnie dużo lepszym pomysłem na reformę jest postulowana wcześniej przeze mnie zmiana FAQ-a,a przynajmniej poprawienie wyszukiwarki.Pisałeś że niby poprawiona ale polecam taki test: szukam wątku pt "Akcja Wisła",wpisuję taką frazę w polu "szukaj" i otrzymuję 156 wyników.I pojawia się szukany wątek...na 156 pozycji-ostatniej!!! Jeżeli to jest owo dobre (lepsze) działanie wyszukiwarki to ... nie do wiary.

    Mimo wszystko powodzenia życzę.
    Wyszukiwarki nie jestem w stanie poprawić. Nie wiem jak.
    Indeksuję jej bazę raz w tygodniu co powinno poprawiać jej wyniki ale jak sam zauważyłeś na niewiele się to zdaje.

    FAQ mam nadzieję w niedługim czasie również zmieni swoją formę i treść.
    "Krok po kroku".... :)
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Wasyl na forum
    Przez 13gawronów w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-08-2005, 21:43
  2. Forum MM
    Przez admin w dziale Techniczne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-06-2005, 21:17
  3. Forum nie forum ..... kupa
    Przez Michał w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 16-05-2003, 22:14
  4. CO TO ZA FORUM?
    Przez hans w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 26-06-2001, 14:54

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •