Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Warunki w Bieszczadach

  1. #11
    Bieszczadnik Awatar Piotr
    Na forum od
    09.2002
    Postów
    2,605

    Domyślnie Odp: Warunki w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Groszek Zobacz posta
    I nie koniecznie muszę poznawać resztę jak mi to sugerujesz, bo już ją znam.
    Niekoniecznie, aczkolwiek przyznaję że to bardzo odważne stwierdzenie, zwłaszcza w kontekście wcześniejszego:
    Cytat Zamieszczone przez Groszek Zobacz posta
    Bieszczady dla mnie to Muczne, Bukowe Berdo, Jeziorka Duszatyńskie to miejsca gdzie spotykam mało ludzi, tropy niedźwiedzia , i wilków
    i tu się z Barnabą chętnie zgodzę co do "humoru" :) Nie mniej miałem na myśli raczej okolice zalewu. Ale skoro tak kategorycznie przemawiasz, to może jeno weź pod uwagę że dla innych Bieszczady to niekoniecznie to samo co dla Ciebie - daj im szansę.
    Cytat Zamieszczone przez Groszek Zobacz posta
    Przeczytaj moje wspomnienia z wyjazdu w Biesy 05-07.10.2007 r.
    Gdzie?
    Piotr
    Twoje Bieszczady - przewodnik po regionie
    Komańcza i okolice - serwis turystyczny

  2. #12
    Kronikarz Roku 2010
    Awatar bertrand236
    Na forum od
    07.2004
    Rodem z
    Poznań
    Postów
    4,224

    Domyślnie Odp: Warunki w Bieszczadach

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Zobacz posta
    ....

    Gdzie?
    Piotrze! Groszek wciął sie ze swoja relacją do relacji _Mursiego_. Nie wynika z niej, ze zna coś więcej jak Jeziorka do których nie dotarł w 2007 roku /błoto.../ i okolice Wetliny.
    Ponieważ Groszek umieścił na forum wiadomość, która wysłał do mnie na PW, pozwalam sobie wstawić na forum moją odpowiedź do niego, która równiez wysłałem na PW.

    Cytat:
    Napisał Groszek
    Bieszczady to wg mnie to np. Muczne, Bukowe Berdo, Jeziorka Duszatyńskie, to miejsca gdzie nie widzę tłumów ludzi, a nad Zalewem Solińskim nie można wcisnąć igły może i widziałeś niedźwiedzia, albo wilki na zalewem ale zapewne nie w szczycie sezonu.
    To jest twoja definicja Bieszczadów. poczytaj przewodniki, poczytaj mapy zapoznaj się jaki obszar geograficzny obejmują Bieszczady, a później pisz na forum. Masz prawo do swojej definicji Bieszczadów, ale napisz, ze to jest Twoja definicja. Inaczej wprowadzasz ludzi w błąd. /Mam nadzieję, ze nieświadomie./
    W Mucznem w sezonie jest pełno ludzi, /właśnie stamtąd wróciłem/Jeziorka duszatyńskie w sezonie są licznie odwiedzane - ciszy tam nie znajdziesz chyba, że między 6-9 rano.
    Zajdź kiedyś na cmentarz do Bereźnicy Niżnej, na cmentarz w Zawoju, traf do Carek, zajdź do Moczarów lub do doliny Paniszczówki /wszystko w sezonie/ Mógłbym Ci podać jeszcze wiele takich miejsc poza terenem "Twoich Bieszczadów". Gwarantuję Ci, że spotkasz tam mniej ludzi niż w "Twoich Bieszczadach"


    I to by było na tyle Bertranda w tym wątku...
    Pozdrawiam
    bertrand236

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Warunki śniegowe
    Przez ederlezi w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 04-02-2013, 08:13
  2. Warunki na dużej pętli
    Przez wlochaty w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-04-2012, 10:51
  3. Warunki na Tarnicy
    Przez jajek12 w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2011, 16:11
  4. Warunki w Bieszczadach, weekend 27-30maj
    Przez maremo w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 24-05-2010, 12:28
  5. Warunki w Bieszczadach
    Przez Joada w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 02-08-2004, 08:50

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •