Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 148

Wątek: Promocja Bieszczadów...

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Wiem, tzn. znam:)

  2. #12
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Mam iPlusa, nie oglądałam filmu. Zastanawia mnie jedno. Gdyby byli na połoninach, nielegalnie zorganizowali imprezę to daliby to do internetu, na swoją oficjalną stronę. Nie chce mi się w to wierzyć. Czy sądzisz, że w biurze pracują idioci? Mają bardzo dużo do stracenia aby dopuścić się takiego idiotyzmu. Organizacja imprezy na terenie BdPN pachnie jednym prokuratorem.
    Traktuję to poprostu jako kolejną rozgrywkę pomiędzy osobami czy firmami. Ostatnio na moim przykładzie widać kto przestał z nami pracować, kto z kim konkuruje itd. Ot popełniłam kilka błędów personalnych i ponoszę tego konsekwencje. Sądzę, że podobna sprawa jest z agencją.
    chodzi o to że takie firmy" promujace Bieszczady" bez problemu załatwiaja pozwolenia na org imprez w miejscach zakazanych a załatwienie legalnego jednego ślizgu na nartach podczas gdy tylko na połoninach jest śnieg jest prawie niemozliwe.. Pani która odbiera telefony w biurze BPN nie chce słyszec o podobnych wyczynach... A promowanie jazdy skuterami w Bieszczadach poprzez fotki z miejsc zakazanych dla takich maszyn jest wielką zuchwałością. " zobacz nasza firma może wszystko i skutery i rowery gdzie zechcesz nawet na połoninach .. wszystko zależy od twojego portfela miły gościu" TAK WŁAŚNIE TO BRZMI !! no i bądz tu zdrowy.........

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    03.2007
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    110

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    No prosze prosze. Niezla zabawe sobie chlopcy urzadzili na Wetlinskiej. I to tak legalnie? Ostatnio poruszalem watek "czy mozna w Rezerwacie Przyrody Sine Wiry sie kapac?" a tu widze, ze skuterami mozna sie wozic po BdPN!!!

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Zastanawia mnie jedno. Gdyby byli na połoninach, nielegalnie zorganizowali imprezę to daliby to do internetu, na swoją oficjalną stronę. Nie chce mi się w to wierzyć. Czy sądzisz, że w biurze pracują idioci?
    Na pytanie czy w biurze pracuja idioci jest tylko jedna odpowiedz - Tak! W tym biurze napewno pracuja idioci! Ale co z dyrekcja BdPN, czy tam rowniez pracuja idioci???
    Czemu pozwala sie na takie zachowania w Parku Narodowym? Przeciez regulamin jasno okresla co mozna a czego nie, m.in.:
    - Zakłócanie ciszy,
    - Zaśmiecanie terenu, zanieczyszczanie wód powietrza i gleby,
    - Poruszanie się pojazdami mechanicznymi po drogach wewnętrznych Parku, za wyjątkiem tych prowadzących do osiedli mieszkalnych, campingów i pól namiotowych,
    Czy sa odstepstwa od tych zasad? Napewno musza byc, m.in. dla GOPR-u, lecz w tej kwestii nie ma zadnych watpliwosci, ze dla ratowanie zycia i zdrowia ludzi GOPR musi uzywac pojazdow mechanicznych na terenie Parku. A w tym przypadku nie widze zadnej zasadnosci wyrazania zgody na tego typu zabawy. No chyba ze sie myle, to mnie poprawcie.

    Cytat ze strony http://www.krainawilka.pl/wiadomosci_turysty/art19.html

    "Kto choć raz dosiadł tej piekielnej maszyny ten wie czym to pachnie. Przyspieszenie bliskie Formule 1, nieograniczona przestrzeń aż po horyzont, niezapomniane wrażenia".

    Ciekawe czy przyspieszajac w taki sposob jak w F 1 jest sie w stanie zauwazyc turyste na szlaku? Hihi.

  4. #14
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez freebies Zobacz posta
    chodzi o to że takie firmy" promujace Bieszczady" bez problemu załatwiaja pozwolenia na org imprez w miejscach zakazanych a załatwienie legalnego jednego ślizgu na nartach podczas gdy tylko na połoninach jest śnieg jest prawie niemozliwe.. Pani która odbiera telefony w biurze BPN nie chce słyszec o podobnych wyczynach... A promowanie jazdy skuterami w Bieszczadach poprzez fotki z miejsc zakazanych dla takich maszyn jest wielką zuchwałością. " zobacz nasza firma może wszystko i skutery i rowery gdzie zechcesz nawet na połoninach .. wszystko zależy od twojego portfela miły gościu" TAK WŁAŚNIE TO BRZMI !! no i bądz tu zdrowy.........
    Nie rozumiem tego co się stało. Nic nie wiem na ten temat. Załatwienie pozwolenia na wejście poza szlak w BdPN jest trudne. Jeszcze trudniejsze jest zdobycie pozwolenia na wjazd na teren Lasów Państwowych. Wiem, bo załatwiałam. W ub. roku o mały włos, a w Bieszczadach byłaby kręcona megaprodukcja hollywoodzka druga część powrotu do Narnii. To ja poszukiwałam plenerów, potem dołączyła do mnie Ola Biernat. Miejsca przepiękne, cenne przyrodniczo zafascynowały filmowców. Na szczęście wszystkie pozwolenia załatwiałam na swoją firmę. W czasie próbnych zdjęć podsłuchałam rozmowę pomiędzy producentem, a operatorem. W czasie produkcji mogłaby zostać zniszczona jedna z najpiękniejszych dolin bieszczadzkich. Po godzinie, po naradzie wszyscy wycofaliśmy się ze współpracy z filmowcami. Poinformowaliśmy i dyr. BdPN i dyr. Lasów Państwowych. Nie zgodziliśmy się na dalszą współpracę. Wprawdzie klienta przejął admin wiodącego serwisu bieszczadzkiego i wszystko robił aby doprowadzić do powstania filmu u nas. Nie udało mu się. Walczyliśmy z filmowcami do końca. Nie muszę mówić, że mogliśmy zarobić conajmniej bardzo dobrze. Promocja Bieszczadów byłaby olbrzymia. Tym bardziej, że wstępnie rozmawialiśmy o realizacji jeszcze jednego filmu w Bieszczadach.
    Czy muszę mowić, że wtedy przy goszczeniu filmowców wspólpracowaliśmy z wiodącą firmą?

  5. #15
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    W czasie próbnych zdjęć podsłuchałam rozmowę pomiędzy producentem, a operatorem. W czasie produkcji mogłaby zostać zniszczona jedna z najpiękniejszych dolin bieszczadzkich. Po godzinie, po naradzie wszyscy wycofaliśmy się ze współpracy z filmowcami. Poinformowaliśmy i dyr. BdPN i dyr. Lasów Państwowych. Nie zgodziliśmy się na dalszą współpracę. Wprawdzie klienta przejął admin wiodącego serwisu bieszczadzkiego i wszystko robił aby doprowadzić do powstania filmu u nas. Nie udało mu się. Walczyliśmy z filmowcami do końca. Nie muszę mówić, że mogliśmy zarobić conajmniej bardzo dobrze.

    Dzięki Ci Lucyno, że uratowałaś Bieszczady !

    B.

  6. #16
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Dzięki Ci Lucyno, że uratowałaś Bieszczady !

    B.
    W związku z tym, że nie doproszę się o ikonkę roolf mogę powiedzieć tylko tyle: bez komentarza.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    dokuczacz.gif

    tease.gif

    glupek2.gif







    >>> generalnie to nie wiem czy to jest merytorycznie na temat..... <<< kb
    Ostatnio edytowane przez kobieta_bieszczadzka ; 18-12-2007 o 14:01 Powód: ?

  8. #18
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    >>> generalnie to nie wiem czy to jest merytorycznie na temat..... <<< kb
    Ależ Modzie. Tego nikt nie wie. Ja bym to raczej zakwalifikowała jako zachowanie charakterystyczne dla dzieci bawiących się w piaskownicy. Wszystko wskazuje, że częśc osób zmierza w tym kierunku.

  9. #19
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Co do zerwania współpracy, to idealizm godny pochwały, chylić czoła.
    Tylko, czy podpisanie takiej umowy filmowców nie jest poprzedzone wnikliwą analizą działań planowanych, analizą dokonywana przez właściwe władze, które sa w stanie ocenić choćby ryzyko poczynienia zniszczeń,a co dopiero "przypuszczenie graniczące z pewnością"?

    Ciekaw jestem tego co w/w admin miałby do powiedzenia na ten temat

    Pozdrawiam:)

  10. #20
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez vm2301 Zobacz posta
    Co do zerwania współpracy, to idealizm godny pochwały, chylić czoła.
    Tylko, czy podpisanie takiej umowy filmowców nie jest poprzedzone wnikliwą analizą działań planowanych, analizą dokonywana przez właściwe władze, które sa w stanie ocenić choćby ryzyko poczynienia zniszczeń,a co dopiero "przypuszczenie graniczące z pewnością"?

    Ciekaw jestem tego co w/w admin miałby do powiedzenia na ten temat

    Pozdrawiam:)
    Nie znam procedur. Wiem tylko tyle, że działania od początku do końca objete były tajne/poufne. Chyba pierwsza o tym publicznie powiedziałam. I to w kontekście określonej sprawy. Promocji Bieszczadów.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Z Bieszczadów na Ukrainę.
    Przez yellow w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2012, 22:39
  2. Stolica Bieszczadów
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 17:38
  3. Promocja nowo wydanego przewodnika
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 11:51
  4. Promocja przewodnika "Gorgany"
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 19:39
  5. Miłośnicy Bieszczadów z Bieszczadów - ankieta :)
    Przez Promyk :) w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2007, 00:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •