Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 82

Wątek: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

  1. #1
    Bieszczadnik Awatar Misieg
    Na forum od
    08.2006
    Rodem z
    Kraśnik/Rzeszów/Lesko
    Postów
    625

    Domyślnie Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Czy są planowane jakieś nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach??
    Jakie Waszym zdaniem szlaki powinny powstać, jakieś propozycje?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Moim zdaniem należy przeczyścić te które pozarastały a zostały zrobione za pieniądze z różnych projektów.

  3. #3
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Misieg Zobacz posta
    Czy są planowane jakieś nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach??
    Jakie Waszym zdaniem szlaki powinny powstać, jakieś propozycje?
    Ilu z Was przeszło wszystkimi szlakami w Bieszczadzie? Nie mylić z BPN. Jeżeli niewielu, to po co wytyczać nowe. Wszak są jeszcze te "nieprzechodzone". Jeżeli tak, to każda z tych osób potrafi znaleźć "swoje ścieżki lub bezdroża". Niech zostanie to, co juz jest wytyczone.
    Pozdrawiam
    bertrand236

  4. #4
    Literat Roku 2013

    Awatar trzykropkiinicwiecej
    Na forum od
    04.2007
    Rodem z
    Nigdziebądź nad Osławą
    Postów
    1,841

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    ..a dla mnie to mogłyby wszystkie pozarastać i żadnych nowych bo się zrobi jak na łazienkowskiej...

  5. #5
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez trzykropkiinicwiecej Zobacz posta
    ..a dla mnie to mogłyby wszystkie pozarastać i żadnych nowych bo się zrobi jak na łazienkowskiej...
    Dla mnie też. Wszystkie szlaki pozarastać, a wszystkie wyciągi narciarskie mogłaby zeżreć rdza. Fajna była ta idea rezerwatu turystycznego...

  6. #6

    Talking Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    Dla mnie też. Wszystkie szlaki pozarastać, a wszystkie wyciągi narciarskie mogłaby zeżreć rdza. Fajna była ta idea rezerwatu turystycznego...
    ... a dla nas mieszkańców jakieś śworne gacie i lniane koszule przewiązane parcianym sznurkiem macie ?
    I koniecznie ławeczka przed domem i kot i pies pod nogami leżące i bociek lecący... poprostu Chełmoński. I kura grzebiąca jedną nogą w oborniku i maciejki za płotem .Płot koniecznie kładący się w stronę drogi (polnej a jakże , no może kocie łby) i n....e (kupa czyli) na drodze coby turysta zbłądzony( no bo kto wtedy będzie przyjeżdżal w Bieszczady) wdepłnąwszy mógł poczuć sól ziemi Czarnej.

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Franczak Zobacz posta
    ... a dla nas mieszkańców jakieś śworne gacie i lniane koszule przewiązane parcianym sznurkiem macie ?
    I koniecznie ławeczka przed domem i kot i pies pod nogami leżące i bociek lecący... poprostu Chełmoński. I kura grzebiąca jedną nogą w oborniku i maciejki za płotem .Płot koniecznie kładący się w stronę drogi (polnej a jakże , no może kocie łby) i n....e (kupa czyli) na drodze coby turysta zbłądzony( no bo kto wtedy będzie przyjeżdżal w Bieszczady) wdepłnąwszy mógł poczuć sól ziemi Czarnej.
    Hehe - fajny obraz Tak było przed wojną.
    A idea rezerwatu zakładała zamieszkanie na obrzeżach - a reszta pozostawiona przyrodzie i turystom.
    Miło pomarzyć :)

  8. #8

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez dziabka1 Zobacz posta
    Hehe - fajny obraz Tak było przed wojną.
    A idea rezerwatu zakładała zamieszkanie na obrzeżach - a reszta pozostawiona przyrodzie i turystom.
    Miło pomarzyć :)
    Toć mogę mieszkać na obrzeżach

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar dziabka1
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    warszawa
    Postów
    879

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Franczak Zobacz posta
    Toć mogę mieszkać na obrzeżach
    Ale nie musisz w sukmanie :P Chyba że koniecznie fces z tym obornikiem, kurą i płotem :D

  10. #10
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Nowe szlaki turystyczne w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Franczak Zobacz posta
    Moim zdaniem należy przeczyścić te które pozarastały a zostały zrobione za pieniądze z różnych projektów.
    Święta prawda. Dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się, że na Podkarpaciu wytycono ponad 200 ścieżek spacerowych, dydaktycznych. Nie liczę oczywiście szlaków oznakowanych przez PTTK.
    W Twojej okolicy znajdują się chyba 3 ścieżki wytyczone przez "nafciarzy", pod kątem bywalców ośrodka Perła w Czarnej i 1 przez zrobiona dzieciaki o ile dobrze pamiętam. Coraz częściej mówi się aby teren pokopalniany przekształcić w ekomuzeum. Pomysł z ekomuzeum bardzo mi się podoba, jest dużo sprzętu wykorzystywanego niegdyś przy wydobyciu ropy naftowej. Idea ekomuzeum zakłada "wprzęgnięcie" w obsługę ludność miejscową więc ten zakreśony przez Ciebie obraz ma szanse urzeczywistnić się.

    W okolicy Czarnej brakuje szlaku ale PTTK-owskiego. Piękna kraina lipnicka aż prosi się aby ją odwiedzić. Podobnie okolice Bandrowa.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Zagospodarowanie turystyczne Bieszczadów
    Przez nika89 w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 05-04-2013, 18:33
  2. Nowe czasopismo o Bieszczadach
    Przez Sonka w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 27-10-2012, 00:24
  3. niewykorzystane atrakcje turystyczne w bieszczadach
    Przez kunegunda w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 10-12-2008, 00:37

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •