Strona 1 z 15 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 148

Wątek: Promocja Bieszczadów...

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    125

    Domyślnie Promocja Bieszczadów...

    Zbliża się zima a wraz z nią stały problem . Narty na połoninach a zwłaszcza na tej najbardziej popularnej „ Wetlińska” Jeśli tzw. Obrońcy przyrody zaczną się oburzać na niczym nie szkodzący sport przyrodzie może najpierw posprzątają we własnym ogródku. Widocznie nie wszystkich dotyczą się zakazy parkowe. A żeby było ciekawiej to większość tzw „obrońców przyrody” ma bardzo dużo wspólnych interesów z poniższą sugestią..

    http://www.krainawilka.pl/wiadomosci_turysty/art19.html

    i K...a!! zanim co kolwiek powiecie to dwa razy się zastanówcie bo po nazwiskach z dokumentacja zdjęciową pojedziemy..

    ps. tak się złozyło ostatnio że niechcący wpadłem na niezłą imprezę z tzw."obrońcami przyrody' i jedno wiem napewno.. chodzić po górach to raczej im się nie chce.

    free.......bies

  2. #2
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez freebies Zobacz posta
    Zbliża się zima a wraz z nią stały problem . Narty na połoninach a zwłaszcza na tej najbardziej popularnej „ Wetlińska” Jeśli tzw. Obrońcy przyrody zaczną się oburzać na niczym nie szkodzący sport przyrodzie może najpierw posprzątają we własnym ogródku. Widocznie nie wszystkich dotyczą się zakazy parkowe. A żeby było ciekawiej to większość tzw „obrońców przyrody” ma bardzo dużo wspólnych interesów z poniższą sugestią..

    http://www.krainawilka.pl/wiadomosci_turysty/art19.html

    i K...a!! zanim co kolwiek powiecie to dwa razy się zastanówcie bo po nazwiskach z dokumentacja zdjęciową pojedziemy..

    ps. tak się złozyło ostatnio że niechcący wpadłem na niezłą imprezę z tzw."obrońcami przyrody' i jedno wiem napewno.. chodzić po górach to raczej im się nie chce.

    free.......bies
    Czy o mnie mówisz? Jak mam to rozumieć? Jako szantaż? Albo zamkniesz buzię albo pojedziemy... Gdzie? Jeżeli doszło do popełnienia przestępstwa, masz dowodu na to, znasz ludzi z nazwiska i imienia to Twoim obowiązkiem jest zgłosić to do odpowiednich władz. Nie czuję się winna, nie złamałam prawa. Wybacz ale odebrałam to jednoznacznie.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Henek
    Na forum od
    01.2004
    Rodem z
    Rzeszow
    Postów
    1,003

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    « wstecz
    Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure

    ... myślę że to wielce zasłużona agencja ... w niszczeniu przyrody.
    Pisałem już kiedyś na tym forum o organizowanych przez nią wyjazdach jepem do samych jeziorek Duszatyńskich.

  4. #4
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez Henek Zobacz posta
    « wstecz
    Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure

    ... myślę że to wielce zasłużona agencja ... w niszczeniu przyrody.
    Pisałem już kiedyś na tym forum o organizowanych przez nią wyjazdach jepem do samych jeziorek Duszatyńskich.
    Samochody i cały sprzęt Agencji jest oznakowany charakterystycznym logo i napisem krainawilka. Bardzo łatwo ich rozróżnić. Nigdy nie byłam świadkiem aby któryś z chłopaków złamał prawo. Oczywiście znam czarny PR dotyczący wilków i w niego nie wierzę. Od czasów wspólnej obsługi imprezy TP SA, a było to kilka lat temu mam dostęp do ofert chłopaków i nigdy nie spotkałam się z tym aby proponowali gościom coś niezgodnego z prawem. Powszechnie jest wiadomo, że nie raz skoczyłam do oczu szefowi agencji, kilka razy przestałam z nimi wspólpracy ale to była kwestia mojego wybuchowego charakteru i personalnych ambicji oraz tego, że poza agencją o wiele więcej zarabiam. Ci chłopcy zdobyli mój szacunek, są moimi kolegami i mówiąc wprost nie wierzę w to co o nich mówią. W środowisku także mam niepochlebną opnię. Mówią o mnie, że wykańczam każdego kto mi wejdzie w drogę. Z tego co wiem nikomu nie zrobiłam nic złego. Tylko osoby które musiały przestać z nami pracować, nie sprawdziły się, nie radzą sobie lub z nami wszystkimi konkurują rozpowszechniają złe wiadomości o nas wszystkich.
    Oczywiście to nie adresowałam do Henka.

  5. #5
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Rzeszów
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Czy o mnie mówisz? Jak mam to rozumieć? Jako szantaż? Albo zamkniesz buzię albo pojedziemy... Gdzie? Jeżeli doszło do popełnienia przestępstwa, masz dowodu na to, znasz ludzi z nazwiska i imienia to Twoim obowiązkiem jest zgłosić to do odpowiednich władz. Nie czuję się winna, nie złamałam prawa. Wybacz ale odebrałam to jednoznacznie.
    Lucuno.. myslę że w tej kwesti powinnaś gdzieś na końcu zabrać głos. Albo jesteś okropnie naiwna albo nieswiadomosc Twoja jest wielka. Bez obrazy ,ale chyba wszyscy wiedza o co biega ......... nic do Ciebie absolutnie nie mamy ,ale wyglada na to że Ty masz jakiś kompleks. " uderz w stół a nozyczki....." narazie tak to wyglada..

    ps. jesli uczestniczyłaś w tej wyprawie z vipami po połoninach na skuterach to powinnaś czuć się winna , ale Ciebie tam nie było bo Cię nie widziałem..

    więc sie uspokój.. luzu więcej!!! jutro jezdzimy pod chatką na nartach .. będzie mozna łatwo nas złąpać bo 180 koni mechanicznych pod machą nie mamy..

    free....bies naprawdę kochający przyrodę

  6. #6
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Każdy z nas kocha na swój sposób Bieszczady. Każdy ma prawo czuć się za nie odpowiedzialny. Wy, moi Koledzy, ja. Nożyczki pozostną nieme.

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Cytat Zamieszczone przez lucyna Zobacz posta
    Każdy z nas kocha na swój sposób Bieszczady. Każdy ma prawo czuć się za nie odpowiedzialny. Wy, moi Koledzy, ja. Nożyczki pozostną nieme.
    na filmie wygląda na to, że byli na połoninach skuterami.

    Film zamieszczony na oficjalnej stronie firmy.

    Masz rację pisząc, że każdy kocha Bieszczady na swój sposób.

  8. #8
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Mam iPlusa, nie oglądałam filmu. Zastanawia mnie jedno. Gdyby byli na połoninach, nielegalnie zorganizowali imprezę to daliby to do internetu, na swoją oficjalną stronę. Nie chce mi się w to wierzyć. Czy sądzisz, że w biurze pracują idioci? Mają bardzo dużo do stracenia aby dopuścić się takiego idiotyzmu. Organizacja imprezy na terenie BdPN pachnie jednym prokuratorem.
    Traktuję to poprostu jako kolejną rozgrywkę pomiędzy osobami czy firmami. Ostatnio na moim przykładzie widać kto przestał z nami pracować, kto z kim konkuruje itd. Ot popełniłam kilka błędów personalnych i ponoszę tego konsekwencje. Sądzę, że podobna sprawa jest z agencją.

  9. #9
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    To nie jest kwestia co sądzę o ludziach tam pracujących. Na oficjalnej stronie podają link do wideoreportażu z

    Inauguracyjna wyprawa na skuterach na szczyt Połoniny Wetlińskiej na herbatkę regenreującą w schronisku Chatka Puchatka
    http://www.krainawilka.pl/reportaze/videoreportaze/

    Bez względu na rodzaj łącza internetowego przecież to widać.

    nie sądzę, by gdyby pojechali na "lewiznę" tak otwarcie by sie tym chwalili, pewnie jakąś zgodę, choćby "cichą" z parku dostali.
    Więc impreza była legalna.
    tylko co z tego? Świadczy to jedynie o takim samu rodzaju miłości do Bieszczadów tych co skuterami tam wjechali, jak i tych, co na ten wjazd pozwolili.

    I nie ma tu żadnych rozgrywek konkurencyjnych firm.

    Bo niby kto miałby na ich własnej stronie umieścić ten film?

    No chyba, że fakt podrzucenia linków do takich informacji jest takim czarnym PRem?

    Nie chciałbym rozpoczynać dyskusji o ewentualnych bezpośrednich szkodach wyrządzonych przez spragnionyhc "przygody", to inna sprawa.
    Wszak taki sam szkodliwy dla środowiska hałas robi śmigłowiec GOPRu, który leci pod Tarnicę, co by chłystka ze skręconą nogą zabrać na dół, jakby sprowadzić go nie można było.

    Ci ludzie promują "sporty", których ja osobiście nie pochwalam w takich miejscach, choćby były uprawiane formalnie poza granicami parku.
    Przecież dla zwierzyny te granice nie istnieją.
    Nie potrafię jednak naukowo udowodnić złego wpływu ryku dwóch jeepów przejeżdżających 3 metry obok żeremi, co widać na innych filmach.

    Podsumowując - promocja regionu może tym ludziom sie udaje (czyt. utarg mają niemały, parę osób dzięki temu zarabia itd). I na pewno, gdyby dokonano destrukcji parku narodowego, to i tak ich klientela i tak by tu wracała.

    Ja po co innego tu przyjeżdżam, kocham ten region miłością inną...

    Pozdrawiam:)

  10. #10
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Promocja Bieszczadów...

    Moje zdanie na temat tego rodzaju atrakcji znasz. Jestem przeciwnikiem bez względu na to kto takie imprezy organizuje.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Z Bieszczadów na Ukrainę.
    Przez yellow w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-08-2012, 22:39
  2. Stolica Bieszczadów
    Przez Marcin w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 17:38
  3. Promocja nowo wydanego przewodnika
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 11:51
  4. Promocja przewodnika "Gorgany"
    Przez Basia Z. w dziale Wschodni Łuk Karpat
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 19:39
  5. Miłośnicy Bieszczadów z Bieszczadów - ankieta :)
    Przez Promyk :) w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-03-2007, 00:58

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •