Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: W sprawie nowego regulaminu forum

  1. #11
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Witam
    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Panu już dziękujemy! 30 dni niestandardowego odpoczynku od forum.
    "Rok nie wyrok" - jak to mawiają.
    Tylko gdzie odpowiedź na zadane pytanko?

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie
    i do "zobaczenia" najwcześniej za 29 dni.

    Michał

    P.s.
    Nie banuj tego adresu - koleżanka litościwie udostępniła mi te kilka linijek

  2. #12
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    pipa vel Michał nie umiesz się zalogować ze swojego kompa poprostu zmieniając IP?;-)to banalnie proste-nawet ja to potrafię;-)
    a w temacie: może jakiś dział jakiś hyde park czy cuś gdzie będzie można pisać nie na temat i nie bać się (???załóżmy, że ktoś kto nie umie tej sztuczki z początku mojego postu może się bać;-) ) bana, ostrzeżeń i innych?
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  3. #13
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Witaj
    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    pipa vel Michał nie umiesz się zalogować ze swojego kompa poprostu zmieniając IP?;-)to banalnie proste-nawet ja to potrafię;-)
    a w temacie: może jakiś dział jakiś hyde park czy cuś gdzie będzie można pisać nie na temat i nie bać się (???załóżmy, że ktoś kto nie umie tej sztuczki z początku mojego postu może się bać;-) ) bana, ostrzeżeń i innych?
    Sądzisz, że admin albo modzi to barany?
    Ban jest na loga.

    Spadam, nie zamierzam nadużywać cierpliwości admina.
    Ban to ban i przyjmuję z pokorą wyrok.

    Pa

    Michał

  4. #14
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    pipa vel Michał nie umiesz się zalogować ze swojego kompa poprostu zmieniając IP?;-)to banalnie proste-nawet ja to potrafię;-)
    a w temacie: może jakiś dział jakiś hyde park czy cuś gdzie będzie można pisać nie na temat i nie bać się (???załóżmy, że ktoś kto nie umie tej sztuczki z początku mojego postu może się bać;-) ) bana, ostrzeżeń i innych?
    Po pierwsze - mi się nie podoba ten sposób oszukiwania (bo i po co ? - tygodnia bez forum nie można wytrzymać ?) - i wydaje mi się że za to można by dostać poważniejszego bana.

    Po drugie - nie zawsze się da - ja np. piszę z sieci, która "na zewnątrz" ma stały numer IP.
    A poza tym chyba blokuje się nie IP a użytkownika. W każdym razie tak byłoby słuszniejsze.
    Wolę nie testować.

    Hyde Park - przecież istnieje - właśnie tu piszemy (Inne tematy).

    Natomiast mam uwagę taką - że tematy bardzo często (i to na wszelkich forach) dryfują w kierunku OT.
    Choćby aktualny temat "Nowe szlaki w Bieszczadach" - zaczęło się od nowych szlaków a poszło w kierunku opisów własnych przeżyć w rejonie Matragony i Hyrlatej - i nadal jest to temat ciekawy i wartościowy (oczywiście IMHO, może ktoś inny ma inne zdanie).

    Wcale nie uważam OT za coś złego, dopóki faktycznie tematy nie zamieniają się w personalne przepychanki.

    Wręcz przeciwnie - czasem najciekawsze bywają wątki OT.

    Moderator będzie musiał być bardzo czujny żeby nie "przedobrzyć".

    Pozdrowienia

    Basia

  5. #15
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Po drugie - nie zawsze się da - ja np. piszę z sieci, która "na zewnątrz" ma stały numer IP.
    o ile się założysz,że się DA;-)))))
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  6. #16
    Bieszczadnik Awatar Basia Z.
    Na forum od
    05.2007
    Rodem z
    Chorzów
    Postów
    2,771

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    o ile się założysz,że się DA;-)))))
    Pewnie że się da, mogę np. iść sobie do kafejki internetowej i "nadawać" stamtąd.

    (Przy założeniu, że blokowane jest IP)

    Ale PO CO ????

    B.

  7. #17
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    a w temacie: może jakiś dział jakiś hyde park czy cuś gdzie będzie można pisać nie na temat i nie bać się
    To chyba nie jest dobry pomysł. Myślę, że Forum straciłoby zupełnie swój charakter uruchamiając miejsce niemoderowane, które na pewno z czasem zamieni się w faktyczny „kibel” gdzie można obrzucać się błotem, epitetami, emanujące agresją itd. Jeśli znacie forum 321góry i TOI TOI (a wielu tu zna), to wiecie o czym mówię.
    Pozdrawiam
    Przemek

  8. #18
    Malkontent Roku 2009 Awatar Krysia
    Na forum od
    09.2006
    Postów
    3,380

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Pewnie że się da, mogę np. iść sobie do kafejki internetowej i "nadawać" stamtąd.

    (Przy założeniu, że blokowane jest IP)

    Ale PO CO ????

    B.
    Basiu NIE z kafejki a ze zbanowanego IP;-)
    jaśniej: Piotr daje mi bana nie na nicka , a na IP, ja się loguję pod innym nickiem, ale dokładnie z tego samego kompa. I też mamy stałe łącze i stały adres IP w pracy;-)
    To naprawdę banalnie proste, są poprostu strony www "zmieniające" bo stricte nie zmieniają, IP. Adresów nie podaję, bo kto wie czy sama ich nie wykorzystam kiedyś;-)

    A jak to po co?po to , żeby pisać?tu to pal licho, bo czytać można, ale są fora, gdzie tylko po zalogowaniu można czytać to co inni piszą, a wtedy to już bardzo przydatne hihihi
    "...Lecz ja wrócę tu, będę w twoim śnie.
    Nikt nie zabroni nam śnić..."
    Bogdan Loebl

  9. #19
    Pa(i)n killer Awatar admin
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    London, Ontario :]
    Postów
    1,482

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Chcę powiedzieć, że to forum świetnie wykrywa także podwójne tożsamości.
    Banuję narazie tylko nick główny - nie banuję adresu IP (uznaję, że póki co jest to wystarczająca kara).
    Nic nie szkodzi na przeszkodzie by to zmienić.

    Komputer nie składa się tylko z adresu IP i nie tylko on Cię identyfikuje jednoznacznie w sieci.

    o ile się założysz,że się DA;-)))))
    To co przyjmujesz zakład?
    Pozdrawiam
    Darek Magusiak


    "bzdura! widział ktoś sapera na linuksie?! albo pasjans? brak tych podstawowych aplikacji biurowych dyskwalifikuje ten system w urzedach."

  10. #20
    Powsimorda h.c.
    Awatar Marcowy
    Na forum od
    09.1998
    Rodem z
    Zacisze
    Postów
    2,663

    Domyślnie Odp: W sprawie nowego regulaminu forum

    Cytat Zamieszczone przez Basia Z. Zobacz posta
    Wcale nie uważam OT za coś złego, dopóki faktycznie tematy nie zamieniają się w personalne przepychanki.

    Wręcz przeciwnie - czasem najciekawsze bywają wątki OT.

    Moderator będzie musiał być bardzo czujny żeby nie "przedobrzyć".
    O ile wiem, żaden z modów nie jest przewrażliwiony. Sporadyczne i subtelne offtopowe komentarze nie skutkują wysyłaniem bandy siepaczy, którzy nad ranem wyłamują drzwi do domu niepokornego usera Jasne, jest i zawsze będzie problem z oceną, czy - mówiąc kolokwialnie - pała została już przegięta czy jeszcze nie. Ale - przez analogię - gdyby w świecie realnym dało się sprecyzować i skodyfikować wszystkie potencjalne wykroczenia, wystarczyłyby same kodeksy i policjanci, ale stwierdzaniem winy zajmują się jednak niezawisłe sądy. My raczej nie mamy na to czasu, nawet na sądy 24-godzinne. Pozdrawiam

    Cytat Zamieszczone przez orsini Zobacz posta
    a w temacie: może jakiś dział jakiś hyde park czy cuś gdzie będzie można pisać nie na temat i nie bać się (???załóżmy, że ktoś kto nie umie tej sztuczki z początku mojego postu może się bać;-) ) bana, ostrzeżeń i innych?
    Ale czego konkretnie się boisz? Że ktoś nie pozwoli, żeby tu bluzgać, obrażać czy rozbijać sensowne dyskusje? I czego ci brakuje? Może szukasz w złym miejscu? To jest forum tematyczne, profilowane - ludzie wchodzą tu, by dowiedzieć się czegoś sensownego i podyskutować, jeśli mają coś do powiedzenia.

    Tworzenie atmosfery strachu, szukanie kruczków, by obejść zakazy, oburzenie z powodu rzekomo restrykcyjnej cenzury - to po prostu piaskownica...

    I jeszcze jedna ważna rzecz, o której Adminowi pewnie nie wypada wspominać (doceniam, że do tej pory nie użył tego argumentu, choć mógł to zrobić z czystym sumieniem). To jest prywatny portal i prywatne forum. Ktoś płaci i poświęca czas, żebyśmy mogli się tu spotykać. Jego dobre prawo, żeby zapraszać tu gości i jednocześnie wyznaczać zasady wizyty. Że "odpłacamy" generując ruch na stronie, dzięki czemu właściciel może zarabiać na reklamodawcach? No proszę, to tak jak w dobrej knajpie - goście też zostawiają tam pieniądze i dają restauratorowi zarabiać na chleb. Ale niech spróbują się awanturować, obrażać innych albo pluć na podłogę...

    Przepraszam, mam wrażenie, że piszę straszne komunały

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-05-2009, 22:08
  2. W sprawie pewnej wsi.
    Przez Marek M. w dziale Dyskusje o Bieszczadach
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-08-2006, 11:35
  3. Pomocy od Prawnika w sprawie serwisu he he
    Przez leszczu w dziale Oftopik
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-08-2005, 10:16
  4. Do Darka, w sprawie "dyżurów"
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-06-2003, 23:34

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •