Strona 1 z 12 1 2 3 4 5 6 7 8 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 113

Wątek: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

  1. #1
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    VII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad (KIMB) odbędzie się w dn. 16 - 18 maja 2008 r.
    Konferencja główna: wieczór 17-go i noc 17 / 18 maja.

    ZGŁOSZONE LOKALIZACJE
    Dokonamy teraz wyboru lokalizacji - spośród dwóch zgłoszonych propozycji - wskazanych poniżej w kolejności alfabetycznej:

    1. Bystre k/Baligrodu - Pensjonat Wisan
    http://www.pensjonat.wisan.pl/

    2. Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską
    http://www.carynska.pl/

    ZASADY GŁOSOWANIA
    Głosowanie będzie jawne i potrwa prawie do końca stycznia 2008 r, tj. konkretnie do godz. 20:00 dn. 31 stycznia. Każdy uczestnik głosowania powinien zamieścić w tym, właśnie przeze mnie rozpoczętym wątku tematycznym 1 post, w którym opowie się za którąś z dwóch ww. propozycji. Jak zechce, to może swój wybór uzasadnić. Nie powinien jednakże krytykować lokalizacji przez siebie niepopartej (chyba że już nie będzie się mógł od tego powstrzymać - ale to naprawdę nieładnie).
    Miesiąc to dość długi okres czasu. Jeśli ktoś zechce zmienić już wcześniej wybraną przez siebie opcję, albo tylko wycofać swój głos (np. gdy pojawi się poważna wątpliwość co do możliwości przyjazdu na KIMB) - może to uczynić, zamieszczając w tym celu (i tylko w tym wątku tematycznym !) swój 2-gi, ewentualnie nawet i 3-ci czy 4-ty post. Oczywiście liczyć się będzie tylko ten ostatni.

    Szanownych Moderatorów proszę o minimum ingerencji. Interweniujcie tylko wtedy, gdy ktoś zacznie wypowiadać się wyraźnie nie na temat, „rozmydlać” ten wątek albo wypisywać jakieś wyjątkowe brednie lub złośliwości.

    PRAWO DO GŁOSOWANIA
    Ważny głos zostanie zaliczony osobie, która spełni łącznie dwa następujące warunki:
    a) stała się członkiem Naszego Forum przed rokiem 2008 r.,
    b) w chwili zakończenia głosowania (tj. o godz. 20:00 dn. 31 stycznia 2008 r.) będzie miała na Naszym Forum przynajmniej 50 postów.

    Osobom, które zagłosują, a nie spełnią ww. kryteriów, ich głos nie zostanie uwzględniony.
    Dotyczy to wyłącznie procedury wyboru lokalizacji, lecz bynajmniej nie eliminuje możliwości uczestniczenia takich osób w KIMB ! Lista obecności na KIMB to zupełnie inna kwestia, zajmiemy się tym w lutym.

    Niezależnie od powyższego apeluję, aby w głosowaniu uczestniczyły tylko te osoby, które - oprócz spełnienia ww. formalnych warunków - także same przed sobą, patrząc sobie głęboko w oczy w lustrze (panie podczas robienia makijażu, a panowie w czasie golenia lub przystrzygania brody) stwierdzą, że:
    - mają szczerą ochotę, wolę oraz realne możliwości wziąć udział w VII KIMB,
    - jedynie jakieś wyjątkowe wydarzenie w życiorysie mogłoby spowodować ich rezygnację z przyjazdu na Kongres.

    WYNIKI GŁOSOWANIA. WSPÓŁPRACA Z MODERATORAMI
    Podsumowania wyników głosowania dokonam osobiście i sporządzę w tym celu protokół, który też znajdzie się w tym wątku tematycznym. Każdy będzie mógł więc sprawdzić jego poprawność.
    Zastrzegam jednak, że podliczeń nie będę dokonywał mechanicznie. Na Naszym Forum jest zarejestrowanych sporo osób mających dużo mniej niż 50 postów. Jeżeli więc któraś z nich się w styczniu nagle obudzi (albo podszyje się pod nią jakiś hacker), czego dowodem będą np. króciutkie, nic nie znaczące posty, to głos takiej osoby nie zostanie zaliczony.
    W tym celu uprzejmie proszę o nadzór ze strony Moderatorów - gdybyście coś takiego zauważyli, piszcie do mnie prv. Śledzicie całe Nasze Forum na bieżąco, łatwo więc zauważycie osobę „sztucznie” uaktywnioną, lub zgoła sztucznie stworzoną - tylko w celu wzięcia udziału w głosowaniu.

    W protokole z podsumowania wyników głosowania ogłoszę - w sposób wiążący - miejsce VII KIMB 2008.
    I właśnie w tym miejscu zapisanym w protokole (a nie w żadnym innym) VII KIMB się odbędzie !

    Ewentualne zażalenia na mnie będzie władny rozpatrzyć już tylko Wysoki Kongres, czyli Wy, Którzy Przyjedziecie na VII Kongres Internautów Miłośników Bieszczad w 2008 r.

    Z noworocznymi pozdrowieniami
    PREZYDENT FORUM
    Stały Bywalec / - /

    Ps. Przepraszam, że się tak formalnie i drobiazgowo rozpisałem, ale przecież Piotr zagroził mi skargą do CBA w razie „ustawienia przetargu” na wybór miejsca VII KIMB !!!

    ***************************************

    A na koniec, pozwólcie, że zagłosuję osobiście.
    Proszę się jednak moim wyborem absolutnie nie sugerować !!!.


    Ja opowiadam się za lokalizacją VII KIMB w Ustrzykach Górnych - w Zajeździe pod Caryńską.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  2. #2

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Głosuję za Ustrzykami.

  3. #3
    Bieszczadnik Awatar Polej
    Na forum od
    11.2004
    Rodem z
    Międzychód
    Postów
    1,152

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską
    Pozdrawiam
    Przemek

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    b) w chwili zakończenia głosowania (tj. o godz. 20:00 dn. 31 stycznia 2008 r.) będzie miała na Naszym Forum przynajmniej 50 postów.
    Uważam ten punkt za dyskryminację mojej osoby i proszę o zwolnienie mnie z obowiązku przekroczenia napisania 50 postów. Na swoją obronę mam udział w dwóch ostatnich KIMBach, oraz deklaruję udział w najbliższym.

  5. #5
    lucyna
    Guest

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Ustrzyki Górne-Zajazd pod Caryńską
    Mogę tylko powiedzieć, że chcę uczestniczyć w KIMBie. Nie jestem w stanie stwierdzić, że zjawię się.

  6. #6
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek1121 Zobacz posta
    b) w chwili zakończenia głosowania (tj. o godz. 20:00 dn. 31 stycznia 2008 r.) będzie miała na Naszym Forum przynajmniej 50 postów.
    Uważam ten punkt za dyskryminację mojej osoby i proszę o zwolnienie mnie z obowiązku przekroczenia napisania 50 postów. Na swoją obronę mam udział w dwóch ostatnich KIMBach, oraz deklaruję udział w najbliższym.
    No widzisz, jak Ci ładnie wyszło ! Jeszcze tylko 5 postów, a w zasadzie 4, bo ten 5-ty to już będzie podczas głosowania. Masz na to m-c czasu.

    Nie mogę, niestety uwzględnić Twojego (ani żadnego innego) wniosku. I nie dlatego, że jest on niezasadny. Po prostu "mecz się rozpoczął i reguł gry się już nie zmienia".
    Piszę to, aby nikt się z podobnymi postulatami do mnie nie zwracał.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

  7. #7
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Śląsk
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Ustrzyki Górne-Zajazd pod Caryńska
    pozdrowieniazbyszekj

  8. #8
    Bieszczadnik Awatar Wojtek1121
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Będę musiał się podporządkować prezydentowi KIMBu .

  9. #9
    Botak Roku 2017 Awatar długi
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Sopot
    Postów
    2,344

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską.
    2 osoby + skrzynka piwa Kimbowego z sopockich browarów rodzinnych
    Długi

  10. #10
    Administrator
    Awatar Hero
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Mińsk Maz. Wołosate
    Postów
    912

    Domyślnie Odp: Wybór miejsca VII KIMB 2008. Głosowanie do dn. 31.01.2008 r., godz. 20:00

    Ustrzyki Górne - Zajazd pod Caryńską

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. KIMB - lista obecności (2002-2008)
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 00:06
  2. II tura wyborów miejsca VIII KIMB - głosowanie do dn. 1 marca do godz. 20:00
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 350
    Ostatni post / autor: 23-05-2009, 14:28
  3. Głosowanie do dn. 15 lutego 2009 r. do godz. 20:00 - wybór miejsca VIII KIMB
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 338
    Ostatni post / autor: 15-02-2009, 21:18
  4. VII KIMB 2008 - zgłaszanie lokalizacji, harmonogram przygotowań
    Przez Stały Bywalec w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 20:07
  5. KIMB 2008 - kryteria wyboru miejsca
    Przez andrzej627 w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-10-2007, 18:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •