Strona 1 z 4 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

  1. #1

  2. #2
    Bieszczadnik
    Na forum od
    01.2006
    Postów
    1,823

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    Powodzenia i wytrwałości

    Ale jazda, hehe

  3. #3
    Bieszczadnik
    Na forum od
    12.2006
    Rodem z
    Węgorzewo
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    Współczuję ! ... to smutny przykład na to, że myślenie jest w Policji, w dalszym ciągu, towarem deficytowym ...

  4. #4
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    Niestety problem z parkowaniem jest przed wiekszością urzędów i instytucji i to nie tylko na Podkarpaciu. Nie wiem jakie są konkretne warunki tzn. jak jest usytuowany ten parking. Jeśli nie jest to fragment ulicy, ale dziedziniec komendy, to nie jestem pewien czy mandant można było nałożyć. Nie bedę tego uzasadniał, bo nie wiem jak to wygląda. Powiem tylko tyle - jesli ktos sobie na podwórku postawi znak zakazujący parkowania, to nie można za jego nieprzestrzeganie ukarać mandatem. I wtedy / jeśli takie warunki zachodzą/ sklada się wniosek do sądu o uchylenie mandatu, ale w terminie do 7 dni. Jesli ten parking to fragment ulicy, to mandat jest nie do podważenia. Tyle razy jeżdże w Bieszczady, ale nie wiem gdzie jest ta nieszczęsna komenda. No tak, jadę w Bieszczady od strony Krościenka, więc nie przejeżdżałem kolo komendy, teraz już wiem gdzie jest, popatrzyłem na plan miasta.
    Ostatnio edytowane przez naive ; 11-01-2008 o 21:26 Powód: uzupełniłem post
    Pozdrawiam
    naive

  5. #5

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    Cytat Zamieszczone przez Jurko Zobacz posta
    Współczuję ! ... to smutny przykład na to, że myślenie jest w Policji, w dalszym ciągu, towarem deficytowym ...
    Ale policji? mam nadzieję ja poprostu złamałem przepisy więc nie ma co mnie żałować .Policjantów trzeba żałować.
    Parking jest na dziedzińcu ale już zapłaciłem . Nie chcę się ciągać po sądach. śmiać chce mi się z wójta bo zarobi;-) może też za ucieczkę z miejsca wykroczenia
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof Franczak ; 11-01-2008 o 22:24

  6. #6

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    dodam jeszcze za komentarz nie tylko do tej sprawy ale ogólnie do relacji obywatel -urząd to: http://www.gazetawyborcza.pl/1,82709,4679384.html ku rozwadze instytucji bieszczadzkich

  7. #7
    Bieszczadnik Awatar naive
    Na forum od
    09.2004
    Rodem z
    Dolina Sanu
    Postów
    544

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Franczak Zobacz posta
    Ale policji? mam nadzieję ja poprostu złamałem przepisy więc nie ma co mnie żałować .Policjantów trzeba żałować.
    Parking jest na dziedzińcu ale już zapłaciłem . Nie chcę się ciągać po sądach. śmiać chce mi się z wójta bo zarobi;-) może też za ucieczkę z miejsca wykroczenia
    W tej sytuacji trzeba napisać w krótkich żolnierskich slowach skargę do sądu rejonowego, bo tak na oko zostal on nałożony za czyn nie będący wykroczeniem. Bo nie jest wykroczeniem parkowanie na czyimś ogrodzonym podwórku, skarge trzeba złozyć w terminie do 7 dni od nalożenia mandatu, nie ma znaczenia czy mandat został zapłacony. I warto pamietać że prawo o ruchu drogowym, więc i znaki drogowe obowiązuje na drogach publicznych i w strefie zamieszkania. Natomiast poza tymi miejscami tylko wtedy, gdy niezbedne to jest do zapewnienia bezpieczeństwa ruchu.
    Pozdrawiam
    naive

  8. #8

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    no i komendant się wkopał tu link http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll.../-1/bieszczady
    Policjantów jest za mało, ale pomoże monitoring

    Krytyce przysłuchiwał się insp. Stanisław Dziedzic, szef ustrzyckiej policji. Nie zgodził się z tezą, że funkcjonariuszy nie widać na ulicach. Jednak mała obsada kadrowa nie pozwala na to, by byli wszędzie w tym samym czasie.
    - Wiemy dokładnie o nielegalnym handlu alkoholem i staramy się temu przeciwdziałać, ale sami nie zlikwidujemy procederu. Są od tego także Straż Graniczna i służby celne, które regularnie kontrolują bazar i okolice.
    Komendant Dziedzic przyznał, że chuligańskie wybryki się zdarzają, dlatego tak ważne jest szybkie uruchomienie monitoringu wzdłuż głównej ulicy 29 Listopada, w Rynku, a także w pobliżu szkół.
    - Zapewniam, że wówczas żaden sprawca nie pozostanie bezkarny, bo nagranie z kamery będzie dla sądu dostatecznym dowodem
    Ale żeby nie było że mam pretensję do policjantów z Ustrzyk specjalnie dla nich dedykacja http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,4826712.html
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof Franczak ; 12-01-2008 o 15:32

  9. #9
    Bieszczadnik Awatar davson
    Na forum od
    11.2006
    Rodem z
    Podkarpacie
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    A gdzie podział się link do skocznej przyśpiewki?
    Mnóstwo ludzi istnieje,ale takich co naprawdę żyją można wskazać palcem...

  10. #10

    Domyślnie Odp: Uwaga w Ustrzykach Dolnych

    Cytat Zamieszczone przez davson Zobacz posta
    A gdzie podział się link do skocznej przyśpiewki?
    jest na dole spodobal się dance co?

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Podobne wątki

  1. Szlak z Przemysla do Ustrzyk Dolnych
    Przez czort w dziale Bieszczady praktycznie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 30-06-2019, 22:48
  2. Nocleg w okolicy Ustrzyk Dolnych?
    Przez Pyska w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-03-2012, 11:22
  3. Nocleg w Ustrzykach Dolnych
    Przez buba w dziale Zakwaterowanie i usługi
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-11-2008, 18:33

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •