Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4 7 8 9 10 11 12 13 14
Pokaż wyniki od 131 do 134 z 134

Wątek: Nagrody Forumowe "Powsimordy 2008” - głosowanie!

  1. #131
    Bieszczadnik
    Na forum od
    09.2002
    Rodem z
    Żaholecki las
    Postów
    454

    Domyślnie Odp: Nagrody Forumowe "Powsimordy 2008” - głosowanie!

    Dzieki za to wyroznienie zapewne szanowne zyri sie nie myli
    MIalbym prosbe grzecznosciowa jakby kto zachaczal o wyzej wymieniona knajpe w Ustrzykach Gornych i zechcial mi odebrac powyzsze dobro ,wracajac z gor poprzez rzeszow badz jaslo lub pilzno, zechcial mi je przekazac bylbym wielce rad i wdzieczny bylbym elastyczny co od miejsca i czasu spotkania,w chwili obecnej nie zanosi sie bym mial odwiedzic to miejsce przez najlbizszy rok
    ps .
    Pastor slowo kozacze nie dym azaliz sames prawil..........................

  2. #132
    Fotografik Roku 2010
    Fotografik Roku 2009
    Fotografik Roku 2008

    Awatar bartolomeo
    Na forum od
    07.2005
    Postów
    4,243

    Domyślnie Odp: Nagrody Forumowe "Powsimordy 2008” - głosowanie!

    Szlacheckie słowo nie dym więc Sir Bazyl wymógł na mnie spotkanie (które odwlekałem z notorycznego braku czasu) i uroczyście wręczył mi dyplom. Zagrały fanfary, gawiedź się zbiegła i nastąpiło komisyjne mierzenie czapeczki. Szczerze przyznam, że byłem pełen obaw po doświadczeniach z czasów minionych, kiedy to armia nasza (silna, zwarta i zdyscyplinowana, pełna wdzięku i bezpretensjonalności) musiała wysłać szefa kompanii do strategicznych magazynów aby znaleźć hełm na moją kapkę przydużą czaszkę. Niesłusznie: czapeczka jak ze mnie zdjęta. Po tłumie przeszedł pomruk uznania a ja zabrałem się za wyciągnie prezentów... znaczy się nagród. Czego tam nie było... (nie było na ten przykład słynnej na pół Polski tinktury, skonfiskowanej przez obecnych na KIMBie dzięki czemu głowa mnie dzisiaj nie boli i słońce nie razi). Mapy, przewodniki, informatory i gigantycznych rozmiarów album (będzie jak nic na nagrodzone zdjęcia) wprowadziły mnie w stan tak głębokiej euforii, że Sir Bazyl w trosce o zdrowie zgromadzonej gawiedzi musiał studzić moje emocje zakupionym naprędce nektarem. Jako że z nikim nie chciałem się nagrodami dzielić tłum rozszedł się zawiedziony, zaś Sir Bazyl jeszcze chwilę kurtuazyjnie mi potowarzyszył. Gdy tylko przekonał się, że ochłonąłem nieco i on czmychnął jednak w jakąś mało uczęszczaną uliczkę.

    Nagrody jednak pozostały

    Raz jeszcze dziękuję za zaszczytny tytuł i za całą górę nagród. Szczególnie za jedną mapę, którą już kiedyś miałem a mi zginęła i cholera mnie brała za każdym razem, jak jej potrzebowałem

    Bartek
    Czterech panów B.

  3. #133

    Domyślnie Odp: Nagrody Forumowe "Powsimordy 2008” - głosowanie!

    Właśnie wysłałem na YouTube reportaż z rozdania nagród Powsimordy 2008.

  4. #134
    Bieszczadnik
    Na forum od
    11.2001
    Rodem z
    Warszawa (Ochota)
    Postów
    2,504

    Domyślnie Odp: Nagrody Forumowe "Powsimordy 2008” - głosowanie!

    Cytat Zamieszczone przez klopsik Zobacz posta
    (...)
    MIalbym prosbe grzecznosciowa jakby kto zachaczal o wyzej wymieniona knajpe w Ustrzykach Gornych i zechcial mi odebrac powyzsze dobro ,wracajac z gor poprzez rzeszow badz jaslo lub pilzno, zechcial mi je przekazac bylbym wielce rad i wdzieczny bylbym elastyczny co od miejsca i czasu spotkania,(...)
    Byłbym nieco sceptyczny.
    W maju 2003 r. obradował w Sękowcu II KIMB. Mnie tam niestety zabrakło, ale uczestnicy uhonorowali mnie zaocznie i bardzo realnie - zakopując w ogródku leśniczówki prezent - niespodziankę. Miałem go sobie odkopać we wrześniu.
    No i przekopałem cały Basiny ogródek - bez rezultatu. Sama Basia też włączyła się do akcji kopania (zapamiętała miejsce, gdzie Bartko ukrył dla mnie ów "skarb"), ale również bez powodzenia.
    Reasumując, nie miej, Klopsiku, wielkich nadziei na odbiór swojej nagrody.
    Serdecznie pozdrawiam
    Stały Bywalec.
    Pozdrawia Was także mój druh
    Jastrząb z Otrytu

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Powsimordy 2013 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 216
    Ostatni post / autor: 22-05-2013, 13:35
  2. Powsimordy 2012 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 206
    Ostatni post / autor: 08-02-2012, 23:01
  3. Powsimordy 2011 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 297
    Ostatni post / autor: 01-06-2011, 13:40
  4. Powsimordy 2010 - głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 251
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 20:33
  5. Powsimordy 2009 – głosowanie
    Przez Marcowy w dziale Spotkania i sprawy forumowe
    Odpowiedzi: 236
    Ostatni post / autor: 22-03-2009, 13:43

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •