Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 8 9 10 11 12 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 148 z 148

Wątek: Promocja Bieszczadów...

  1. #141
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Sądzę, że nie.
    Nikt z nas biorących udział w dyskusji nie jest zwolennikiem turystyki motorowej. Wszyscy są przeciwni obecności skuterów na terenie BdPN. Tylko tak mogę podsumować tę w kilku miejscach pseudodyskusję.

  2. #142
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    1. Jaki atak?

    Stwierdzenie faktu + komentarz z przymróżeniem oka = brutalny atak desantu z 321 na "praworządnych forumowiczów"

    2. Wyjaśniłem nie raz, że nic złego nie miałem na myśli, jeno dzieci mi się przeraziły widokiem = wyglądało to nieładnie, wiele osób mogło odebrać to nieco drastycznie.
    To oznacza, że trza takie osoby zmieszać z błotem.

    3. Wszyscy są przeciwni obecności skuterów na połoninach, tylko, że gdy pojawiaja się takie informacje, to araz larum się podnosi, że nie ma dowodów, że to potwarz dla GOPRowców, Lutka itd...mimo, że nikt personalnie nikogo nie oskarża.

    4. Mam wrażenie, że każda rozmowa, w której Ci wszyscy nie przytakują lub w której w "niekorzystnym świetle" przedstawiani sa Twoi znajomi/współpracownicy jest bez pseudodyskusją.

    Bądź sprawiedliwa, nie interpretuj cudzych wypowiedzi negatywnie z zasady.

    I częściej pisz prywatnie. Bo gdy kilka razy wyjaśniasz stosunki siostrzanych klacz i ich właściciela, po tym jak wyraźnie padają słowa wskazujące na "nieprawdopodobieństwo" niewłaściwego traktowania zwierząt, to sorry, ale brzmisz jakbyś występowała "służbowo" broniąc wizerunku współpracownika w ramach swoich PRowych obowiązków.

    I nie tarktuj tego jako personalny atak, po prostu biorę na poważnie TWOJE słowa.


    Pozdrawiam

    PS Dziękuję pięknie za to, że mogę poczuć się członkiem społeczności Bieszczadzkiego Forum Dyskusyjnego :)

  3. #143
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    @vm
    1. Przanalizuj jeszcze raz ten wątek. Nabrzmiały jest emocjami. Także Twoimi.
    2. Ratowanie czyjegoś życia bywa drastyczne.
    3. Oczywiście, jesteśmy przeciwni skuterom na połoninach. Szczególnie, gdy pojawiają się tam w celach komercyjnych. Przy okazji mamy do czynienia ze złamaniem prawa. Takie rzeczy wyjaśnia się. Służą temu odpowiednie organa państwowe. Ja post free biesa odebrałam jednoznacznie negatywnie. Minęło kilka dni. Sprawą nikt nie interesuje się. Ktoś wysłał meila do parku, ktoś do pracowni, ktoś poinformował dziennikarzy. I co? Każdy mółgł na chwilę zabłysnąć na forum, poczuć się ważny. Tylko tyle.
    Kwestia tej nieszczęsnej, moim zdaniem idiotycznej reklamy. Zniknęła. To jedyny efekt tej dyskusji.
    4. Być może. Masz prawo tak mnie oceniać. Nic mi do tego.
    5. Tak dobrze mnie znasz, że wiesz lepiej kiedy mówię prywatnie, a kiedy służbowo.

  4. #144
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Franczak Zobacz posta
    Stary zrozum ja nie jestem partnerem w biznesie, współpracownikiemitp, poruszyło mnie zdjęcie konia. Zapytam znajomych ze schroniska dla koni czy zachowanie którego byłeś świadkiem (kopanie konia) jest znęcaniem się. Tyle mogę zrobić ,to że jakaś kobietka trzyma bat nie świadczy o tym ,że został on użyty. Gdybym był na Twoim miejscu z miejsca powiadomiłbym prokuraturę. Jeżeli rzeczywiście bylo tak jak mówisz.
    bylo tak, ale to NIE jest znęcanie się nad zwierzętami!!!
    od 13 roku życia jeżdżę konno i powtarzam: nie ma innej możliwości podniesienia konia, podniesienia PRZERAŻONEGO konia jak tylko zadziałać innym bodźcem, którego się bardziej przestraszy. Bat nie zadziałał. Jakież tu znęcanie???mówienie na uszko wstań koniku wstań nie zadziała;-)
    Co innego to zachowanie tych uczestników, że najwyraźniej bawi ich to-a mogło się skończyć bardzo tragicznie, bo kobyła mogła złamać nogę podczas tej wywrotki, a wtedy wiadomo...
    Zobaczcie na wygląd tego stojącego- CZYSTY i w bardzo dobrej kondycji, czego nie będzie u zwierząt maltretowanych.
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  5. #145
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez joorg Zobacz posta
    Co Ty możesz wiedzieć w jakim celu Goprowcy, czy Lutek(ma pozwolenie) jeżdzili po połoninie , może sprawdzali zagrożenie lawinowe ,może udzielali komuś pomocy, może z Suchych Rzek przyjechał zmiennik na dyżur , a może Lutek był po prowiant.(każdy by chciał wypić ciepłą herbatkę w schronisku co ??)
    Widziałeś, słyszałeś ,jak jeżdzili, czy tylko ślady widziałeś? i na zasadzie "jedna baba drugiej babie powiedziała"...

    p.s nie miałem nic pisać w tym temacie, ale jak długo można czytać takie wypociny i głupoty.
    W ogóle ten cały wątek to takie typowe " polskie piekiełko " taka kadż pełna gó...a i kto wychyli głowę to go .... zanurzyć.

    ps2 a kij to tobie ... vm... (przynajmniej napisz skąd piszesz).
    Nie życzę Ci , ale nigdy nie wiadomo kiedy skuterem będzie potrzeba po Ciebie przyjechać.
    nic dodać nic ująć!
    no może poza peesem 2;-) wiesz może by było zbyt przyjemnie?;-)
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #146
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    @Lucyna

    Moje emocje nie sięgnęły zenitu (w przeciwieństwie do kilku userów)

    Efekt - zniknięcie "idiotycznej reklamy" - bardzo dobry, bo, choć mnie wisi, to z punktu widzenia ewentualnych klientów nieuczciwy (jeśli obiecuje możliwości jakich firma nie ma) albo wskazuje na możliwości firmy do "legalnego" wjzadu motorami na tereny chronione - też niedobrze.

    Co do przejażdżek innych, myślę, że skutery sa czasem nadużywane, ale wpływu na postępowanie miejscowych nie mam. Zresztą to tylko moje zdanie, mam przeca do niego prawo i nikt nie powinien tego traktować jako debilizmu, czy złośliwości. Jeśli się mylę, to można mi to wyjaśnić zamiast oskarżać o obrazowburczość i rzucanie oszczerstw.

    Nie dziw się, że tak Twoje słowa broniące woźnicy odbieram, gdy po pierwszym Twoim poście napisałem swój WYJAŚNIAJĄCY moje zdanie na ten temat. Nie sądzę, by można by go odebrać jako oskarżanie woźnicy o znęcanie się nad koniem, ale TY piszesz ze 3 kolejne, a w ostatnim jeszcze rzucasz podteksty o 321.
    Tam niektórzy traktowali Cię jak wrzód na dupie, teraz sama tak traktujesz mnie oskarżając o pisanie na tym forum w jakichś niecnych celach.

    Nie wiem lepiej od Ciebie kiedy piszesz prywatnie, a kiedy służbowo. JA TEGO NIE MOGĘ WIEDZIEĆ, mogę się domyślać lub odbierać określone wrażenie.
    W tym konkretnym przypadku odniosłem wrażenie, że piszesz wyłącznie służbowo.

    Nie chę Cię oceniać, to Ty pierwsza oceniłaś mnie i to jakiś czas temu. Wystarczy się z Tobą nie zgodzić, poddać w wątpliwość cokolwiek o czym piszesz i już się staje wrogiem publicznym nr 1 na Forum Bieszczadzkim.

    W każdym razie oświadczam, że nie dostaję białej gorączki z powodu kopniaka sprzedanego jakiejś szkapie.
    Nie dostaję szału nawet na myśl o śladach na połoninie. Po prostu uważam, że nie zawsze skutery służą działaniom związanym z obowiązkami służbowymi.
    Nie wiem, czy chodzi o GOPRowców, czy obsługę schroniska, oni dobrze wiedzą kto i po co jeździł.
    Jeśli ktoś nadużywa swoich uprawnień, to źle. [kropka]

    Niektórzy forumowicze też wiedzą, ale zamiast napisać prawdę łatwiej im rzucić "gówno wiesz, a rzucasz oszczercze oskarżenia, jeszcze ci się pomoc przyda"

    Tak łatwiej....

    Pozdrawiam:)
    Ostatnio edytowane przez vm2301 ; 03-01-2008 o 10:34 Powód: literówki

  7. #147
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Boh pomyłuj. Nie jesteś moim wrogiem. Tym bardziej numer 1. Mam włączonego tylko 1 ignora i to od chyba roku. Zablokowałam Matyldę. Tylko tyle.

  8. #148
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    No dobra, to w takim razie tyle w tym temacie.

    Pozdrawiam:)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Z Bieszczadów na Ukrainę.
    Przez yellow w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2012, 21:39
  2. Stolica Bieszczadów
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 16:38
  3. Promocja nowo wydanego przewodnika
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 10:51
  4. Promocja przewodnika "Gorgany"
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 18:39
  5. Miłośnicy Bieszczadów z Bieszczadów - ankieta :)
    Przez Promyk :) w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-03-2007, 23:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •